Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.08.2019, 21:28
Fajnie, że graliśmy do końca i że udało się wygrać.

Z czasem gra będzie pewnie lepsza, bo zgranie + powroty po kontuzjach. Mam nadzieję, że odejście Sobolewskiego nie odbije się za bardzo na zespole.

Myślę, że potrzebujemy grać dwoma środkowymi pomocnikami, a może nawet trzema i wtedy cofniętym Bashą i nieco bardziej wysuniętymi Chucą i Savicevicem. To mogłoby wypalić. W tych pierwszych meczach środek nie dawał sobie rady, ale to nie jest tajemnicą i jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę luki w kadrze. Byle tylko nie przejść na system, który nas stale okaleczy w tym miejscu pola.

Liczę na dziesiąte już chyba odrodzenie Burligi, bo Niepsuj za dużo psuje.

Wasilewski zaliczył aż taki zjazd, że Janicki jest od niego lepszy?

Klemenz zaskakująco dobrze.

Sadlok bardzo niedokładny. To już kolejna runda. Co się z nim stało?

Miło popatrzeć na Brożka, który w kluczowych momentach umie się przepchnąć, zastawić się czy podać. Profesor. A i biega jakoś szybciej i więcej niż rok-dwa lata temu.

Drzazgi bym nie krytykował. Ma swoje ograniczenia, ale stara się zrobić krok naprzód, rozwinąć się i to widać. Wychodził do piłek, fajnie sobie zgrał głową wcale nie taką łatwą piłkę, w akcji ze słupkiem zachował się ok. Ten lob rzeczywiście bez sensu, ale to skutek tego, że jest pod formą i wybity z rytmu. Zdarza się.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując