Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Adamek - Estrada (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6980)

bondTSW 07.02.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 852021)
Ten Arreola tylko z Kliczką przegrał i to na punkty.

tam było TKO przecież w 10 rundzie...

wolfy 07.02.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 852021)
A co do dzisiejszej walki.Szału jakiegoś nie było - wygrana zasłużona ale tak idąc z duchem sportu to i remis nie krzywdził by nikogo.

Aż tak daleko bym się nie posuwał. Murzyn non stop inkasował ciosy, a że były za słabe żeby zrobić mu krzywdę, to już inna sprawa. Z drugiej strony - sam też nie był w stanie znokautować Adamka.

Umówmy się - taktyka polegająca na zatłuczeniu przeciwnika rozsypie się jak program wyborczy w dzień po zaprzysiężeniu przy pierwszym przeciwniku z nokautującym ciosem. Adamek nie jest na tyle dobry, żeby przez całą walkę unikać ciosów, nie jest też w stanie znokautować kogoś o takiej masie.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 07.02.2010 21:52

To chyba źle słuchałeś narożnika Tomka , Dmitruk ciągle mówił żeby uważał na lewy sierp "cepy" bo są groźne. Jak oglądałeś inne walki Estrady prócz dzisiejszej to chyba wiesz że uderzenie chłop ma. Adamek zresztą też. Zobaczymy w kwietniu co i jak ;]

QBAS 07.02.2010 22:31

Ciekawie się kwietniowa walka zapowiada. To będzie rzeczywiście ogromny sprawdzian. Jak z Aerolą będzie zwycięstwo to wszystko się będzie mogło zdarzyć w walce o pas.

Adamek zrobił wiele, zresztą już nie jedną kategorię przeskoczył i w końcu dotarł do królewskiej wagi. Niestety raczej ciosu nigdy nie będzie miał nokautującego w wadze ciężkiej. Niemniej jednak wierzę, że swoją szybkością i sprytem rozpracuje kolejnych rywali

wolfy 07.02.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 852043)
Adamek zrobił wiele, zresztą już nie jedną kategorię przeskoczył i w końcu dotarł do królewskiej wagi. Niestety raczej ciosu nigdy nie będzie miał nokautującego w wadze ciężkiej. Niemniej jednak wierzę, że swoją szybkością i sprytem rozpracuje kolejnych rywali

Tylko widzisz, przy zwycięstwie na punkty można bardzo łatwo zostać przekręconym. Zazwyczaj wygrywa ten, kto "powinien".
Ja to po prostu czarno widzę - trudno mi znaleźć jakiekolwiek atuty, które by przemawiały za Adamkiem w walce chociażby z Arreolą. Wydarzyć się może wszystko, to prawda, ale na dziś Polak faworytem na pewno nie jest.

Coolpick 08.02.2010 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OPTIMUS (Post 852032)
To chyba źle słuchałeś narożnika Tomka , Dmitruk ciągle mówił żeby uważał na lewy sierp "cepy" bo są groźne. Jak oglądałeś inne walki Estrady prócz dzisiejszej to chyba wiesz że uderzenie chłop ma. Adamek zresztą też. Zobaczymy w kwietniu co i jak ;]

Chyba Ty niezbyt uważnie oglądałeś, bo po pierwsze, to prawe cepy, a po drugie, to chłop chyba nie ma jednak zbyt silnego ciosu, bo dotychczas wygrał tylko 4 walki przez KO. To tak na marginesie.

1q2 08.02.2010 01:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 852027)
tam było TKO przecież w 10 rundzie...

A widzisz, źle doczytałem z anglojęzycznej wikipedii

Wolfy - akurat mój tekst o potencjalnym remisie idealnie oddaje Twój ostatni post.Gdyby było takie zapotrzebowanie to nawet nie remis a wygrana Estrady mogła by być faktem, bo tak na prawdę nikt jakiejś znaczącej przewagi w tym pojedynku nie osiągnął.

Tak jak pisałem - dla mnie Adamek to jest kozak ale przez duże K.Pewnie mógłby sobie spokojnie walczyć w swojej byłej kategorii, tyle że ogólnie jest posucha w boksie a i w ciężkiej pieniądz może być grubszy.Oby mu się udało bo w jego przypadku nie mamy się co obawiać jakiś chorych akcji, co niestety u Gołoty w pewnym momencie przybrało formę standardu.

QBAS 08.02.2010 02:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 852048)
Tylko widzisz, przy zwycięstwie na punkty można bardzo łatwo zostać przekręconym. Zazwyczaj wygrywa ten, kto "powinien".
Ja to po prostu czarno widzę - trudno mi znaleźć jakiekolwiek atuty, które by przemawiały za Adamkiem w walce chociażby z Arreolą. Wydarzyć się może wszystko, to prawda, ale na dziś Polak faworytem na pewno nie jest.

Jasna sprawa, zawsze lepiej przez KO wygrać bo wtedy jest o wiele mniejsza możliwość "przekręcenia" walki przez sędziów. Ale siły ciosu Adamek nie zwiększy wielce bo jest to zwyczajnie niemożliwe. Po prostu takie ma możliwości przy takiej wadze i tego nie przeskoczy.

Życzę mu jak najlepiej bo jak mało kto zasłużył na wielkie walki i bycie na szczycie. Szkoda, że nie mógł zostać w swojej poprzedniej wadze, w której był bezdyskusyjnym liderem na świecie. Sytuacja ekonomiczna w boksie zmusiła go (nie tylko jego nota bene) do pukania do kategorii ciężkiej.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com