Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9971)

DeadOrAlive 18.06.2018 09:31

Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków

Witam,

Maciej Stolarczyk podpisał roczną umowę z klubem z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Przedłużenie uwarunkowane jest "pewnymi osiągnięciami sportowymi" (za cytatem P. Prezes).

Jak oceniacie ten ruch ?

Zapraszam do dyskusji.

TIR_DO_SŁUBIC 18.06.2018 09:33

https://i.imgur.com/mtGc7Sl.jpg

TOMEK 11 18.06.2018 09:35

idealny obrazek, do stycznia nie dotrwa, tyle

alexx6 18.06.2018 09:47

Alleluja i do przodu Bóg z nim, albo z nami

Ogryzek 18.06.2018 09:49

Powodzenia Trenerze!

_ukoL 18.06.2018 09:55

Prosimy o wyrozumiałość.

Hives4 18.06.2018 09:58

KIBICE POGONI O ODEJŚCIU STOLARCZYKA:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=336

Maciek17 18.06.2018 10:14

Powodzenia! Dopóki nie zobaczę, to nie ocenię.

A co do komentarzy kibiców Pogoni, to tak samo miarodajne jak i nasze - na forum czy facebooku.

fansorina 18.06.2018 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1505251)
KIBICE POGONI O ODEJŚCIU STOLARCZYKA:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=336

I co w związku z tym?

Powodzenia dla trenera! "Z pewnymi osiągnięciami sportowymi" myślę, że za tym stoi awans do ósemki i niezła przygoda w PP (półfinał?)

mitmichael 18.06.2018 10:18

I ten Smiech prezes Sarapaty gdy chciala powiedziec, ze od wynikow sportowych tez bedzie zalezna przyszlosc Stolarczyka. Niech mu sie wiedzie, moze bedzie lepszym trenerem od Moskala

silver03 18.06.2018 10:21

Śmiech przez łzy.

dawiss 18.06.2018 10:25

Przejrzalem sobie wyniki Pogoni z czasow, kiedy byl pierwszym trenerem, Pogon miala wtedy wyniki mocno w kratke, jednak po jego odejściu, wyniki mieli tragiczne, az do kwietnia, kiedy zaczeli wygrywac mecz za meczem (prawo 1 ligowej serii). Trener jakich wiekszosc w tym kraju.

wiesniak842 18.06.2018 10:34

Nie pozostaje nic innego jak zyczyc powodzenia, niezaleznie od tego jaki wynik mialby byc rozpatrywany w kategorii powodzen;)

tsw biała gwiazda 18.06.2018 10:36

Mnie najbardziej ciekawić będzie wprowadzanie młodych zawodników oraz podejście to takich graczy jak Bałaniuk, Kolar, Wojtkowski oraz Halilović. Odmówić Stolarczykowi tego, że potrafi pracować z młodzieżą nikt nie może. W Szczecinie świętują, jednak to dzięki Stolarczykowi mają jedną z lepszych akademii w ekstraklasie. Byłem mocno sceptyczny co do tej opcji na stanowisku pierwszego trenera, jednak Stolarczyk pracował wcześniej na takim stanowisku zbyt krótko żeby można było go ocenić. Życzę trenerowi awansu do pierwszej 8 i udowodnienia wszystkim ( w tym mnie), że za wcześnie ocenili jego umiejętności trenerskie.

szprotson 18.06.2018 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1505278)
Mnie najbardziej ciekawić będzie wprowadzanie młodych zawodników oraz podejście to takich graczy jak Bałaniuk, Kolar, Wojtkowski oraz Halilović. Odmówić Stolarczykowi tego, że potrafi pracować z młodzieżą nikt nie może. W Szczecinie świętują, jednak to dzięki Stolarczykowi mają jedną z lepszych akademii w ekstraklasie. Byłem mocno sceptyczny co do tej opcji na stanowisku pierwszego trenera, jednak Stolarczyk pracował wcześniej na takim stanowisku zbyt krótko żeby można było go ocenić. Życzę trenerowi awansu do pierwszej 8 i udowodnienia wszystkim ( w tym mnie), że za wcześnie ocenili jego umiejętności trenerskie.

Przez chwile myslałem ze czytam o Tadeuszu Pawłowskim....

Elendil 18.06.2018 10:57

był niby super trener z Hiszpanii, z bardzo dobrym cv, to zawinął menele po pół roku. Może tym razem zaskoczymy się pozytywnie.

Powodzenia

jova 18.06.2018 11:00

Tak zatrudnienie Stolarczyka jak i Głowackiego w tych rolach jest bardzo dziwne, głównie dlatego że oni praktycznie nie mają żadnego doświadczenia. Jeśli już, to łatwiej byłoby mi zrozumieć dyrektora sportowego Stolarczyka i trenera Głowackiego. Skoro chcieliśmy wiślackiego dyrektora, to czy bardziej nie pasowałby np. Kuźba, który ma już spore doświadczenie jako skaut? Czemu nie szukaliśmy trenera z doświadczeniem? Czyim pomysłem była kandydatura Stolarczyka? Zupełnie nie pojmuję tych dwóch decyzji personalnych i nie rozumiem czym się kierowaliśmy podejmując je.

tsw biała gwiazda 18.06.2018 11:00

Cytat:

Przez chwile myslałem ze czytam o Tadeuszu Pawłowskim....
Tylko za Tadziem ciągnęła się taka opinia, ponieważ trenował juniorów w Austrii. Jak przyszedł do Śląska i zaczął osiągać dobre wyniki to media zaczęły pompować balonik, jaki to nie jest świetny trener. W przypadku Stolarczyka widać efekty jego pracy w akademii, nie opieramy się jedynie na informacjach z mediów. A co do umiejętności trenerski to obecnie nie można za dużo powiedzieć o Stolarczyku, chyba że ktoś oglądał rezerwy i juniorów Pogoni.

crux.a 18.06.2018 11:13

Obstawiam, że utrzymanie w eklapie to jest cel sportowy postawiony przed Stolarczykiem.

FraMat 18.06.2018 11:20

Zawsze wspierałem każdego trenera, przychodzącego do Wisły. Oprócz tych, o do których było wiadomo, że Wisła nie dla nich, czyli byłem przeciwny takim wynalazkom jak Okuka, kolejny raz Smuda, Probierz, Pawłowski, czy nawet Kiko na poczatku.

Co do Stolarczyka, słabo wierzę, że sobie poradzi, ale coś mnie powstrzymuje przez powiedzeniem: Nie.
Jak już jest niech pokaże, co potrafi.
Kilka pierwszych meczów będzie decydujące.

funkykoval 18.06.2018 11:22

Zobaczymy co pokaże nowy trener - wiadomo, że to opcja zdecydowanie oszczędnościowa.....

Oby udało się, czego trenerowi Stolarczykowi i nam wszystkim życzę.....

Sensej 18.06.2018 11:34

Kurs na 1 lige czas zacząć ;)

wolfy 18.06.2018 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1505295)
Zawsze wspierałem każdego trenera, przychodzącego do Wisły. Oprócz tych, o do których było wiadomo, że Wisła nie dla nich, czyli byłem przeciwny takim wynalazkom jak Okuka, kolejny raz Smuda, Probierz, Pawłowski, czy nawet Kiko na poczatku.

Co do Stolarczyka, słabo wierzę, że sobie poradzi, ale coś mnie powstrzymuje przez powiedzeniem: Nie.
Jak już jest niech pokaże, co potrafi.
Kilka pierwszych meczów będzie decydujące.

:rotfl:

Kilka pierwszych meczy :lol:

Walka o utrzymanie trwa zwykle dłużej. Zejdź na ziemię.

TheWhiteStarFan 18.06.2018 12:01

Dzisiejsza konferencja zdecydowanie nie napawa optymizmem............ Żadnych większych oczekiwań wobec Stolarczyka nie mam. Cóż, pozostaje mieć nadzieje, że sobie poradzi i przetrwamy sezon w środku tabeli utrzymując się bez większej nerwówki. Chociaż patrząc na wypowiedź Arka i ogólny przekaz konferencji to raczej szykuje nam się exodus stranierich i walka o przetrwanie......:-/

sedonh 18.06.2018 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1505290)
Tylko za Tadziem ciągnęła się taka opinia, ponieważ trenował juniorów w Austrii. Jak przyszedł do Śląska i zaczął osiągać dobre wyniki to media zaczęły pompować balonik, jaki to nie jest świetny trener. W przypadku Stolarczyka widać efekty jego pracy w akademii, nie opieramy się jedynie na informacjach z mediów. A co do umiejętności trenerski to obecnie nie można za dużo powiedzieć o Stolarczyku, chyba że ktoś oglądał rezerwy i juniorów Pogoni.

Które efekty? Gdzie widać? Pokaż je bo o żadnych jeszcze nie słyszałem, gdzie są te mityczne efekty pracy Stolarczyka w Pogoni

rozarian 18.06.2018 12:10

Gdy będzie szorowanie po dnie tabeli przez jakiś czas, to żadnego czekania do ostatniej kolejki nie będzie, tylko kolejne zmiany.

szprotson 18.06.2018 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1505319)
Które efekty? Gdzie widać? Pokaż je bo o żadnych jeszcze nie słyszałem, gdzie są te mityczne efekty pracy Stolarczyka w Pogoni

nie no, ogolnie teraz, stan na ten rok, szkółka/akademia Pogoni Szczecin to była hmm tak Top 5 (Lubin, Poznan,Wawa,B-stok, Szczecin)

raindog 18.06.2018 12:22

O jesień specjalnie się nie boję. Zespół był dobrze przygotowany do wiosny, a zawodnicy nie zapomną z dnia na dzień, jak się gra w piłkę (chyba, że pójdzie bunt ze względu na brak wypłat albo świadomość ogólnej nędzy). Gorzej jeśli chodzi o zimę (jeśli oczywiście poprzednie zdanie okaże się prawdziwe i Stolar będzie do tego czasu trenerem), bo wtedy i przygotowanie fizyczne, i taktyczne będzie na barkach nowego sztabu szkoleniowego.

jova 18.06.2018 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog
O jesień specjalnie się nie boję. Zespół był dobrze przygotowany do wiosny, a zawodnicy nie zapomną z dnia na dzień, jak się gra w piłkę

A ilu nam zostanie zawodników z wiosny? Obrona + Imaz? Reszta pierwszego składu będzie się zgrywać od nowa.

s1mone 18.06.2018 13:02

Trener moim zdaniem ma jakieś 20-30% wpływu na grę drużyny.

Reszta to piłkarze.

Mamy zgraną defensywę - nikt z tej formacji nie odszedł, poza bramkarzem. Powinno to pomóc.

Rozsypała się nam za to pomoc, a niedługo odejdzie czołowy napastnik.

Różnie to może być, wszystko jest w tym momencie możliwe.

Ja Stolarowi i Głowie życzę wszystkiego najlepszego. Oceniał będę po pracy, nie przed. To są Wiślacy, skoro już zostali osadzeni na swoich stanowiskach zasługują na pełne wsparcie w tym co robią i kredyt zaufania.

Także zamykamy buziaczki w ciup i z całej siły trzymamy kciuki maszerując po karnety.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com