Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV kolejka] Wisła Kraków - Warta Poznań, 17-04-2021, 20:00 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10382)

Książę Palownik 17.04.2021 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1563850)
Przyzwyczajcie się, że do walki o top ligi czy nawet środek tabeli to my jeszcze długo nie wrócimy.

Stary, zobacz sobie w ostatnich latach co się działo z ekipami, które kilka sezonów igrały z ogniem. Jak się przez 3-4 sezony bronisz przed spadkiem, to w końcu lecisz - i niestety to się może stać naszym udziałem jeśli szybko nie zbudujemy ekipy na środek tabeli.

Fugiel 17.04.2021 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1563856)
Na moje oko mają dość Hyballi

Tez mi sie tak wydaje. Przyjdzie Wujek i bedzie bomba.

Lonia 17.04.2021 22:17

Nie wierzę,że taki Ćwik a tym bardziej Szywacz zagraliby dziś gorzej od Savica.Starzyński jak do nas przyszedł to jakoś w CLJ nie przerastał innych chłopaków o dwie klasy.Brak młodych chociaż na ławce, kosztem Mawutorów ,Medvedów i innych wynalazków -o t mam pretense do Hyballi.

Książę Palownik 17.04.2021 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1563855)
. Potem derby . legia, amica, piast.
Oby zdobyli choć 1 pkt w derbach. Spadek nam nie grozi bo na szczęście w tym sezonie mamy Stal ale za rok witamy się z 1 ligą .

Niestety tak bedzie....

bridgeburner 17.04.2021 22:19

Yeboah się nie zepsuł, jest do bólu jednowymiarowy, potrafi uciec na lewą noge i przyje.bac
Nadaje się do czegokolwiek jak gra z prawej strony i schodzi do srodka, ostatnio gra z lewej i ładuje w nogi obrońcy albo w krzaki

Cycu 17.04.2021 22:20

Piłkarze grają przeciwko trenerowi? https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...14770154741767

bódyń 17.04.2021 22:20

I tak Hyballa stal sie Skowronkiem.
Bez ladu skladu i pomyslu. Zostaly tylko opowiesci PRowe i pare meczy z poczatku roku.
Walka o utrzyymanie

RAF 17.04.2021 22:24

Jeżeli ktoś się w Klubie nie opamięta i nie „wytnie” tego kwasu o którym mówił Sadlok to będzie bardzo źle. Mamy trenera i mamy zawodników którzy potrafią grać lepiej niż to co pokazali dziś. Coś jest na rzeczy i jak rak trzeba to szybko wyciąć.

ciastek88 17.04.2021 22:27

Skoro Stolar miał dobrą rundę, Skowron pół rundy, Hyballa 3 mecze to Wuja wchodząć pierwszy raz na stadion wyp... się na schodach i wybije obie jedynki.

Czy zwolniłbym Hyballę ? Nie wiem , raczej dałbym mu szansę w przyszłym sezonie Wisłę o ile sam nie odejdzie.
Na pewno zacząłbym od pozbycia się tych wszystkich gdzie taka możliwość po sezonie istnieje. Burliga, Sadlok, Mawutor, Kone , Silva, Uros , Medved.

Chorynatrzykolory 17.04.2021 22:27

To jaki szrot mamy w składzie pokazuje choćby to ,ze młodziutki Starzyński nasz wychowanek daje z siebie wszystko i wygląda najlepiej z całej drużyny w tym meczu.
....a co za czasy.. tyle lat grania ch u jni , a nie wygląda zeby w następnym sezonie bylo lepiej. Byłoby gorąco gdyby nie fartem wygrany mecz w Płocku i mecz ze Stalą.

Karherop 17.04.2021 22:28

Dobra, jeszcze tylko dwie porażki i kolejny sezon zaczynamy z Sobolem, Brzeczkiem lub Zającem za sterami, ale już na pewno z Sadlokiem bijącym SFG i kopiącym się po czole Saviciem i Yeboahem.

W.... na maxa. Szkoda strzelić na nich ryja. Wszyscy won.

Patryko 17.04.2021 22:28

Z taką grą jesteśmy głównym kandydatem do spadku za rok. W ataku po prostu nie istniejemy.

FraMat 17.04.2021 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1563837)
Jeden celny strzal. Parodia.

A co? System liczy wszystkie zablokowane strzały, jakich było całkiem sporo, jako niecelne?

I jeszcze jedno:

odniosłem wrażenie, ze mniej więcej od 50 minuty Hyballa już tylko pilnował się, żeby nie śmiać się z poczynań większości naszych piłkarzy.

RAF 17.04.2021 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1563870)
A co? System liczy wszystkie zablokowane strzały, jakich było całkiem sporo, jako niecelne?

I jeszcze jedno:

odniosłem wrażenie, ze mniej więcej od 50 minuty Hyballa już tylko pilnował się, żeby nie śmiać się z poczynań większości naszych piłkarzy.

Może czuje ze grają przeciwko niemu

Jaroo1 17.04.2021 22:39

Bardzo łatwo i szybko poszło, wygląda to już jak za późnego Skowronka. Powtarzam po raz milionowy, pilkarze to cioty bez charakteru i tak to się kończy. Wiem, że łatwo się mówi i w mordzie każdy mocny ale do chuja, skoro ktoś całe życie trenuje i zarabia fajna kasę to niech chociaż się stara, niech chociaż co któryś mecz zagra fajnie, niech chociaż z przypadku mu cos wyjdzie.

Im albo siada psycha, albo się zaczyna gra na zwolnienie trenera i wtedy to już nieważne co się dzieje, ważne aby trenera wyjebac i od środka rządzić klubem.

Nie lubię narzekac na pilkarzy i szukac kozla ofiarnego ale ....a ten Mawutor, który przewraca się o własne nogi i nie umie trafić w piłkę to jest chyba największy hit wszechczasów...

PS Szczerze? Wy.......iłbym ich wszystkich prawie, zbudowal drużynę na młodych chlopakach, mlodych talentach, ogarnął ze 2-4 normalnych pilkarzy do gry i niech się dzieje wola nieba. Niech grają młodzi gniewni, z ambicjami a układy i dasanie się gwiazd ekstraklasy, które nigdy gwiazdami nie były, jebać. Po taniości ale z nadzieją, jak spadną to spadną, trudno, może za rok z tymi młodziakami wrocilibyśmy silniejsi.

ciastek88 17.04.2021 22:43

Hyballa powinien zostać a wyp... ma jak najwięcej para piłkarzy na czele z Sadlokiem.

Siedzi sobie taki od kilku lat na dobrym kontrakcie w Wiśle i przychodzi trener , który każde mu zap...nie dziwota , że mu nie pasuje .

DysoN 17.04.2021 22:44

Nie do konca rozumiem skad az tak chujowa jest nasza gra. Po kilku dobrych meczach po przyjsciu Hyballi siadło wszystko.
Z kim bysmy nie grali to przeciwnik jest szybszy, lepiej zorganizowany, skuteczeniejszy i bardziej wierzy w wygrana.
Prawde mowiac gdyby nie "cudowne" wygrane z Wisłą P. i Stalą to byśmy sie witali z 1 liga pewnie juz teraz.

Tu naprawde nic nie funkcjonuje, nasza gra to kopanina przeplatana wielbłądami. Atak pozycyjny nie istnieje od meczu z Pogonią. Praktycznie wszyscy graja gorzej a niektorzy po prostu fatalnie.

Naprawde chcemy grac o utrzymanie mecz derbowy? Mało mają już nerwów ?
3 ostatnie mecze to Legia, Lech i Piast, przeciez my musimy miec przed tymi meczami z 6pkt nad ostatnia druzyna...

RAF 17.04.2021 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1563874)
Nie do konca rozumiem skad az tak chujowa jest nasza gra. Po kilku dobrych meczach po przyjsciu Hyballi siadło wszystko.
Z kim bysmy nie grali to przeciwnik jest szybszy, lepiej zorganizowany, skuteczeniejszy i bardziej wierzy w wygrana.
Prawde mowiac gdyby nie "cudowne" wygrane z Wisłą P. i Stalą to byśmy sie witali z 1 liga pewnie juz teraz.

Tu naprawde nic nie funkcjonuje, nasza gra to kopanina przeplatana wielbłądami. Atak pozycyjny nie istnieje od meczu z Pogonią. Praktycznie wszyscy graja gorzej a niektorzy po prostu fatalnie.

Naprawde chcemy grac o utrzymanie mecz derbowy? Mało mają już nerwów ?
3 ostatnie mecze to Legia, Lech i Piast, przeciez my musimy miec przed tymi meczami z 6pkt nad ostatnia druzyna...

Odpowiedziałem Ci wyżej. Piłkarze grają na zwolnienie trenera. Ta sama drużyna pod tym samym trenerem grała ładnie i dobrze. I punktowała. Nagle wszystko siadło, nie ma mowy o zmęczeniu bo drużyna gra raz w tygodniu i tylko ligę.

Jaroo1 17.04.2021 22:50

Cytat:

Ja bym na 100% obstawiał, że mamy chujowego trenera, który:
a) źle kondycyjnie przygotowuje drużynę
b) nie ma żadnego pomysłu i schematów na grę
c) nie umie zmotywować pilkarzy
d) więc nadaje się jedynie do wyjebania

... tylko jest taki problem, że to samo można było napisac o Stolarczyku czy Skowronku. Każdy z nich był inny, z innym doświadczeniem, pomysłami, grali z innym składem, w innej sytuacji kadrowej, finansowej, "klubowej".

Wniosek? To coś z pilkarzami musi być nie tak, skoro każdy trener okazuje się tak samo chujowy po kilkunastu jego meczach.

TroniC 17.04.2021 22:53

Wypierd...c ten szrot! Nie mogę już patrzeć na Sadloka i Burlige! Sadlok to pierwszej wody symulant - zero zaangażowania, powtarzam: ZERO przydatności drużynie - tylko zamęt wprowadza na boisku i (wychodzi na to że) w szatni. Hyballa? Nie jestem za zwolnieniem - liczę że zostanie i spróbuje ułożyć NOWA drużynę pod styl Bundsligii. Czy to się uda? Nie wiem. Mam nadzieję, że będzie miał w Kubie wsparcie - on wie jak wygląda trening za zachodnią granicą - jak to powiedział jeden z transferowanych piłkarzy "to nie inna półka - tylko inna szafa"! Prawda jest taka, że tą naszą śmieszną ekstraklasę nawet takie drewno jak mamy może ZABIEGAĆ na środek tabeli.
Wiem, że mamy zawodników jakich mamy, wiem że długi, wiem że nasze miejsce pokazuje dobitnie, że wyżej dupy nie podskoczymy. Ja to rozumie. Ale ku..a nie mogę już patrzeć na to ścierwo. Można przegrać, ale można to zrobić w stylu jaki nie wzbudza POGARDY. Jeśli rzeczywiście (gdzieś, kiedyś) okaże się, że graja przeciwko trenerowi, tak jak to już się w historii zdarzało, to nie wiem co zrobię.

Forum czytam od lat - mój pierwszy post. Chyba coś we mnie pękło po tym meczu i około meczowych plotkach. Tak czy siak pozdrawiam Wiślaków. Wierność Panowie!

FraMat 17.04.2021 22:54

Pominąwszy wszelkie złe emocje, wiele rzeczy mi sie podobało:
- Yeboah z pewnością dostał od Hyballi zadanie jak najszybszego wrzucania piłek do środka, szkoda tylko, że nikt za tym nie nadążał
- Yeboah ma z naszych piłkarzy najlepsze wyprowadzające podanie w ataku. Nie podaje do nogi, czy co gorsza za piłkarza, ale na dobieg, przyśpieszając jeszcze akcję. Było kilka jego bardzo dobrych rozegrań
- Brown Forbes miał kilka dobrych akcji na skrzydłach, po obydwóch stronach. Czy to na pewno napastnik czy raczej dobry skrzydłowy?
- Starzyński grał jak dla fenomenalnie. Kilka razy mu nie wyszło, ale wiele akcji indywidualnych, decyzji, podań, szukania kolegów w polu karnym to palce lizać. Dmuchać i chuchać na na niego i motywować do jeszcze większej pracy.
- Żukow harował niesamowicie, szkoda, że w akcji bramkowej nie udało mu się powstrzymać rywala, jednak nikt mu w środku nie pomógł.
- Mawutor wbrew pozorom zagrał ambitnie i dobrze. Strata w pierwszej akcji wynikła właśnie z tego, że dopiero co wszedł.

No i minusy:
- tym razem nie przywalę się do Sadloka - mogło być gorzej, a zachował pewien przyzwoity poziom.
Za to Kuveljic nie spełnia oczekiwań. Złe wybory, brak orientowania się, co się dzieje na boisku/
- brak jakiejkolwiek sensownej współpracy Savicia z resztą ofensywnych graczy.

Wojtas 17.04.2021 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1563877)
... tylko jest taki problem, że to samo można było napisac o Stolarczyku czy Skowronku. Każdy z nich był inny, z innym doświadczeniem, pomysłami, grali z innym składem, w innej sytuacji kadrowej, finansowej, "klubowej".

Wniosek? To coś z pilkarzami musi być nie tak, skoro każdy trener okazuje się tak samo chujowy po kilkunastu jego meczach.

Ktos z pilkarzy ostro mąci wode,i obstawiam ze to Sadlok.A ze jest w klubie dlugo,wiekszosc pilkarzy jest krocej ,nie maja jakichs zaporowych charakterow to daja mu sie podpuszczac.Bo treningi pewnie za ciezkie,albo biegac trzeba za duzo .

nie jest mozliwe zeby w kazdym meczu PO POGONI grac tak slabo,zeby rywal nas tak tłamsił ,zeby przyjmowac pilke jak dzis Mawutor albo strzelac jak Kuvejlic.To nawet statystycznie w ktoryms z tych meczy bylby przeblysk nawet tego pressingu -jaki byl w pierwszych 3 meczach.
Naprawde choc sam bylem daleko od stwierdzenia ze graja przeciwko trenerowi ,to teraz po dzisiejszym meczu juz nie mam watpliwosci ze jest cos na rzeczy.Tylko ludzie na Boga,wasze fochy moga miec opłakane skutki,chwycciie sie za jaja i zacznijcie zachowywac jak mężczyzni .

Jagul 17.04.2021 23:02

Mam nadzieje że w obliczu tego co się dzieje Hyballa nie wymięknie i dokręci śrubę jeszzcze bardziej.
Po tym jak udało się wyczyścić klub w kadrze zarządzającej, najwyższa pora na czystkę wśród kopaczy.

Fugiel 17.04.2021 23:02

Dla mnie ten mecz nie mial plusow. Nie widze zadnego progresu, swiatelka w tunelu.

Na chwile obecna gramy pyte.

FraMat 17.04.2021 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1563882)
Mam nadzieje że w obliczu tego co się dzieje Hyballa nie wymięknie i dokręci śrubę jeszzcze bardziej.
Po tym jak udało się wyczyścić klub w kadrze zarządzającej, najwyższa pora na czystkę wśród kopaczy.

po tym jak się udało wyczyścić klub z macek płetwiastych, najwyższa pora, żeby piłkarze uświadomili sobie po co są w drużynie i albo zaczęli poważnie zarabiać na swoje pensje, albo żeby wyp..alali

Jaroo1 17.04.2021 23:05

Cytat:

Ktos z pilkarzy ostro mąci wode,i obstawiam ze to Sadlok.A ze jest w klubie dlugo,wiekszosc pilkarzy jest krocej ,nie maja jakichs zaporowych charakterow to daja mu sie podpuszczac.Bo treningi pewnie za ciezkie,albo biegac trzeba za duzo .

nie jest mozliwe zeby w kazdym meczu PO POGONI grac tak slabo,zeby rywal nas tak tłamsił ,zeby przyjmowac pilke jak dzis Mawutor albo strzelac jak Kuvejlic.To nawet statystycznie w ktoryms z tych meczy blylby przyblysk nawet tego pressingu -jaki byl w pierwszych 3 meczach.
Naprawde choc sam bylem daleko od stwierdzenia ze graja przeciwko trenerowi ,to teraz po dzisiejszym meczu juz nie mam watpliwosci ze jest cos na rzeczy.Tylko ludzie na Boga,wasze fochy moga miec opłakane skutki.
Nigdy zawodowo nie grałem w piłkę ale obstawiam, że mechanizm jest następujący: kilku piłkarzy, wcale nie cała szatnia, po prostu kilku robi zlą atmosferę, psuje morale, w efekcie gra drużyny siada, zaczynają się nerwy, klótnie, demobilizacja, w....ienie, paraliż głów i nóg, jak gra źle kilku czy połowa składu to automatycznie reszta druzyny (która jest po prostu przeciętna, to nie Ronaldo czy Kuba chociażby) też gra slabiej, nie ma komus zagrać, nie ma tempa akcji, po 10 minutach starań czlowiek się w....ia i sam odpuszcza mecz bo co będzie z chujami grał?

Wszystko zaczyna się w kilku chorych głowach, które psują całą atmosferę i atuty druzyny od środka,
Powinna być rozmowa trenera i zarządu z każdym piłkarzem, 10 takich rozmów, miesiąc gadania jak w sądzie czy u psychologa, niech się przyznają po kolei kto jest normalny, czy sami sa normalni, kto rozpierdala wszystko od środka i czy oni chcą grać, czy mają ambicję. I zostawić tych, którzy serio chcą coś osiągnąć, a wyjebac tych mruków i zacząć wszystko od nowa.

PS Co jest potwierdzeniem tego, że pilkarze chca rządzić klubem , zwalniac trenerów i po prostu leca w chuja? Odchodzi Stolar bo Wisła grała taką chujnię, że aż moznaby rządać kary śmierci dla Stolara, przychodzi Skowronek i nagle te same chlopy umieją grać i walczyć, wow, to ten Skowronek taki zajebisty? No nie, bo znowu zaczynają grać cujnię i wszystko wina Skowronka cienkiego, ktory powinien zdechnąć jak to ptaszek, i przychodzi Hyballa i znowu jest piekna piłka i ambicja.

I co? To jak to jest, że oni ....a z dnia na dzien z totalnej chujni po Stolarze czy Skowronku umieją grać? Czego im brakowało wczesniej? Niczego, po prostu mają w chuju trenera i klub i grają na zwolnienie go. Gdyby byli ciency to by byli ciency i się podnosili z takiego dolka formy kolejne tygodnie, a to jest jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki. Bo po prostu specjalnie chca pokazać, że już czas trenera wyjebać i elo.

Skawa Wadowice 17.04.2021 23:05

Myślę, że te mecze pokazują wszystkim, że problem nie leży u trenera ale u piłkarzy. Który to już trener i tak samo to wygląda. Pierwsze mecze super, potem się psuje.
Dlaczego by nie spróbować w drugą stronę?
Wymienić szrot na dorobku do emerytury, odplewić starych wyjadaczy. Już po meczu w Płocku Boguski co się wypowiadał po meczu to śmierdziało mi, że nie żyje dobrze z trenerem. Coś musi być w szatni na lini starszych - trener. Może mącą w szatni? Może ktoś wymienić piłkarzy, którym kończą się kontrakty?

RAF 17.04.2021 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1563883)
Dla mnie ten mecz nie mial plusow. Nie widze zadnego progresu, swiatelka w tunelu.

Na chwile obecna gramy pyte.

Fugiel,

Jedynym plusem jest to że być może postawiliśmy trafną diagnozę.

Fugiel 17.04.2021 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1563888)
Fugiel,

Jedynym plusem jest to że być może postawiliśmy trafną diagnozę.

Taka, ze gwiazdki graja przeciw Peterowi ? :)

ciastek88 17.04.2021 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1563880)
Ktos z pilkarzy ostro mąci wode,i obstawiam ze to Sadlok.A ze jest w klubie dlugo,.

Otóż to .Sadlok od początku mnie irytował ale ostatnie 3 lata to po prostu wk...

Dobry kontrakt , zero ambicji , trochę treningu i przychodzi jakiś trener co każe mi zap... ????

Często osób na forum pisze , że wywalimy Sadloka i przyjdzie ktoś jeszcze gorszy. Ja to widzę inaczej , mamy gościa , który od kilku lat jest w Wiśle . Kompletnie nic jej nie dał oprócz wyciągania co miesiąc niemałych pieniędzy. Nie widzę z jego strony ambicji czy chęci żeby było lepiej. Nie wiem czy po Sadloku przyjdzie ktoś lepszy ale wiem , że z piłkarzami typu Sadlok będziemy się kopać w dole tabeli .

!!IRIVER!! 17.04.2021 23:15

Sadlok to jest taki sam cienias jak połowa tej ligi, tylko charakter s.......ony na dodatek. Pamiętam jak w bodaj 2015/2016 cweLka chodziła mu po głowie. Już wtedy mnie w....iał i od tego czasu nie przestał. Gość kończy kontrakt i to jest najwyższa pora by ostatecznie mu podziękować. Podobnie jak Buremu.

RAF 17.04.2021 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1563889)
Taka, ze gwiazdki graja przeciw Peterowi ? :)

Dokładnie tak ;)

Jaroo1 17.04.2021 23:20

Cytat:

Sadlok to jest taki sam cienias jak połowa tej ligi, tylko charakter s.......ony na dodatek. Pamiętam jak w bodaj 2015/2016 cweLka chodziła mu po głowie. Już wtedy mnie w....iał i od tego czasu nie przestał. Gość kończy kontrakt i to jest najwyższa pora by ostatecznie mu podziękować. Podobnie jak Buremu.
i super, że jest Hyballa trenerem i że mamy trio zarzadzające klubem. Teraz się okaże czy to będzie odnowienie Wisły, czy dalej poddawanie się rządom kopaczy. Albo totalna czystka i odcięcie się, albo zawsze nas będzie czekała chujnia.

Wojtas 17.04.2021 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1563886)
I co? To jak to jest, że oni ....a z dnia na dzien z totalnej chujni po Stolarze czy Skowronku umieją grać? Czego im brakowało wczesniej? Niczego, po prostu mają w chuju trenera i klub i grają na zwolnienie go. Gdyby byli ciency to by byli ciency i się podnosili z takiego dolka formy kolejne tygodnie, a to jest jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki. Bo po prostu specjalnie chca pokazać, że już czas trenera wyjebać i elo.

Otoz to ,brawo pieknie ujęte.
Kazdy trener zły,no bo jak przegrywaja to dokreca śrube,Stolar tak robil,Skoworon tak robil,Hyballa tak robi.
No ale co tam oni sa ci zli,ich trzeba w.yjebac bo za bardzo chcą.No i wiecej biegac trzeba na treningach ,o matko boska,jeszcze sie spocimy i zachorujemy.
To moze niech pan Sadlok ,pan Uros,albo inny sfochowany sam wezmie sie za trenerke i sam zrzuci na siebie winy za porażke.?jeden młokos Starzyski zapie.rdala za cały zespól,to jest dopiero kuriozum.
Ale co tam zawsze w klubie winny jest trener bo sam widzac ze sie zle dzieje chce cos zmienic.
Chcialbym zeby po tym meczu ktos w klubie zaczal grać w otwarte karty ,co sie dzieje w tym klubie a raczej dlaczego pilkarze swoja grą?( to jest gra?) sabotują prace swojego trenera.

kolarz90 17.04.2021 23:24

Najgorsze że człowiek się jeszcze dokłada do wypłat dla tych patałachow. Oni to muszą robić specjalnie, nie ma opcji żeby przegrać z dwoma beniaminkami pod rzad

DysoN 17.04.2021 23:31

Nie mam pojecia co sie dzieje w szatni i czy Sadlok jest zlym duchem czy nie ale czy nie ma tam tez Błaszczykowskiego?
No nie uwierze ze byłby na to ślepy albo nie reagował zupelnie.

ciastek88 17.04.2021 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1563897)
Nie mam pojecia co sie dzieje w szatni i czy Sadlok jest zlym duchem czy nie ale czy nie ma tam tez Błaszczykowskiego?
No nie uwierze ze byłby na to ślepy albo nie reagował zupelnie.

Kuba już dawno powinien zakończyć grę w piłkę i pojawiać się w szatni jedynie po to żeby opie....grajków. Tak byłoby najzdrowiej dla każdej ze stron.

Jaroo1 17.04.2021 23:37

Po oczyszczeniu zarządu i kwestii finansowych, czas aby oczyścić szatnię i aspekty sportowe. Zacząć wszystko od nowa i budowac nową jakość. I tyle. Czas głupich zmian trenerów myslę, że powinien się skończyć i powinno się pokazać kto w klubie płaci, kto wymaga i kto rządzi. A piłkarzyki jak się coś nie podoba to niech spierdalają. Powinni mieć wsparcie kibiców, poparcie zarządu i trenera ale jak coś im nie pasuje to won.

nieznajomy 17.04.2021 23:41

Jaki trener Hyballa ? Grunt pod Wuja się tworzy...

R33 17.04.2021 23:48

Pamięć bywa ulotna. Czytam o Sadloku, że nigdy nam nic nie dał, a doskonale pamiętam jak 3 lata temu była euforia, że przedłużył z nami kontrakt.

A co do wiary w Kubę, że nie pozwoli na to to przypomnijcie sobie kto był wielkim obrońcą Skowronka oraz był w szatni jak zwalniano Petrescu tak więc tu bym się zastanaowił czy on akurat byłby dobrą osobą w tej sytuacji.

A co spadku w przyszłym sezonie to już się ogarnijcie bo na prawdę nudne się to robi. Tak jak zapewne to, że przyszły sezon będzie już naszym jubileuszowym 10-tym sezonem przejściowym (bo takowe mamy od 12/13 włącznie).

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com