Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIV kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Piątek 3 V, godzina 20:30 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10170)

Arkadiusz.Czerepach 01.05.2019 04:51

[XXXIV kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Piątek 3 V, godzina 20:30

https://zapodaj.net/images/0f39b9a31a0d0.png

Aktualna tabela:

https://zapodaj.net/images/ccd4291d64e9d.png

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

https://zapodaj.net/images/09bdfa8d48831.png

stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej

Rywal ogólnie:
https://zapodaj.net/images/c5a5251acb898.png

Rywal u siebie:
https://zapodaj.net/images/26798df1b890e.png

Wisła ogólnie:
https://zapodaj.net/images/eefa11bcd63d1.png

Wisła na wyjeździe:
https://zapodaj.net/images/f09ca8aaa8f41.png

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

https://zapodaj.net/images/bda79cd60f60b.png

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

doktor granat 01.05.2019 05:39

Jeśli mamy utrzymać choć 10 miejsce to trzeba tu coś ugrać.

wolfy 01.05.2019 11:38

Łatwo nie będzie. Górnik jest w gazie, a u nas nadal szpital. Ważne kto się wyleczy.

szprotson 01.05.2019 14:08

ciekawe czy to bedzie mecz, czy Polska-Japonia

Blixa 01.05.2019 14:38

Obrona dostanie niezla lekcje. Po tym jak przejechali sie po Sosnowcu nie zdziwie sie podobnego wyniku.

Arkadiusz.Czerepach 01.05.2019 15:41

za nami przemawia jedynie statystyka
tzn. mało który klub wygrywa 5 meczów z rzędu :P

czaro 01.05.2019 16:03

Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.

El'kabat 01.05.2019 16:35

W plecy.

10 znaków

kacpaw91 01.05.2019 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1538916)
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.

Prawdopodobieństwo pojedynczego zdarzenia pozostaje niezmienne w klasycznym wydaniu - np. rzut monetą. A modelu wyliczania prawdopodobieństwa w zdarzeniach tak niedeterministycznych jak mecz piłkarski i to w polskiej Ekstraklasie to raczej nie znamy ; ).

Adasss 01.05.2019 19:25

Cytat:

Rezultat zdarzeń, które już zaszły, nie ma, co do zasady, wpływu na prawdopodobieństwo zdarzeń, które jeszcze nie zaszły. Oczywiście jeśli mówimy o prawdopodobieństwie w sensie matematycznym.

czaro 01.05.2019 21:41

Czyli dobrze kojarzyłem!

Do boju Wisła!

Arkadiusz.Czerepach 01.05.2019 22:33

chwila , chwila , zależy czy rozpatrujemy prawdopodobienstwo wygrania przez Gornika meczu z Wisłą ( wiadomo - 1/2) czy wygrania 6 meczy z rzędu (1/64)

w zasadzie to "paradoks hazardzisty" jedna z wielu sprzeczności w probablistyce , ale pamiętajmy że ekstraklasa to jeden wielki paradoks , i już dawno jest ukuty ten mityczny termin "logika ekstraklasy" :)

Lemoniadowy Joe 02.05.2019 07:15

W plecy i pewnie sporo zależy od podejścia Górnika ale w naszej sytuacji nie dziwne.

KoloBolo 02.05.2019 07:48

Jeżeli 6 raz rzucam monetą (5 razy wcześniej wypadła reszka) i się zastanawiam jakie prawdopodobieństwo jest 6 raz wypadnie reszka, to oczywiście szansa na to jest 50% i wcześniejsze rezultaty nie mają znaczenia. Jednak jeśli przed meczem zastanawiam się jakie prawdopodobieństwo jest, że 6 razy z rzędu wypadnie reszka, to oczywiście tutaj szans są wielokrotnie mniejsze.
Więc z matematycznego punktu widzenia jest różnica w prawdopodobieństwie czy ktoś wygra 2 mecze z rzędu czy 6 i to spora (przed wydarzeniami ) teraz patrząc z perspektywy jednego meczu, statystyka nie ma już nic do rzeczy.

sandomingo 02.05.2019 08:01

Niewiele przemawia za nami, w zasadzie jedynie logika ekstraklapy - ciekawe co się z tego urodzi...:)

Lis- Burliga, Klemenz, Ojo, Pietrzak - Kolar, Vukan, Boguski, Peszko - Drzazga, PB, pewnie takim składem wyjdziemy.

brylant17 02.05.2019 21:32

Tutaj wszystko może się zdarzyć,ale stawiam na porażkę....

pzkwr 03.05.2019 18:20

Cytat:

Nie jest, bo mecz piłki nożnej nie jest zdarzeniem losowym. Chociaż patrząc na wyniki w Ekstraklasie można odnieść takie wrażenie.

pepe72 03.05.2019 21:29

Kto to zwątpił w naszych? :)

Jazda, jazda, jazda ...

LucjuszWielki 03.05.2019 21:31

Zagraliśmy FAJNY mecz - nie spodziewałem się, myślałem, że będzie oklep.

Krótko i treściwie:

NAJGORSZY: PLEWKA PLEWKA PLEWKA, za nim Boguski - Rafał mnie troche rozczarowal, gdyz ostatnie mecze miał przyzwoite.

NAJLEPSZY: VUKAN, na duży plus Kolar dużo lepszy od Drzazgi typowego średniaka pierwszoligowego, bramka na 2:1 super.

KLEMENZ super czyścił

KUMAH - jak patyczak , strasznie chudy i słaby, nawet piłki z odpowiednią siłą nie potrafi podać. Musi jakiś hormon wzrostu albno testosteron zapodać inaczej tego nie widze.

AHA@@@!!!!!!!!

LIST !@@!!!! Znowu to ZROBIŁ, znowu szmate puścił (chodzi oczywiście o tego babola ze spalonego!!!

Arronax 03.05.2019 21:31

Wyjazd - 3 pkt z Górnikiem, który coś tam potrafi. I ogrywając młodych.

Jest baja.

brylant17 03.05.2019 21:32

Odszczekuję co mówiłem o Klemnzie bo kolejne dobre zawody.Brawo Wisła ! 3 pkt nasze !

bridgeburner 03.05.2019 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1538994)
Kto to zwątpił w naszych? :)

Jazda, jazda, jazda ...

Ja :P
Brawo chlopaki, dobry mecz, Górnik naprawde nie miał za wiele okazji
Swoja droga jakie my transfery podczas tej łapanki zrobilismy
Klemenz drugi mecz super, lider obrony, Vukan co to jest za piłkarz :shock:, Bury forma życia

Szneka 03.05.2019 21:32

Najlepszy mecz od wygranej 4-0 z Legią. Savicević król środka pola. Klemenz profesor. Plewa najlepszy mecz w karierze. Cieszy że rozgrywamy spokojnie od tyłu. Widać, że trener wpoił to zawodnikom i wychodzi coraz lepiej.

Jaroo1 03.05.2019 21:44

To wszystko pokazuje jedynie, ze:
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.

Karherop 03.05.2019 21:45

Wszystko po tym meczu mnie cieszy i nie ma absolutnie na co narzekać :) może jedynie na Pietrzaka, który ze swojej lewej nogi strzela Panu Bogu w okno.
Super że ogrywamy Hoyo. Nie spodziewałem się że Stolarczyk tak odważnie na niego postawi w kolejnym meczu, a może i do końca rundy.
Kolar, Savicevic, Klemenz , Peszko trzymają nam grę.
Plewka dobry mecz, mało strat, dobrze wygląda biegowo. Dawał dziś radę w środku, mając zresztą tak świetnego partnera.

Jeśli Korona w tej kolejce przegra a my z nią wygrany za tydzień mamy oficjalnie 9 miejsce i 2 sparingi na koniec sezonu.

Wojtas 03.05.2019 21:50

Brawo Panowie,Zabrze trudny teren ,a dzis klasa,Klemez wygladal jak Pan Profesor,reszta tez dobrze.Niby druzyna bez polowy zawodnikow a jednak Stolar dalej robi swoje,rosnie z niego dobry trener.
Jeszcze raz brawo chłopaki.

wolfy 03.05.2019 21:55

Kolejny świetny mecz Klemenza, poza tym to był nasz najlepszy mecz z Górnikiem w tym sezonie.
Kolar man of the match.

rafkur 03.05.2019 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1539001)
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.

Popłakałem się :rotfl::rotfl::rotfl:
( Najgorsze, że jest to prawda)

mr_kwolf 03.05.2019 22:02

Savicevic przerasta te ligę. Momentami bawił się jak z chłopakami na orliku. Znowu miał ze dwie głupie straty, ale i tak jest to nasz klucz do dobrej gry. Jak tylko go brakowało to od razu gra się sypala (mówię o całej rundzie).

Klemenz pokazuje jak ważna jest w pilce pewność siebie. Jak wchodził z ławki to wyglądał jak amator, teraz gra od deski do deski i profesor momentami.

pepe72 03.05.2019 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1539001)

Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com