Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 15:55
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.
to sie zdecyduj czy uciekł czy masz do niego szacunek za odejście, no chyba ze w twoim kodeksie wartosci za ucieczkę można jednocześnie szanować
Cytat:
Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?
oczerniasz Kubę zarzucając mu ucieczkę co jest niezgodne z rzeczywistością wiec podstawy są
nie obracaj kota ogonem

wystarczy mieć jedną wersję swoich poglądów na temat odejścia a nie zaprzeczać samu sobie
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując