Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.01.2019, 23:08
Awe napisał(a):Wyświetl post
Skoro to naturalne, to ja pozwolą sobie zadań pytanie do założycieli. Cytując klasyka Kim Wy jesteście?
Od razu zaznaczam, że nie insynuuję czy zarzucam, że zdefraudujecie pieniądze, czy coś w tym stylu. Absolutnie nie, tutaj widzę 100% transparentność i tutaj nie ma się czego obawiać.
Chodzi mi o to, że co by nie mówić, to jesteście niejako twarzą Socios i to Wy osobiście w dłuższej perspektywie najwięcej na Socios skorzystacie Obecnie też najwięcej inwestujecie np. swojego czasu (a domyślam się, że potrzeba go dużo) i ten "zysk" jest poniekąd naturalny i nie mam o to pretensji tylko chciałbym wiedzieć kogo będę ewentualnie wspierał swoimi pieniędzmi.
Z resztą nie wszystkie rzeczy da się rozstrzygnąć poprzez głosowanie. Chociażby sprawa wyboru pytań do zadania - domyślam się, że nie będzie wielkiej ankiety tylko ktoś te pytania autorytarnie wybierze. A od ich wyboru BARDZO zależy jak wypadnie TS i to czy zyskają czy stracą w oczach kibiców.
Przyznam, że szczególnie Twoja, serek.c2, postawa w ostatnim czasie rzuciła mi się w oczy i jak wcześniej jakoś szczególnie nie kojarzyłem twojego nicku, to w od jakiegoś czasu wyryłeś mi się w pamięci jako osoba dość aktywnie broniąca zarządu. Tak samo ten wywiad w Radiu Maryja, gdzie strasznie uciekaliście od jakiejkolwiek krytyki zarządu, dyplomacja na najwyższym poziomie. Plus absurdalne stwierdzenie o braku pełnej wiedzy.
Dlatego pytam czy możecie jasno określić się co do oceny zarządzania klubem przez Marzenę Sarapatę (bez zasłaniania się, że mówię jako założyciel Socios, a nie jako ja we własnej osobie) oraz czy jesteście lub byliście członkami SKWK.
Może się czepiam i dopierdalam o szczegóły ale ostatnie wydarzenia obrzydziły mi wszystko powiązane z SKWK w ten czy inny sposób.
Po pierwsze - nie będziesz ani mnie, ani nikogo innego w zarządzie Socios wspierał pieniądzmi. Za swoją działalność nie pobieramy i nie będziemy pobierać wynagrodzenia. Wspierał będziesz Wisłę

Broniłem nie tyle zarządu, co prostowałem wypowiedzi wielu forumowiczów na temat zarządu, bo często mijały się te wypowiedzi z prawdą. Wiele razy krytykowałem za to za zbyt szeroką kadrę czy zatrudnienie Carillo. Teraz, po wszystkim co wychodzi na światło dzienne, moja ocena byłego zarządu może być tylko skrajnie negatywna.

Co do wywiadów i niechęci do krytykowania tych ludzi - mogę tu wypowiedzieć się tylko za siebie. Przede wszystkim miałem na uwadze, że z tym zarządem mieliśmy jeszcze jako Socios "współpracować" (promocja Socios na stadionie, akcja "Kibice - Piłkarzom" itp.). Uważałem, że krytyka zarządu może nam uniemożliwić pewne ruchy. Stwierdzenie o braku wiedzy nie jest wg mnie absurdalne: zobacz jak wiele jest sprzecznych doniesień odnośnie tego co dzieje się w klubie. Przykład pierwszy z brzegu: co stało się z pieniędzmi za mecz z Lechem - co doniesienie to inna wersja.

Na koniec - nikt z zarządu Socios nie jest członkiem SKWK, ani z tego co mi wiadomo nie był nim w ostatnich latach.
Odpowiedz cytując