Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=920)

matthias7-1991 05.07.2008 15:56

Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.

Dzisiaj drużyna ME zremisowała w sparingu w Andrychowie z Beskidem 4:4(1:3). Po sparingu młodzi udali sie na zgrupowanie do Zakopanego.

Maćko 06.07.2008 16:21

Przepraszam, nie w temacie, bo ostatnio pełno na głowie, ale znany jest może plan przygotowań Młodej Wisły do sezonu?

emjot 07.07.2008 12:13

Bryła i Węska w Zagłębiu Lubin!

Dwaj najlepsi napastnicy występujący w małopolskiej lidze juniorów w minionym sezonie Patryk Bryła z Krakusa Nowa Huta oraz Artur Węska z SMS Kraków bronić będą barw Zagłębia Lubin.

Źródło: Dziennik Polski i www.futbol.org.pl

o Bryłę starała się Wisła i Cracovia...
wybrał Lubin
natomiast Węska grał w SMS od trzech lat - przyszedł z Wisły Annopol, strzelił w tym czasie w lidze juniorów 84 bramki..., król strzelców w ubiegłym sezonie...
talenty wypływają... spod nosa...

ps. Adrian Łętocha nasz junior, syn Krzysztofa byłego piłkarza Białej Gwiazdy, prawdopodobnie będzie grał w Stali Rzeszów

bravelukas 07.07.2008 21:55

A ja wogóle nie o tym, ale może ktoś mi doradzi:
Jestem utalentowany, gra w polu nie stwarza mi kłopotu jednak na bramce czuję się najlepiej, podczas meczów z kumplami staram się i wyciągam wiele piłek, każdy mów, że się marnuję. Grając w drużynie szkolnej równieższło mi świetnie i tam znów namawiano mnie na zapisanie się do miejscowego klubu. Ja jednak zwlekałem. Teraz mam 15 lat i mam pytanie, czy w moim wieku oplaca się isć do klubu czy jest za późno?

Bobic 07.07.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 563685)
Jestem utalentowany, gra w polu nie stwarza mi kłopotu jednak na bramce czuję się najlepiej, podczas meczów z kumplami staram się i wyciągam wiele piłek, każdy mów, że się marnuję. Grając w drużynie szkolnej równieższło mi świetnie i tam znów namawiano mnie na zapisanie się do miejscowego klubu. Ja jednak zwlekałem. Teraz mam 15 lat i mam pytanie, czy w moim wieku oplaca się isć do klubu czy jest za późno?

Jak jestes dobry to czemu miał bys nie spróbować ??:p jak sie nie zapiszesz to za pare lat mozesz żałować
także idz i sprubuj swoich sił takie jest moje zdanie:P

Maćko 07.07.2008 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 563685)

15 lat to młody wiek, życie zna przypadki, gdy zawodnicy zaczynali przygodę z piłką po 18... Piechna chyba 26 miał, Jeleń ze 20, Bronowicki podobnie. Z "wielkiego świata" choćby Raul Gonzales czy David Villa.

Znałem podobny przypadek z życia codziennego, chłopak dziś ma 30 lat i ciągle przeżywa oglądając mecze Wisły i myśląc, że mógłby być jednym z tych na boisku i zostawić tam płuca dla swojego zespołu...
Próbuj więc!

Wracając do tematu to dziw mnie bierze, w jaki sposób "wypływają" nam "talenty"...

Barszczu 08.07.2008 08:49

ale tak to jest, gdy zamiast zachęcać dzieci do grania w nogę nakłada się wielkie składki miesięczne(w niektórych klubach ~100 zł, a sprzęt i tak każdy musi sam kupować), grają nie najlepsi, a najbardziej wpływowi i na każdym miejscu znajdziemy większe czy mniejsze przekręty czy kumoterstwa.

Znam wiele osób w wieku 17-18 lat, które swoim poziomem odstawały od reszty znacząco(w pozytywnym sensie), jednak po ukończeniu wieku juniora nie zdecydowały się grać dalej, nie znalazły nowego klubu czy też tułają się po A klasach w klubach, gdzie ostatni raz scouta widziano za komuny...

taka bolesna prawda o polskim szkoleniu młodzieży...

bravelukas 08.07.2008 10:09

Dzięki, jeczcze się zastanowie, bo sądzę, że mógłbym wiele osiągnąć. Kocham sport, a za puiłką szaleję, nie wyobrażam sobie życia bez piłki, przyszłość również chciałbym z nią związać w jakiś sposób. Dzieki.

hoolifan 09.07.2008 14:21

moim zdaniem taki mocny klub jak Wisla pownien bardzoej stwaiac na szkolke pilkarska na wspolprace ze szkolami w wojewodztwie i calym rejonie oplakatowac wszystkie szkoly, przychodzic na tzw dni otwarte reklamowac sie mowic do rodzicow, rownoczesnie grac z dzieciakami, wysylac znancyh pilkarzy na takie dni i mowic o szkolkach
organizowac akcje i turnieje, szukac mlodych talentow w szkolach i tak ich szkolic miec na nich oko
przede wszystkim zaciesnic wspolprace ze szkolami
bo mowie Wam jest tyle talentow na boiskach Nowej Huty i by Wam oko zbielalo gdybyscie sie dowiedzieli ilu talentow nie zostalo pilakarzami.

RAFi89 17.07.2008 09:58

W meczu kontrolnym z BKS Bochania, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

Gole dla Białej Gwiazdy zdobyli: Etienn z rzutu karnego, Nabiałek po błędzie defensywy bocheńskiej i Batko, strzałem głową po dośrodkowaniu zdobywcy drugiego gola.

Przy stanie 0:0 Dawid Kwiek nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając w sam środek bramki. Cały mecz nie należał do zbyt widowiskowych, w pierwszej połowie na boisku panował spory chaos.

Etienn to testowany przez Wisłę, 19letni Kameruńsczyk. W czasie dzisiejszego meczu obserwowany był m.in. przez Jacka Bednarza i Ryszarda Czerwca.

Pierwszy raz o nim słysze.

szczaq21 17.07.2008 10:45

Nie tylko ty o nim pierwszy raz słyszysz. Może to jeden z tych asów Jacka:)

Ciumba 17.07.2008 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 569128)
To chyba nie on bo ten z rezerw jest Hiszpanem:-p

Ja widzie ze jest kamerunczykiem niewiem jak ty
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...4o/profil.html

Reiro 17.07.2008 16:03

Niewiem czy wiecie ale to brat Samuela Eto'o z Barcy.Warto go miec chocby dla nazwiska.

bearex 17.07.2008 16:07

To podobno pomocnik, może akurat ten ofensywny. A jak to brat Eto'o z Barcy to może razem ćwiczyli i gra na wysokim poziomie jak na swój wiek!!! Oby, zostają nam tylko marzenia i domysły xD

Maćko 17.07.2008 16:13

Eto'o sobie metrykę zmienił to może braciszek też...

Thomé 17.07.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 568902)
W meczu kontrolnym z BKS Bochania, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

Gole dla Białej Gwiazdy zdobyli: Etienn z rzutu karnego, Nabiałek po błędzie defensywy bocheńskiej i Batko, strzałem głową po dośrodkowaniu zdobywcy drugiego gola.

Przy stanie 0:0 Dawid Kwiek nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając w sam środek bramki. Cały mecz nie należał do zbyt widowiskowych, w pierwszej połowie na boisku panował spory chaos.

Etienn to testowany przez Wisłę, 19letni Kameruńsczyk. W czasie dzisiejszego meczu obserwowany był m.in. przez Jacka Bednarza i Ryszarda Czerwca.

Pierwszy raz o nim słysze.

Jakie źródło, że ten Etiene, to Etienne Eto'o?

zajafffka 17.07.2008 22:01

Cytat:

Etienne Emmanuel Eto'o Fils (born 17 March 1989 [1]) is a Cameroonian football player currently playing for Real Mallorca [1][2]. He has also played on loan for S.D. La Salle. He represented Africa in the 2007 UEFA-CAF Meridian Cup. He is the younger brother of FC Barcelona star Samuel Eto'o. He also has another older brother, David Eto'o. He holds a Spanish passport.
\

WIKIPEDIA

To odpowiedź na pytanie o źródło informacjiże Etienne to brat Eto. Jesli to ten Etienne...

Thomé 17.07.2008 22:02

A czy tylko jeden kameruński 19-latek może mieć na imię Etienne? :D

Z resztą nigdzie - poza forum - nie znalazłem informacji że "Etien" ma 19 lat i jest z Kamerunu...

Pastor777 17.07.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Thomé (Post 569435)
Jakie źródło, że ten Etiene, to Etienne Eto'o?

Jeśli wierzyć informacją z górnej części strony, to jego profil jest na Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Etienne_Eto'o

Tekst brzmi nadzwyczaj interesujaco (ten poniżej)...

http://www.theoffside.com/world-foot...nuel-etoo.html

Pastor777 17.07.2008 22:12

Pewnie jutro połowa gazet napisze, że testujemy młodego Eto'o. Bedzie tam napisane coś o starszym bracie, że wybiera się do Uzbekistanu, to czemu młodszy nie miałby zacząć kariery w Polsce.

A później dowiemy sie na oficjalnej stronie, że testowaliśmy jakiegoś innego Eto\o, który w paszporcie ma 19 lat, a naprawde liczy około 25, nigdy nie wystapił w żadnym pierwszoligowym klubie, a jego życiowym sukcesem było dopłynięcie do Europy.

zajafffka 17.07.2008 22:14

Cytat:

Pewna wygrana Młodej Wisły

Data: (17-07-2008 00:41) Autor: zmijka

W meczu kontrolnym z BKS Bochnia, drużyna Młodej Wisły odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

BKS Bochania – Wisła Kraków ME 0:3
Gole: Etienn, Nabiałek, Batko
ze strony SKWK

WHITE*STAR 17.07.2008 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Thomé (Post 569484)
A czy tylko jeden kameruński 19-latek może mieć na imię Etienne? :D

Z resztą nigdzie - poza forum - nie znalazłem informacji że "Etien" ma 19 lat i jest z Kamerunu...

To zajrzyj na oficjalną...

miras108 18.07.2008 07:57

To raczej nie ten Etienne. Przecież jego brat jak strzeli gola to na liście strzelców widnieje Eto'o a nie Samuel, a u nas ewidentnie piszą o Etienne.

Uran235 18.07.2008 08:41

Czy mógłby tu wpaść jakiś mod i usunąć tą rozkminę o Etienie, bo zęby bolą jak to się czyta.
Nie wiem, której części tekstu nie zrozumieliście, ale wyłożę to Wam powoli jeszcze raz:
Etien jest testowany przez drużynę młodej ekstraklasy.
To nie jest wzmocnienie pierwszego zespołu, przynajmniej nie w najbliższych miesiącach/ latach.
Po drugie niech mi geniusz, który wymyślił, że to jest młodszy brat Eto'o wytłumaczy czemu, jego zdaniem, jakiś piłkarz chciałby zamienić rezerwy Mallorci na rezerwy Wisły?

Co do artykułu o Neiu- wg różnych wcześniejszych artykułów Wisła miała złożyć CSKA nawet już kilka ofert. Póki co nic z tego nie ma. Ktoś tu pisał o zainteresowaniu Al Ahli tym piłkarzem. Czy mógłby doprecyzować o jakie Al Ahli chodzi, bo klubów o tej nazwie jest więcej niż Górników, GKS-ów i Polonii razem wziętych.

W sprawie Jodłowca też bym radził zluzować, bo kiedy sprawa wypłynęła czytałem "wywiad" z piłkarzem, w którym mówił, że dostał sygnał z klubu, że ma wracać z obozu do kraju. Naprawdę pismaki zmyślają i nie warto się takimi artykulikami przejmować.

Pożyjemy zobaczymy.

bearex 18.07.2008 10:33

No ale skoro my już sparingów nie mamy to go może chcą przetestować w młodej. A jest napisane że obserwował go Bednarz, mam nadzieje że chociaż na młodą jest dobry xD

Maćko 19.07.2008 11:55

Słyszałem, że nasza Młoda Wisła ma być jeszcze wzmacniana więc nie narzekajmy. Choćby taki Kamil Jeleń moim zdaniem zasługuje choćby na to, by grywać całe mecze ME, a kto wie, co będzie w przyszłości.
Głównie chodzi o to, by takim zawodnikom dawać szansę, a nie grać ciągle tym samym w młodej drużynie - bardziej, że w naszym wypadku tym samym nie znaczy najlepszym.
Przepraszam za odejście od tematu, ale rozwój i ściąganie młodych zawodników to również jakby polityka transferowa Wisły.

szczaq21 22.07.2008 18:56

Pamiętacie naszego Etiena niby Etoo:
Na dzisiejszym popołudniowym treningu Cracovii pojawił się nowy zawodnik. To testowany przez "Pasy" Kameruńczyk Etienne Ngiladjoe.
- Jest bardzo szybki i wytrzymały. Ma duży talent. W drużynie jest typową dziewiątką - opisuje zawodnika jego menedżer, również Kameruńczyk Mamadou Oury Diablo, który na treningu zjawił się z dwoma agentami z Hiszpanii.

Etienne Ngiladjoe urodził się 22 listopada 1989 roku i w przeszłości grał w reprezentacji Kamerunu U-17. - Obecnie jest reprezentantem swojego kraju w piłce plażowej - informuje menedżer. Jego poprzednim klubem był kameruński pierwszoligowiec Caiman Club de Douala. 18-latek mierzy 179 centymetrów wzrostu i waży 75 kilogramów.

Kameruńczyk ma trenować z Cracovią także jutro i wtedy to trener Stefan Majewski będzie mógł powiedzieć coś więcej na jego temat. - Będziemy mieli wewnętrzną gierkę, więc będzie miał okazję do zaprezentowania swoich walorów - informuje szkoleniowiec "Pasów".
Może to nasza przyszła gwiazda nam uciekła.

buterra 22.07.2008 18:58

Wiedziałem że to niemożliwe żeby kogoś wyszperali do młodej ekstraklasy sami:)

Proud 22.07.2008 21:40

może mi ktoś powiedzieć jak w dotychczasowych meczach prezentuje się Nabiałek??
Oczywiście jeśli ktokolwiek oglądał Go w akcji.

Maćko 23.07.2008 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buterra (Post 571972)
Wiedziałem że to niemożliwe żeby kogoś wyszperali do młodej ekstraklasy sami:)

A szperają, szperają i z moich informacji wynika, że tacy zdolni chłopcy w wieku 17-19 byli/będą testowani.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com