Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.09.2018, 13:32
większość forumowiczów zna moje podejście do wielu spraw odnośnie Wisły.

Nie myliłem się (sporo innych kibiców również) jeśli chodzi o Stecherta czyli bardzo kluczowej sprawy dla losów Wisły. Więc mam nadzieję, że tym razem również się nie mylę.

Od początku słychać było głosy, że Wisła SA w rękach TSu nie wszystkim się podoba. Chyba liczono w początkowej fazie, że kibole zaorają ten klub sami co większość kibiców by im nigdy nie wybaczyła. Liczyli, że mając tak ogromne długi, forma sprotwa pozostawia dużo do życzenia ,dokładając zla prasę,ze kibole rządzą to musi jebnąć. a tym czasem Ci ludzie pozbierali do do kupy, popelniajac przy tym błędy wieksze mniejsze( to normalne) a efektem jest obecna gra i miejsce w tabeli. Nie dano rady na początku wyrwać klubu, to pojawił się stechert. Wisła się obroniła, pojawiła się sprawa stadionu - Wisła się obroniła (nawet zwolennicy i przeciwnicy zarządu stanęli w jednym szeregu), teraz pojawia się Jadczak, a autorytety krzyczą TS musi oddać klub. Wisła się ponownie obroni bo ma kibiców, a nie idiotów.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując