Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=229)

unpredictable_wislaczka 21.03.2009 20:56

Kuba wkońcu zagrał pierwszy mecz w tym roku. Było to na razie tylko 10 min.,a Borussia wygrała 1-0
przed meczem Klopp prosił Leo,żeby na kadrze uważał na Błaszczykowskiego http://www.borussia.com.pl/?nid=1218

MCX 22.03.2009 19:42

85' Iraklis 0 -2 Larissa

Bramka na 0-1 Maćka Żurawskiego :) Kolejna już, która to?
Mam nadzieję, że uda się go ściągnąć, nie jest jeszcze taki stary, szczególnie na naszą ligę, co pokazuje przykład Frankowskiego, a wcześniej Piotra R. który grubo powyżej 30 roku życia zdobył tytuł króla strzelców.

ultr4 23.03.2009 12:15

Ciekawy wywiad z Dariuszem Dudka :)

- Wreszcie możemy porozmawiać optymistycznie – zaczął pan regularnie grać w Auxerre i na dodatek strzelił pan gola w meczu z Le Mans.
DARIUSZ DUDKA: No to trochę zgaszę wasz optymizm. W najlepszym wariancie pogram chyba do końca marca. Obawiam się, że po powrocie z meczu kadry w Belfaście znów usiądę na ławce. To że teraz występuję w pierwszej jedenastce wynika z kontuzji stopera.

- Ale może w tym czasie udało się panu przekonać trenera i zachowa miejsce w drużynie?
– Po cichu na to liczę, ale już raz była taka sytuacja. Wtedy kontuzję odniósł Coulibally, a po powrocie do zdrowia, ja straciłem miejsce w składzie. Problem polega na tym, że ja kompletnie nie czuję zaufania wobec mojej osoby. Nawet dziennikarze są dla mnie bardzo surowi. Ale nie chcę się użalać, to nie leży w mojej naturze.

- Przed wami ważny mecz w Belfaście, a wy straciliście Pawła Brożka...
– To smutne, ale na szczęście okazało się, że Paweł nie będzie musiał pauzować tak długo jak przypuszczano. To piłkarz gotów do wyjazdu za granicę. Ale Francji mu nie polecam.

- A pan? Myśli o powrocie do Polski?
Tęsknie niekiedy za czasami z Wisły, a naszą ligę oglądam z sentymentem. Pewnie, że fajniej się grało, kiedy trener zaczynał od ciebie ustalanie składu. Teraz jest jednak czas nowych wyzwań. Nie powiem, że nie wrócę do Polski, ale traktuję to jako ostateczność. Uznałbym to za swoją porażkę.

Futbol.pl

grogoriogreg 23.03.2009 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 697309)
Tęsknie niekiedy za czasami z Wisły, a naszą ligę oglądam z sentymentem. Pewnie, że fajniej się grało, kiedy trener zaczynał od ciebie ustalanie składu.

Czy w Wiśle on nie łatał dziury :D

Grisza1 23.03.2009 13:21

"Gratuluję wiślakom, bo dziś przyszedłem tutaj dla nich, żeby ich oglądać w akcji" - Tomasz Frankowski po derbach.

http://www.futbolnet.pl/news/_lowca_...mek_82129.html

Maciejj 23.03.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 697320)
"Gratuluję wiślakom, bo dziś przyszedłem tutaj dla nich, żeby ich oglądać w akcji" - Tomasz Frankowski po derbach.

http://www.futbolnet.pl/news/_lowca_...mek_82129.html

temu człowiekowi dziekujemy..........

michu-k 23.03.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 697413)

Ostrożnie, zaraz zlecą się "hieny" (metaforyczne). Ne warto przyjacielu :-)

Niekonik 23.03.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 697413)

temu tez!!!!!!!!!!!
Michu troche szacunku dla braci po szalu!!! Widze ze niektorym nienawisc do pana Tomka przyslania oczy i nie widzą juz nawet celow nadrzednych. Bardziej nienawidza Franka niz kochaja Wisle.Inaczej nie bylo by takich tekstów. No cóz widocznie wybrali niewłasciwą strone błon a od przerzutów róznią sie tylko tym ze są wierni!

Coglin 23.03.2009 19:06

obu strona, ktore moga sie tu teraz zleciec, polecam artykul o Franku w najnowszym numerze Forza Wisla.

Maciejj 23.03.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 697436)
temu tez!!!!!!!!!!!
Michu troche szacunku dla braci po szalu!!! Widze ze niektorym nienawisc do pana Tomka przyslania oczy i nie widzą juz nawet celow nadrzednych. Bardziej nienawidza Franka niz kochaja Wisle.Inaczej nie bylo by takich tekstów. No cóz widocznie wybrali niewłasciwą strone błon a od przerzutów róznią sie tylko tym ze są wierni!

no wlasnie - wierność - Frankowski wie o tym najlepiej

darotsok73 23.03.2009 19:29

Ludzie , od nowa to piekło zaczynacie ?? Dotyczy to sympatyków i opozycji.
Pewnie ze 100 stron tego tematu jest o miłości i nienawiści do Franka. Myślicie że wniesiecie coś NOWEGO ?.
W tej niekończącej się opowieści to już nawet nicki większości Userów znam i ich (Wasze) poglądy na sprawę . Dam sobie rękę uciąć że nic oprócz nowej porcji jadu nie wniesiecie . Naprawdę warto ??

Ps. Ale jak sobie nie odpuścicie to w obronie trzeźwości i realizmu zawsze stanę :D :D

1q2 23.03.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Niekonik (Post 697436)
temu tez!!!!!!!!!!!

Jeszcze Ci się nie znudziło<ziew>?

To na prawdę jest śmieszne, że ktoś zarzucający komuś klapki na oczach, sam stracił kontakt z rzeczywistością.
Jaka ****a nienawiść? ,czy Ty w ogole wiesz co to za słowo?
Bo ja oprócz Ciebie, co wali oskarzeniami i pomówieniami na prawo i lewo ,nie widzę zbytnio ludzi którzy czują nienawiść do Franka a jedynie, jeśli już - którzy stracili do niego szacunek a to wielka różnica.
Dlatego na prawdę daj sobie już spokój z tym ,bo jeszcze źle się to dla Ciebie skończy(w sensie odpoczynku od forum)co jeszcze powiększy Twoją paranoje, że 'pro Frankowcy' są tu tępieni.
Krzykiem i chaosem który bije z Twoich postów wd mnie się po prostu ośmieszasz, mimo pewnie szczytnych intencji.Chyba że to ktoś z Twojej rodziny, wtedy zwracam honor;)

wolfy 23.03.2009 20:05

Kolega Niekonik odpocznie sobie trochę od forum. Drugi w kolejności jest kolega Incognito, z przyczyn ogólnonapinkowych, ale to nie oznacza, że reszta może sobie pozwalać na więcej. Jeżeli już ktoś koniecznie musi wyciągać po raz kolejny ten temat, to z szacunkiem wobec posiadających odmienne zdanie.

Temat jest śliski, co nie oznacza, że powinniśmy się zachowywać jak stereotypowo przedstawiona grupa Afro-afrykanów uzbrojonych w tradycyjną, uwarunkowaną kwestiami kulturowo - historycznymi broń etniczną*. Ani tym bardziej - traktować tak swoich "oponentów".

__________________________________________________ _____________
* Osoba niewykształcona w niuansach tolerancji użyłaby tu zapewne określenia "banda dzikusów z dzidami"

IncognitoTSW 24.03.2009 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 697470)
Kolega Niekonik odpocznie sobie trochę od forum. Drugi w kolejności jest kolega Incognito, z przyczyn ogólnonapinkowych, ale to nie oznacza, że reszta może sobie pozwalać na więcej. Jeżeli już ktoś koniecznie musi wyciągać po raz kolejny ten temat, to z szacunkiem wobec posiadających odmienne zdanie.

Temat jest śliski, co nie oznacza, że powinniśmy się zachowywać jak stereotypowo przedstawiona grupa Afro-afrykanów uzbrojonych w tradycyjną, uwarunkowaną kwestiami kulturowo - historycznymi broń etniczną*. Ani tym bardziej - traktować tak swoich "oponentów".

__________________________________________________ _____________
* Osoba niewykształcona w niuansach tolerancji użyłaby tu zapewne określenia "banda dzikusów z dzidami"

Cóż - piszesz o osobach niewykształconych, sam używasz mojego loginu w skrócie, gdyż jeśli jesteś osobą wykształconą, powinieneś umieć czytać również liczby. Nie jest to wyraz kultury, szacunku - względem innego użytkownika, tutaj mnie. To tyle w kwestii skierowanej do Ciebie jako osoby, pozwoliłem sobie na tą drobną wycieczkę osobistą, z racji tego że ostatnio sam napisałeś posta nie na temat - w celu ośmieszenia mnie. A jako, że napisałeś że "to nie oznacza, że reszta może sobie pozwalać na więcej" - to pozwalam sobie na tyle samo - skoro robi to ktoś tak zacny jak Ty, zapewne jest to słuszne i należy Cię naśladować.

W kwestii Frankowskiego - ktoś pokazał jego zdjęcie na trybunach z ludźmi z naszymi szalikami. Dziwi mnie, że skoro siedział z kibicami - to żaden z "napinaczy", którzy grozili że jak się tylko pojawi to go potraktują nożem, nie zrobili tego o czym tak szumnie pisali na forum. Czy błędem jest pytanie? Ja nie zmieniam swojego zdania, gdy przyjdzie co do czego. Tematu Frankowskiego nie odgrzebałem, bo po co? Swoje zdanie ma każdy. Pisze o mnie użytkownik wolfy, że jestem w kolejce do bana z racji ogólnonapinkowych, cokolwiek to znaczy, gdyż takie słowo nie istnieje. Domniemam jednak, że chodzi tu o coś powiązanego z napinaniem się, lecz jest to niezwykle bezpodstawne. W moich wypowiedziach ze świeczką można szukać wypowiedzi agresywnych, burzliwych, nerwowych. Kieruję się spokojem, intelektem. To, że jest czasem ironii, sarkazmu - to źle? Przeszkadza komuś fakt, że czytając moje wypowiedzi nie rozumie podtekstów? Trudno.

A co do Frankowskiego, to ma tyle goli co Małecki na dzień dzisiejszy, o ile mi się wydaję ;]

BTW - wie ktoś czy gra gdzieś jeszcze Brasilia?

manson777 24.03.2009 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 697748)
W kwestii Frankowskiego - ktoś pokazał jego zdjęcie na trybunach z ludźmi z naszymi szalikami. Dziwi mnie, że skoro siedział z kibicami - to żaden z "napinaczy", którzy grozili że jak się tylko pojawi to go potraktują nożem, nie zrobili tego o czym tak szumnie pisali na forum.

pan Frankowski siedział na loży
więc raczej nikt by go tam nie potraktował nożem :>

IncognitoTSW 24.03.2009 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 697757)
pan Frankowski siedział na loży
więc raczej nikt by go tam nie potraktował nożem :>

A dziękuję, nie wiedziałem że akurat na loży.

Choć... zdarzył się taki przypadek, że i w piłkarza na boisku rzucił nożem niegrzeczny człowiek. Jeśli ktoś jest zdeterminowany, to podły cel osiągnie.

wolfy 24.03.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 697760)
A dziękuję, nie wiedziałem że akurat na loży.

Ty w ogóle mało wiesz, ale nie przeszkadza Ci to w radosnej twórczości, takiej jak ta poniżej zacytowana.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 697760)
Choć... zdarzył się taki przypadek, że i w piłkarza na boisku rzucił nożem niegrzeczny człowiek. Jeśli ktoś jest zdeterminowany, to podły cel osiągnie.

Może więc lepiej pisz o rzeczach, o których masz pojęcie? Mam obawy, że "kierując się intelektem" robisz sobie krzywdę.

element - to akurat normalna praktyka w gazetach i portalach, jak się nie ma świeżego zdjęcia, to się wrzuca pierwsze pasujące. Kolega Incognito niestety chyba o tym nie wiedział...
Cóż, sam intelekt czasem nie wystarczy, przydaje się też obycie i wiedza.

element 24.03.2009 17:48

http://galeria.wislakrakow.com/20090322/md/04.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/tb/09.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg

Z kim siedział ?

Nie od dziś wiadomo że Loża VIP to raczej "wujek Edek" jednego z piłkarzy i "ciotka Alka" drugiego.

Kilka sekund i znajdujemy haczyk.
Otóż portal futbolnet.pl zamieścił zdjęcie Franka z 2007 roku kiedy siedział na D.
dla potwierdzenia:
http://www.futbolnet.pl/foto/5419
http://wislakrakow.com/www//showarti...6&pp=10&page=3

Oczywiście kurtki się nie zgadzają
Foto z niedzielnego meczu http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg
Zresztą będąc na meczu powinno się takie rzeczy wiedzieć. A oczywiście najzagorzalsi fani Frankowskiego co mecz są przy Reymonta i zawsze mają najwięcej do powiedze.. napisania.

I wtedy też gdy był na D wytłumaczono Panu Frankowskiemu jak sprawa wygląda. Jak widać zrozumiał i nie popełnił drugi raz tego błędu zasiadając już na loży VIP.

IncognitoTSW 24.03.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 697768)
Ty w ogóle mało wiesz, ale nie przeszkadza Ci to w radosnej twórczości, takiej jak ta poniżej zacytowana.

Może więc lepiej pisz o rzeczach, o których masz pojęcie? Poprzedni Twój post poleciał nie bez powodu, za następny podobny będzie ban. Tylko tyle mam do powiedzenia w tej kwestii.

Forum jest dla kibiców, nie tylko dla bywalców loży ani dla tych, którzy zjedli encyklopedie.

Poprzedni post poleciał bez podania powodu, więc bez powodu. Jeśli masz powód - to go podawaj, choćby na prywatną wiadomość. Nie wymagaj czytania Twoich myśli.

O narwańcu który rzucił w Dino Baggio nie zamierzam więcej pisać bez powodu, bo wstyd mi że ktoś taki nazywał się kibicem Wisły Kraków. Dlatego nie chciałbym, aby ktoś poszedł w jego ślady.

element
- dziękuję. Właśnie takie odpowiedzi są profesjonalne. Nie bez potrzebny zaznaczyłem, że moja wypowiedź jest aktualna jeśli zdjęcie jest z derbów. Nikt niestety nie raczył napisać że jest sprzed 2 lat. pozdrawiam, dziękuję za rzadko spotykaną spokojną odpowiedź bez zbędnych aluzji i wywyższania się. pozdrawiam

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 697768)
Kolega Incognito niestety chyba o tym nie wiedział...
Cóż, sam intelekt czasem nie wystarczy, przydaje się też obycie i wiedza.

Dlatego zaznaczyłem, że jeśli zdjęcie jest aktualne to (...). Niestety w poście, który usunąłeś. Pozdrawiam, dziękuję za nieczytanie postów które się usuwa ;]

A i jeszcze jedno - jestem Incognito2192, a nie Incognito. Tak trudno doczytać?

licoo 24.03.2009 20:25

Wiem, że to jest bardzo śliski temat, jak ktoś już napisał. Ale może czas na to aby jasno i wyraźnie wyjaśnić co takiego zrobił Frankowski, bo chyba tutaj nie chodzi o samo odejście i tłumaczenie tego że w złym momencie? Bo według mnie musi być inny powód skoro go tak wtajemniczeni w tą całą historię kibice znienawidzili. Bo przecież Uche też odchodził, potem wracał i mu brawo bili kibice ( chociaż według mnie gorzej się zachował od Frankowskiego ). Jeżeli by zebrać wszystkie plusy i minusy ( być może o wszystkich nie wiem, może mnie i innych kibiców ktoś oświeci) to czy na prawdę Frankowski zasługuje na takie potraktowanie przez kibiców Wisły? Jeszcze raz proszę, powiedźcie co takiego zrobił Frankowski oprócz samego odejścia? Czy stawiacie go na równi z takimi piłkarzami jak Dudka, Kokoszka, Dolha, Uche, Kosowski , w sensie negatywnym? A moze jest szansa na wybaczenie? Przy okazji najbliższego meczu? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Z góry dzięki.

MatMario 25.03.2009 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 697772)
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/md/04.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/tb/09.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg

Z kim siedział ?

Nie od dziś wiadomo że Loża VIP to raczej "wujek Edek" jednego z piłkarzy i "ciotka Alka" drugiego.

Kilka sekund i znajdujemy haczyk.
Otóż portal futbolnet.pl zamieścił zdjęcie Franka z 2007 roku kiedy siedział na D.
dla potwierdzenia:
http://www.futbolnet.pl/foto/5419
http://wislakrakow.com/www//showarti...6&pp=10&page=3

Oczywiście kurtki się nie zgadzają
Foto z niedzielnego meczu http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/04.jpg
Zresztą będąc na meczu powinno się takie rzeczy wiedzieć. A oczywiście najzagorzalsi fani Frankowskiego co mecz są przy Reymonta i zawsze mają najwięcej do powiedze.. napisania.

I wtedy też gdy był na D wytłumaczono Panu Frankowskiemu jak sprawa wygląda. Jak widać zrozumiał i nie popełnił drugi raz tego błędu zasiadając już na loży VIP.

Frankowski siedział pierwszą połowę na samym dole trybuny VIP tuż za ławkami rezerwowych, w bezpośrednim towarzystwie Pawła Brożka oraz człowiek mi nie znanego. To tak aby było wszystko powiedziane.

A czy Franek nie zasiadał dwa razy na trybunie D w tym okresie gdy dyskutowana nad jego powrotem?

michel 25.03.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 698042)
Frankowski siedział pierwszą połowę na samym dole trybuny VIP tuż za ławkami rezerwowych, w bezpośrednim towarzystwie Pawła Brożka oraz człowiek mi nie znanego. To tak aby było wszystko powiedziane.

A czy Franek nie zasiadał dwa razy na trybunie D w tym okresie gdy dyskutowana nad jego powrotem?

Z tego co pamiętam to siedział na D podczas meczu PE z Górnikiem Zabrze. Była chyba też mowa o tym, że Skorża chce sprawdzić Franka w tym meczu, ale nic z tego nie wyszło.

lazy 25.03.2009 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 697891)
(...)

No właśnie może ktoś by wyjawił tą niby "tajemnicę poliszynela" dlaczego to niby piłkarz Tomasz Frankowski zdradził?

Bo nie przypominam sobie żeby uciekł do Cracovii, podeptał koszulkę, pluł na nasz herb etc.

Bo tego że był co najmniej dobrym "pracownikiem" naszego klubu chyba nikt nie kwestionuje?

michel 25.03.2009 12:14

Nie dowiesz się raczej tego. Zaraz znowu się zacznie pisanie, że odszedł w najgorszym momencie za kasą, że obiecał, że będzie grał w Wiśle do końca kariery itp. Innych argumentów niektórzy ludzie nie mają i robią z nich zbrodnie nazywając Franka zdrajcą, szczurem czy judaszem. Niektórzy nie wiedzą na jakim świecie żyją. Cofnęli się chyba do lat 70.

pan Dudi 25.03.2009 12:31

Błagam, niech ktoś w końcu da temu gościowi wyżej bana, bo nie da się go czytać. Pisze w trzeciej osobie liczby mnogiej o tym, co sam robi, tylko, że w drugą stronę. No luuuuudzie, ileż można?!

michel 25.03.2009 12:40

Nie ja zacząłem ten temat od nowa, zobacz sobie parę stron wcześniej kto napina ten temat, żeby tylko pokazać swoją niechęć do Frankowskiego.

eye63 25.03.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 698062)
Błagam, niech ktoś w końcu da temu gościowi wyżej bana, bo nie da się go czytać. Pisze w trzeciej osobie liczby mnogiej o tym, co sam robi, tylko, że w drugą stronę. No luuuuudzie, ileż można?!

Hehehe. Dokładnie - popieram w całej rozciągłości. To już nawet nie o temat chodzi, gość jest po prostu irytujący, stosuje retoryczno-erystyczne zagrywki, których sam pewnie nie rozumie i zaśmieca wszystko, i wszędzie, gdzie pojawi się wyraz "Frankowski", będący skądinąd nazwiskiem naszego byłego piłkarza.

pietruch 25.03.2009 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 698063)
Nie ja zacząłem ten temat od nowa, zobacz sobie parę stron wcześniej kto napina ten temat, żeby tylko pokazać swoją niechęć do Frankowskiego.

Stary, ale tu już nikt nie chce z Tobą rozmawiać.
Ściany głową się nie przebije.
A że to jest forum Kibiców WISŁY KRAKÓW , a nie Tomasza Frankowskiego, to wybacz, ale nie ma przymusu rozmawiania tu o nim, ubóstwiania go, budowania mu posągów.
Każdy ma o nim swoje zdanie. Ty za to próbujesz jeszcze indoktrynować wszystkich ku Twojej - jedynej słusznej ideologii.

1q2 25.03.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michel (Post 698063)

wiesz co michael...Ty jesteś kibic Wisły czy psycho-fan Frankowskiego?Proszę o jasną odpowiedź , bo pomijając już 'Frankomanie' bijącą z całego twojego profilu , to jak widzę to ostatnich ponad 40 postów tyczy się tylko Franka a wszystkich masz niewiele więcej.
Nie zabrałeś głosu w żadnej dyskusji dotyczącej naszego klubu...tak jakby cały klub Cię walił a jedyne co Cie obchodziło to tylko Franiu i Franiu a Franiu od dawna u nas nie gra...na prawdę może pora pomyśleć o przenosinach na białostockie forum...

ps
franek6634 - gdybyś był prawdziwym Frankiem hehe, jak to brzmi;) - to z chęcia zadał bym Ci kilka pytań.

7 kotów 25.03.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 698100)
Mam tylko propozycję - osobny temat! Szczególnie jeśli ma dojść do przedstawania faktów, odpowiadania na pytania ect. Wtedy każdy ko chciałby wybrać opcję "za" lub "przeciw" miałby wszystko w jednym miejscu ... Oczywiście to dodatkowa robota dla modów, bo pewnie trzebby temperować niektórych zwolenników i przeciwników, ale przynajmniej nie byłoby zaśmieconych kilkunastu tematów (ten, Ekstraklasa, jak będzie to napewno mecz Wisła-Jaga ect). Już dawno to miłam zaprponować ... z jednej strony ten temat miał oraniczyć powawanie zbędnych topiców, ale mimo wszystko ta sprawa jest na tyle trendy,dyskusyjna i nieśmiertelna, że można by uwolnić innych byłych piłkarzy, trenerów ect od konieczności "walki" z wojną o Pana F. Bo czasem w tym temacie mam wrażenie, że przez ostatnie 15 lat nit poza nim nie grał w Wiśle ...
Taka moja propozycja, temat jak coś zawsze można zamknąć i podwiesć jak uzna się, że padły wszystkie argumenty obrony i oskarzenia ...

Doskonaly pomysl !

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5562

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com