Temat: ReymonTTa22
Wyświetl pojedynczy post
Hufsa
Junior Member

Od: 01.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2018, 11:24
wester napisał(a):Wyświetl post
Aby zakończyło się to sukcesem najistotniejsza jest kwestia odpowiedniej informatyzacji całego przedsięwzięcia. Czyli kilku wiślickich programistów/grafik musieliby połączyć siły wymśleć wspólny koncept, weryfikacja może coś na zasadzie pierwsza wpłata/fotka dowodu. Oczywiście kwesta tez ugryzienia od strony prawnej.
Witam wszystkich, poczułem się troszkę wywołany do tablicy to postanowiłem się - po raz pierwszy - wypowiedzieć. Jakiś czas temu zastanawiałem się czy dałbym radę w jakiś sposób pomóc klubowi i jak wiadomo aktualnie jak nie działasz w internecie to cię nie ma.
Siedzę w Webdevelopmencie (programista - zarówno back-end jak i front-end) już dobre 7 lat i trochę ogarniam skromnie mówiąc więc byłbym chętny w miarę możliwości coś dopomóc w tej kwestii. Widzę tylko kilka potencjalnych problemów:
- Jestem jeden a sam niewiele zdziałam (nie jestem ani grafikiem ani designerem więc tutaj największe zapotrzebowanie)
- Musi istnieć jakiś ściśle określony koncept - błądzenie we mgle w IT nigdy nie zadziała (z resztą pewnie nie tylko w IT)
- Najważniejszy problem: Zaufanie do zarządu - ciężko robić coś pro publico bono widząc jak zarząd przepala olbrzymie ilości gotówki nie robiąc zbyt dużo (albo przynajmniej się do tego nie przyznając). Widzę dwa wyjście: albo zmianę zarządu, albo jego transparentność. W obecnej sytuacji nie widzę możliwości współpracy i strzelam, że nie jestem jedyny

Idea socios bardzo mi się podoba

PS. Witam wszystkich i pozdrawiam
Odpowiedz cytując