Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 15:20
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.
mógł zostać by powalczyć z Wisla jeszcze raz o lige mistrzów, jak Żurawski.

Nie słyszaszem że chce odejść, ale widziałem że odszedł a to chyba jest bardiej wiarygodne.
Nie wsadzajcie go do legend klubu póki jeszcze sobie na to nie zasłużył.
jak naraie o wieeeeele bliżej do tego ma Głowacki niż Kuba.
Legendą może być Żurawski czy Baszczynski z tych czasów. Ale jeszcze póki nie wróci (i tak nie jest pewne czy wróci, ) i nie zrobi czegoś dla Wisły legendą nie będzie.

żeby nie było szacunek mam w jaki sposób odszedł, może lubi Wisłe, ale jeszcze nie pokazał nic by mówić o nim "prawdziwy Wislak"

ps. twoje ostatnie zdania za nic nie mają związku z moimi postami.
ps2. kosowski także nie odstawiał nigdy nogi we Wiśle i takze nie podpisał nowego kontraktu bo to klub niechciał. Ale jest jechany niemiłosiernie.
Uoprzedzam przed nastepnymi postami : "za co chwalicie drugiego, za to nie chwalicie trzeciego"
Ja tez nie twierdze i sie przy tym nie upieram ze Kubie sie nalezy miano LEGENDY, troszke chyba na to jest za mlody.
Ale dyskusja w tym temacie zeszla do tego komu nalezy sie szacunek, kto zdrajca i jak z klubu odszedl.Nie mozemy mowic ze Kubie sie szacunek nie nalezy bo odszedl nie powalczyl z Wisla o wyzsze cele itp itd.Bo grajac dla Wiseli zrobil wiele, mi na zawsze pozostanie w pamiecj jak kracil Legionistami w wygranym meczu 3-1 na Reymonta.

Powiedz mi, lub wymien jakie cechy lub co musi zrobic pilkarz zeby zostac PRAWDZIWYM WISLAKIEM i zeby zasluzyc na szacunek kibicow. Bo jak przejzysz kilkanascie stron tego tematu to z wypowiedzi wynika ze prawie zaden bo odeszedl a mogl zostac.
,
Odpowiedz cytując