Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.09.2021, 14:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hmm czyli od kopania się po czole w Mielcu do legii przybyło nam jakości piłkarskiej. Ten Gula to jakiś szaman. Mam nadzieję że z tą jakością piłkarską jest jak z jazdą na rowerze, albo pływaniem. Bo jak się okaże że za chwile jakość piłkarska się ulotni to będzie znaczyło że bajki opowiadasz.

No i skoro mamy juž jakość wystarczającą na legie to idziemy na mistrza.

Ps. Samą głową to się zapieprza w szachach. W piłce jak masz wywalone nie jesteś skupiony waleczny wydolny to nie jesteś w stanie nic zdziałać chodźbys wiedział jak.

Co autor chciał powiedzieć?

Zawsze coś?
Przecież już wcześniej ustaliliśmy że jest cała masa czynników decydujących o wyniku więc nie wciskaj mi tu kitu że ja znowu wynik warunkowałem jakością piłkarską.Sprowadzanie tego co dzieje się na boisku do "zapieprzania"lub "nie zapieprzania"to jakaś farsa.Jest taka drużyna która się nazywa Wieczysta Kraków.Gra dokładnie w tej samej lidze co Clepardia,Sokół Kocmyrzów czy Jutrzenka Giebułtów która właśnie wczoraj z tą Wieczystą grała.No nie powiem postawili sie drużynie Kwietnia,zapieprzali aż wióry leciały.Przegrali 6:1.Tyle było z ich zapieprzania z drużyną która ma zawodników którzy potrafią lepiej przyjąc piłkę szybciej zagrać widzą więcej i potrafią czasem kopnąć z woleja.Wiem że to bardzo jaskrawy przykład ale jednak to pokazuje że samo zapieprzanie nie gwarantuje niczego.

PS.Szamana to już żeśmy mieli wiosną tego roku.Gula wygląda jednak na trenera który rozumie że nie wystarczy zjebać piłkarzy żeby dobrze grali.
Odpowiedz cytując