Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV kolejka] Wisła Kraków - Warta Poznań, 17-04-2021, 20:00 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10382)

ciacho 17.04.2021 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1563844)
...

yeboah,zukow,starzynski ,reszcie mówimy papa,nikt płakać po was nie bedzie.

Ty oglądałeś ten mecz? To co odp.. ten debil to się w pale nie mieści. Jeździec bez mózgu.

Elefant 17.04.2021 21:08

Gra na zwolnienie trenera.

Ajax 17.04.2021 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1563841)
Czy reszta naprawde jest tak slaba, ze nie gra ?

Tak jest reszta jest jeszcze gorsza.

Nie wiem czemu Was dziwi, że przegrywamy z przeciwnikiem zdecydowanie lepszym piłkarsko. Ja wiem, że ludzie żyją w roku 2000. Ale kadra Wisły to absolutne dno jeśli chodzi o Ekstraklasę. Nie mamy ani jednego piłkarza gwarantującego poziom środka tabeli w 5 kolejnych meczach. Większość kadry od lat ciężko nie trenowała ani nie była uczciwie przygotowana do sezonu. Przez chwilę to co graliśmy było zaskoczeniem więc wpadło kilka punktów, ale dziś każdy wie co mamy w repertuarze i bardzo łatwo się na to przygotować.

Przyjście trenera zmieniło to, że zamiast walczyć o utrzymanie bijemy się o miejsca 10-13. I serio w naszej sytuacji to jest sukces. Przyzwyczajcie się, że do walki o top ligi czy nawet środek tabeli to my jeszcze długo nie wrócimy.

bridgeburner 17.04.2021 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1563836)
A co ? Następny będzie lepszy?

Nie, czekam na przerwę między sezonami, najprzyjemniejszy czas dla kibica Wisly

Wojtas 17.04.2021 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1563848)
Ty oglądałeś ten mecz? To co odp.. ten debil to się w pale nie mieści. Jeździec bez mózgu.

yeboah przynajmniej szarpał.jezdziec bez mózgu,ale zawsze ktos taki bedzie lepszy niz boiskowy stojak bez mózgu
jakies zalazki akcji robił,i w sumie tylko on,daje przynajmniej szanse na cokolwiek

natomiast dalej brakuje schematow akcji do przodu.co oni robia caly tydzien na treningu zeby nie potrafic zrobic akcji na 2-3 podania pod bramką .

Skawa Wadowice 17.04.2021 21:12

Pewnie spadniemy w przyszłym sezonie.
Yeboah się zepsuł. Nie potrafi dośrodkować, podnieść piłki. Reszta dośrodkowań innych piłkarzy to przechodzi pole karne.
Savic na SFG w końcu. Przynajmniej piłki bite "prawie" na głowe.

Reszta dramat. Moim zdaniem gramy zbyt otwartą piłkę. Chciałem żeby tak grali od lat. ale dzisiaj patrząc na to, że rywal broni większość meczu to gdy kontruje robi i tak przewage liczebną to na nas wystarcza. Tak grają wszyscy przeciw nam i nie możemy strzelić, a tracimy sporo.

Do zmiany styl gry. Grać na 442 lub 451. Po co nam wahadła (Sadlok, Bury - na początku meczu) jak i tak nie nadają się do tego. Akcje wyprowadza tylko Starzynski albo Yeboah. Środek pola aż prosi o dobrego rozgrywającego bo nie ma kto dograć. Wszystko idzie przez wahadła i 3 obroncow.

Dzisiaj Warta pograła z klepy pare akcji, dobrze się rozumieli. A u nas? Mam wrażenie, że samo przyjęcie piłki trwa za długo u niektórych.

Ogólnie Kraków gra najgorzej w piłkę w całej ekstraklasie. Wstyd

Fugiel 17.04.2021 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1563850)
Tak jest reszta jest jeszcze gorsza.

Nie wiem czemu Was dziwi, że przegrywamy z przeciwnikiem zdecydowanie lepszym piłkarsko. Ja wiem, że ludzie żyją w roku 2000. Ale kadra Wisły to absolutne dno jeśli chodzi o Ekstraklasę. Nie mamy ani jednego piłkarza gwarantującego poziom środka tabeli w 5 kolejnych meczach. Większość kadry od lat ciężko nie trenowała ani nie była uczciwie przygotowana do sezonu. Przez chwilę to co graliśmy było zaskoczeniem więc wpadło kilka punktów, ale dziś każdy wie co mamy w repertuarze i bardzo łatwo się na to przygotować.

Przyjście trenera zmieniło to, że zamiast walczyć o utrzymanie bijemy się o miejsca 10-13. I serio w naszej sytuacji to jest sukces. Przyzwyczajcie się, że do walki o top ligi czy nawet środek tabeli to my jeszcze długo nie wrócimy.

Zwyczajnie bardzo boli, ze w tej extraklapie wydaje sie, ze wystarczy tak niewiele aby byc TOP8 - a jednak tak wiele nam brakuje.

Masakra.

ciastek88 17.04.2021 21:14

Ostatnie 3 mecze to beniaminek Podbeskidzie, povodidowy Raków, beniaminek Warta . Bilans 1 bramka , 0 pkt.

To jest k... dramat.

W następnej kolejce krety więc w ciemno można zakładać 0 pkt . Potem derby . legia, amica, piast.
Oby zdobyli choć 1 pkt w derbach. Spadek nam nie grozi bo na szczęście w tym sezonie mamy Stal ale za rok witamy się z 1 ligą .

RAF 17.04.2021 21:15

Na moje oko mają dość Hyballi

Marek96 17.04.2021 21:16

Dla mnie to gra na zwolnienie trenera, Yeboah serio taki glupi ze za każdym razem gra tak samo? Sadlok w wywiadzie mowi ze nie będzie zdradzał co się dzieje w szatni , jest kwas..

Książę Palownik 17.04.2021 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1563850)
Przyzwyczajcie się, że do walki o top ligi czy nawet środek tabeli to my jeszcze długo nie wrócimy.

Stary, zobacz sobie w ostatnich latach co się działo z ekipami, które kilka sezonów igrały z ogniem. Jak się przez 3-4 sezony bronisz przed spadkiem, to w końcu lecisz - i niestety to się może stać naszym udziałem jeśli szybko nie zbudujemy ekipy na środek tabeli.

Fugiel 17.04.2021 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1563856)
Na moje oko mają dość Hyballi

Tez mi sie tak wydaje. Przyjdzie Wujek i bedzie bomba.

Lonia 17.04.2021 21:17

Nie wierzę,że taki Ćwik a tym bardziej Szywacz zagraliby dziś gorzej od Savica.Starzyński jak do nas przyszedł to jakoś w CLJ nie przerastał innych chłopaków o dwie klasy.Brak młodych chociaż na ławce, kosztem Mawutorów ,Medvedów i innych wynalazków -o t mam pretense do Hyballi.

Książę Palownik 17.04.2021 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1563855)
. Potem derby . legia, amica, piast.
Oby zdobyli choć 1 pkt w derbach. Spadek nam nie grozi bo na szczęście w tym sezonie mamy Stal ale za rok witamy się z 1 ligą .

Niestety tak bedzie....

bridgeburner 17.04.2021 21:19

Yeboah się nie zepsuł, jest do bólu jednowymiarowy, potrafi uciec na lewą noge i przyje.bac
Nadaje się do czegokolwiek jak gra z prawej strony i schodzi do srodka, ostatnio gra z lewej i ładuje w nogi obrońcy albo w krzaki

Cycu 17.04.2021 21:20

Piłkarze grają przeciwko trenerowi? https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...14770154741767

bódyń 17.04.2021 21:20

I tak Hyballa stal sie Skowronkiem.
Bez ladu skladu i pomyslu. Zostaly tylko opowiesci PRowe i pare meczy z poczatku roku.
Walka o utrzyymanie

RAF 17.04.2021 21:24

Jeżeli ktoś się w Klubie nie opamięta i nie „wytnie” tego kwasu o którym mówił Sadlok to będzie bardzo źle. Mamy trenera i mamy zawodników którzy potrafią grać lepiej niż to co pokazali dziś. Coś jest na rzeczy i jak rak trzeba to szybko wyciąć.

ciastek88 17.04.2021 21:27

Skoro Stolar miał dobrą rundę, Skowron pół rundy, Hyballa 3 mecze to Wuja wchodząć pierwszy raz na stadion wyp... się na schodach i wybije obie jedynki.

Czy zwolniłbym Hyballę ? Nie wiem , raczej dałbym mu szansę w przyszłym sezonie Wisłę o ile sam nie odejdzie.
Na pewno zacząłbym od pozbycia się tych wszystkich gdzie taka możliwość po sezonie istnieje. Burliga, Sadlok, Mawutor, Kone , Silva, Uros , Medved.

Chorynatrzykolory 17.04.2021 21:27

To jaki szrot mamy w składzie pokazuje choćby to ,ze młodziutki Starzyński nasz wychowanek daje z siebie wszystko i wygląda najlepiej z całej drużyny w tym meczu.
....a co za czasy.. tyle lat grania ch u jni , a nie wygląda zeby w następnym sezonie bylo lepiej. Byłoby gorąco gdyby nie fartem wygrany mecz w Płocku i mecz ze Stalą.

Karherop 17.04.2021 21:28

Dobra, jeszcze tylko dwie porażki i kolejny sezon zaczynamy z Sobolem, Brzeczkiem lub Zającem za sterami, ale już na pewno z Sadlokiem bijącym SFG i kopiącym się po czole Saviciem i Yeboahem.

W.... na maxa. Szkoda strzelić na nich ryja. Wszyscy won.

Patryko 17.04.2021 21:28

Z taką grą jesteśmy głównym kandydatem do spadku za rok. W ataku po prostu nie istniejemy.

FraMat 17.04.2021 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1563837)
Jeden celny strzal. Parodia.

A co? System liczy wszystkie zablokowane strzały, jakich było całkiem sporo, jako niecelne?

I jeszcze jedno:

odniosłem wrażenie, ze mniej więcej od 50 minuty Hyballa już tylko pilnował się, żeby nie śmiać się z poczynań większości naszych piłkarzy.

RAF 17.04.2021 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1563870)
A co? System liczy wszystkie zablokowane strzały, jakich było całkiem sporo, jako niecelne?

I jeszcze jedno:

odniosłem wrażenie, ze mniej więcej od 50 minuty Hyballa już tylko pilnował się, żeby nie śmiać się z poczynań większości naszych piłkarzy.

Może czuje ze grają przeciwko niemu

Jaroo1 17.04.2021 21:39

Bardzo łatwo i szybko poszło, wygląda to już jak za późnego Skowronka. Powtarzam po raz milionowy, pilkarze to cioty bez charakteru i tak to się kończy. Wiem, że łatwo się mówi i w mordzie każdy mocny ale do chuja, skoro ktoś całe życie trenuje i zarabia fajna kasę to niech chociaż się stara, niech chociaż co któryś mecz zagra fajnie, niech chociaż z przypadku mu cos wyjdzie.

Im albo siada psycha, albo się zaczyna gra na zwolnienie trenera i wtedy to już nieważne co się dzieje, ważne aby trenera wyjebac i od środka rządzić klubem.

Nie lubię narzekac na pilkarzy i szukac kozla ofiarnego ale ....a ten Mawutor, który przewraca się o własne nogi i nie umie trafić w piłkę to jest chyba największy hit wszechczasów...

PS Szczerze? Wy.......iłbym ich wszystkich prawie, zbudowal drużynę na młodych chlopakach, mlodych talentach, ogarnął ze 2-4 normalnych pilkarzy do gry i niech się dzieje wola nieba. Niech grają młodzi gniewni, z ambicjami a układy i dasanie się gwiazd ekstraklasy, które nigdy gwiazdami nie były, jebać. Po taniości ale z nadzieją, jak spadną to spadną, trudno, może za rok z tymi młodziakami wrocilibyśmy silniejsi.

ciastek88 17.04.2021 21:43

Hyballa powinien zostać a wyp... ma jak najwięcej para piłkarzy na czele z Sadlokiem.

Siedzi sobie taki od kilku lat na dobrym kontrakcie w Wiśle i przychodzi trener , który każde mu zap...nie dziwota , że mu nie pasuje .

DysoN 17.04.2021 21:44

Nie do konca rozumiem skad az tak chujowa jest nasza gra. Po kilku dobrych meczach po przyjsciu Hyballi siadło wszystko.
Z kim bysmy nie grali to przeciwnik jest szybszy, lepiej zorganizowany, skuteczeniejszy i bardziej wierzy w wygrana.
Prawde mowiac gdyby nie "cudowne" wygrane z Wisłą P. i Stalą to byśmy sie witali z 1 liga pewnie juz teraz.

Tu naprawde nic nie funkcjonuje, nasza gra to kopanina przeplatana wielbłądami. Atak pozycyjny nie istnieje od meczu z Pogonią. Praktycznie wszyscy graja gorzej a niektorzy po prostu fatalnie.

Naprawde chcemy grac o utrzymanie mecz derbowy? Mało mają już nerwów ?
3 ostatnie mecze to Legia, Lech i Piast, przeciez my musimy miec przed tymi meczami z 6pkt nad ostatnia druzyna...

RAF 17.04.2021 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1563874)
Nie do konca rozumiem skad az tak chujowa jest nasza gra. Po kilku dobrych meczach po przyjsciu Hyballi siadło wszystko.
Z kim bysmy nie grali to przeciwnik jest szybszy, lepiej zorganizowany, skuteczeniejszy i bardziej wierzy w wygrana.
Prawde mowiac gdyby nie "cudowne" wygrane z Wisłą P. i Stalą to byśmy sie witali z 1 liga pewnie juz teraz.

Tu naprawde nic nie funkcjonuje, nasza gra to kopanina przeplatana wielbłądami. Atak pozycyjny nie istnieje od meczu z Pogonią. Praktycznie wszyscy graja gorzej a niektorzy po prostu fatalnie.

Naprawde chcemy grac o utrzymanie mecz derbowy? Mało mają już nerwów ?
3 ostatnie mecze to Legia, Lech i Piast, przeciez my musimy miec przed tymi meczami z 6pkt nad ostatnia druzyna...

Odpowiedziałem Ci wyżej. Piłkarze grają na zwolnienie trenera. Ta sama drużyna pod tym samym trenerem grała ładnie i dobrze. I punktowała. Nagle wszystko siadło, nie ma mowy o zmęczeniu bo drużyna gra raz w tygodniu i tylko ligę.

Jaroo1 17.04.2021 21:50

Cytat:

Ja bym na 100% obstawiał, że mamy chujowego trenera, który:
a) źle kondycyjnie przygotowuje drużynę
b) nie ma żadnego pomysłu i schematów na grę
c) nie umie zmotywować pilkarzy
d) więc nadaje się jedynie do wyjebania

... tylko jest taki problem, że to samo można było napisac o Stolarczyku czy Skowronku. Każdy z nich był inny, z innym doświadczeniem, pomysłami, grali z innym składem, w innej sytuacji kadrowej, finansowej, "klubowej".

Wniosek? To coś z pilkarzami musi być nie tak, skoro każdy trener okazuje się tak samo chujowy po kilkunastu jego meczach.

TroniC 17.04.2021 21:53

Wypierd...c ten szrot! Nie mogę już patrzeć na Sadloka i Burlige! Sadlok to pierwszej wody symulant - zero zaangażowania, powtarzam: ZERO przydatności drużynie - tylko zamęt wprowadza na boisku i (wychodzi na to że) w szatni. Hyballa? Nie jestem za zwolnieniem - liczę że zostanie i spróbuje ułożyć NOWA drużynę pod styl Bundsligii. Czy to się uda? Nie wiem. Mam nadzieję, że będzie miał w Kubie wsparcie - on wie jak wygląda trening za zachodnią granicą - jak to powiedział jeden z transferowanych piłkarzy "to nie inna półka - tylko inna szafa"! Prawda jest taka, że tą naszą śmieszną ekstraklasę nawet takie drewno jak mamy może ZABIEGAĆ na środek tabeli.
Wiem, że mamy zawodników jakich mamy, wiem że długi, wiem że nasze miejsce pokazuje dobitnie, że wyżej dupy nie podskoczymy. Ja to rozumie. Ale ku..a nie mogę już patrzeć na to ścierwo. Można przegrać, ale można to zrobić w stylu jaki nie wzbudza POGARDY. Jeśli rzeczywiście (gdzieś, kiedyś) okaże się, że graja przeciwko trenerowi, tak jak to już się w historii zdarzało, to nie wiem co zrobię.

Forum czytam od lat - mój pierwszy post. Chyba coś we mnie pękło po tym meczu i około meczowych plotkach. Tak czy siak pozdrawiam Wiślaków. Wierność Panowie!

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com