Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=2620)

Zbychu 20.07.2008 17:56

Wisła Kraków w mediach

Dzisiaj bezpośrednio po mecz o Superpuchar na TVP2 rusza nowy magazyn piłkarski "Szybka piłka".Porgram poprowadzą Maciej Iwański i Rafał Patyra,komentatorem będzie Szpakowski.Szykuje się konkurencja dla Ligi+:D

walker99 20.07.2008 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 570706)
Dzisiaj bezpośrednio po mecz o Superpuchar na TVP2 rusza nowy magazyn piłkarski "Szybka piłka".Porgram poprowadzą Maciej Iwański i Rafał Patyra,komentatorem będzie Szpakowski.Szykuje się konkurencja dla Ligi+:D

Ajccc Bajka Szpaku:):):) Dla mnie najlepszy komentator !! Borek żel men:rotfl:

Rob_Zombie 20.07.2008 18:37

Cytat:

Iwański i Szpaku... Ci kolesie nawet nie znają nazwisk piłkarzy w meczach które komentują. Pierwszy drze się jak debil a drugi tak pier... podczas meczu że głowa mała. Chyba tylko Borowczyk mu dorównuje, ale to trochę inny sport ;]
Z taką obsadą to mi się zdaje że ciężko będzie im konkurować z tym czymś od TVNu a co dopiero z Ligą+.

dynek.pl 20.07.2008 18:47

Cytat:

Troche nazwa nie adekwatna do naszych rozgrywek ligowych. Powinna byc raczej "Dluga pilka", a juz w ogole "Kopanina" byloby w sam raz.

Zbychu 20.07.2008 18:51

dynek.pl - kopanina?? ,w takim razie B-klasa to kalectwo:)

dynek.pl 20.07.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 570725)
dynek.pl - kopanina?? ,w takim razie B-klasa to kalectwo:)

B-klasa to przede wszystkim rekreacja.

SZYMEK_TSW 20.07.2008 22:39

A jak tam panowie i panie "Szybka piłka" :D
Jak dla mnie przedewszystkim troche za szybko :P

GonzoNS 20.07.2008 22:41

Cóż szybko, ale profesjonalnie ;), jedynie ten młody na lewo od Szczęsnego dość kontrowersyjnie gada, ale trzeba przyznać że czasami ma racje vide mecz Piast - Polonia

Makkar 20.07.2008 22:42

Fajnie, że ktoś znający się na piłce będzie oceniał sytuacje boiskowe (Szostek) oraz plus, iż nie ma dziadów typu Szpak i Engel.

xdarek 20.07.2008 22:44

a mi to przypomina program tvn i iti warszawą zalatuje...

KIMBAS 20.07.2008 22:45

W końcu to szybka piłka.

A tak na serio. Każda stacja zrobi ten program lepiej od TVN-u...

Dwa miesiące bez polskiej piłki to za dużo jak dla mnie, musze wrócić w kręgi Ekstraklasy.

PoloniaDumaStolicy 20.07.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 570719)
Iwański i Szpaku... Ci kolesie nawet nie znają nazwisk piłkarzy w meczach które komentują. Pierwszy drze się jak debil a drugi tak pier... podczas meczu że głowa mała. Chyba tylko Borowczyk mu dorównuje, ale to trochę inny sport ;]
Z taką obsadą to mi się zdaje że ciężko będzie im konkurować z tym czymś od TVNu a co dopiero z Ligą+.

Osobiscie, to wole Szpakowskiego jako komentatora niz np. Borka :-)

Mrsnh 20.07.2008 23:03

no cóż, jaka drużyna taki komentator....

Aaarrgh 20.07.2008 23:26

Jak dla mnie również za szybko...

Wiem, że jestem nieobiektywny, ale odniosłem wrażenie że w studiu TVP chcieli już dzisiaj odtrąbić mistrzostwo dla Legii... Nie za wcześnie? I coś w tym jest, bo potem zaczęli najeżdżać na Polonie/Dyskobolię płacząc nad zasadnością takiego łączenia klubów, aby po kilkunastu minutach podważać sens występów w lidze Piasta i Poloni Bytom.

A zatem niech mi ktoś mądrzejszy wyjaśni dzisiejsze zdanie dziennikarzy i ekspertów, bo się pogubiłem i już nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że prowadzący przedstawili dwa wykluczające się światopoglądy:
- źle jest jak w lidze występuje klub który ma pieniądze i kupuje inny klub razem z jego dobrymi piłkarzami którzy zrobią widowisko (Polonia Wwa)
- źle jest jak w lidze występuje klub który nie ma pieniędzy na dobrych piłkarzy bo wtedy jego mecze nie sa widowiskiem (Polonia B. i Piast).

To w końcu o co chodzi w tym biznesie zwanym piłką nożną - o widowisko czy o tradycję?

sandbender 20.07.2008 23:31

E tam.
Magazyn ligowy znacznie powyżej tego co oczekiwalem ( bo oczekiwałem totalnej wiochy) chociaz szału nie było. Przede wszystkim zmenili grafików (wreszcie) i nie wpuscili do studia starej "gwardii". Ale faktycznie "deko" za szybko.

Gwiazda programu -> Szczęsny Maciej. I cytaty (tak z pamięci mniej więcej)
1. "Gdyby zamienić Macieja Iwańskiego z boiska z tym tutaj ze studia to śmiem twierdzić, że Legia by na tym nie straciła".
2. "Tto były chyba Juwenalia" - o sparingu Piasta z reprezentacją studentów z NYC
3. "W lidze to będzie wielki Nikt" - o sąsiadce.
4. Po mini wywiadzie z Piotrem Lechem - "Lech idzie na mistrza"

:D

SZYMEK_TSW 20.07.2008 23:36

no troszkę żal szczególnie jak temat Polonii Bytom był to takie straszne śmiechy i szydera, ogólnie styl prowadzenia mało przyjazny że tak powiem. No i wogóle kto to jest tej jakis pseudo expert co m.in wczoraj był w studiu na meczu z Liverpoolem, strasznie taki komiczny koleś. Jedyny plus to chyba ten cały Szostek bo on będzie jechał po sędziach a nie słodko owijał jak Ryszka przykładowo, w sumie jak na pierwsze wrażenie lepszy program niż ten z TVNu ale 10 lat temu magazyn "gol" był lepszy :D o Lidze + nie wspominam nawet

Gucio25 21.07.2008 00:28

ja sie nieco zawiodłem. materiały bardzo w porządku, nawet fajnie przygotowane, ale to co się dziś działo w studiu to troszku śmieszne było. Szostek - fajnie że jest, przyda się w następnych magazynach, bo pojęcie ma, ale dziś to sobie 45 minut bez słowa przesiedział.
co do ekspertów, to ten z meczu z Liverpoolem tak się dostosował do nazwy programu, że zapierdala z mową ładnie. ten po lewej natomiast cały czas podczas gadania wpatrywał się w kamerę, nawet jak z gośćmi ze studia dyskutował. jeszcze grzywke taką ma dziwną... :D
co do wystroju - przyzwoicie, choć dla mnie za dużo bajerów. nie można było prościej, typu studio Ligi+? to nie wybieg mody, tylko magazyn, rozmowa, skróty, wywiady, a nie pierdoły.

podsumuwując, można było lepiej, ale tragedii nie ma. jak przyjdą skróty, to i może w studiu bardziej normalnie będzie.

ps. Bogusław Wyprało, fajnego piłkarza ma ŁKS. :rotfl:
ps2. intro dość fajne im wyszło, choć trochu mało ligowe.
ps3. nie brakuje wam czegoś?
NIE BRAKUJE WAM...

je je je? :D

simone 21.07.2008 01:24

Psów na tym programie wieszać nie będę, bo całkiem przyzwoicie im to wyszło. ale do dwóch rzeczy się muszę do.......ić. Jak już wcześniej zauważono, co poniektórzy napierdalają jak by się naspidowali, dla mnie po prostu źle się tego słucha. Po drugie po jakiego grzyba gapią się na wprost podczas wypowiedzi?!

jizzz 21.07.2008 07:25

Ten program to czyste zło. Robienie "szoł" na siłe. Nieśmieszne żarty, kąśliwe komentarze na żenującym poziomie, prowadzący którzy za wszelką cenę chca być gwiazdami. Nawet Szczęsny jakiś taki "bez zębów" O dwóch redaktorakach nie wspomnę bo prezentowali poziom rynsztoka. Jedyne co w tym programie było godne uwagi to sędzia komentujący Superpuchar. Niestety w ciągu godzinnego programu mówił jakieś 3 minuty.
Dzięki bogu za canal +, a tego pseudo programu nie mam już zamiaru oglądać. Raz w zupełności wystarczy

karmel1906 21.07.2008 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 570925)
Psów na tym programie wieszać nie będę, bo całkiem przyzwoicie im to wyszło. ale do dwóch rzeczy się muszę do.......ić. Jak już wcześniej zauważono, co poniektórzy napierdalają jak by się naspidowali, dla mnie po prostu źle się tego słucha. Po drugie po jakiego grzyba gapią się na wprost podczas wypowiedzi?!

czyzby mieli tam ów zapierdalajacy tekst na monitorze??

Baala 21.07.2008 08:14

Ja się zawiodłem z powodu trzech rzeczy:
- nie trawie jak ktoś chce zarobic na sms-ach i według mnie sa one nie potrzebne a po każdym wejściu po materiałach to już przesada
- poziom tych gości którzy narzekaja k***a na wszystko, tego się nie da słuchać, jeden to wmawia, że graliśmy z młodzieżówka Liverpoolu
- strasznie gnali, ale to jeszcze wybacze

Pozytywnie Szczęsny (rozwalił mnie paroma tekstami Juvenalia i o Kosmalskim :D ) oraz materiały.
Wywalił bym jednego z gości bo jest ich za dużo, a jednego bym wymienił na jakiegoś eksperta od Polskiej ligi bo ci dwaj młodzi to chyba tylko Ligę Mistrzów oglądają.

Zbychu 21.07.2008 08:34

Jak na TVP całkiem niezły magazyn.W szybkim tempie,przynajmniej widać że pracowali nad zmianą Image.Dużo złośliwości,już przed startem skrytykowanie prestiżu Superpucharu,rozgrywek,Cracovii,Piasta,sędziego itd.Co by nie mówić zapowiada się ciekawie.

edit;
Cenna uwaga o Skorży,który przychodząc do klubu odmienił zespół na plus mimo iż początkowo nie miał transferów.

Lemoniadowy Joe 21.07.2008 09:00

tylko żeby z tą krytyka nie przesadzali bo po cholerę mi ciągle płaczu słuchać, prawda jest taka że Canal + stara sie ligę jak najbardziej atrakcyjnie pokazać natomiast TVP przez praktycznie cały program jechali po tej lidze o ile jeszcze Szczęsny był zabawny to reszta żałosna po za tym sędzią ale i tak dużo lepsi od TVN i wszystko to jakby za szybko po pół zdania i jazda ja nic ciekawego i nowego sie nie dowiedziałem.

mcovalski 21.07.2008 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 570925)

dokładnie takie samo wrażenie zrobił na mnie program. W****ia mnie to że sie patrzą do kamery. Jak na razie okej niech tylko zwolnią.

Awe 21.07.2008 09:42

Mi się nawet podoba. W porównaniu do TVN to niebo, a ziemia :D Przede wszystkim dość obiektywny (poza obwołaniem Legii mistrzem :P) Oprócz tego kolesia, co się gapił w kamerę, ten gadał głupoty. Szczęśny za to jest niesamowity :) Prowadzący też w miarę, żarty nie wydawały mi się wymuszone (wymuszone to były w oranżadzie na tvn). Jak zobaczylem tego drugiego (nie Iwańskiego), to miałem obawy, ale nieźle sobie radził. Szybkie tempo jest ok, wolę to niż straszne smęcenie o rzeczach oczywistych. Jestem pozytywnie nastawiony. Choć moze daltego, że nie mam porównania, bo Ligę+ oglądam sporadycznie.

Rob_Zombie 21.07.2008 11:05

wie ktoś czy będzie powtórka?

szczaq21 21.07.2008 11:12

Dzisiaj na pewno nie ma.

Flamaster 21.07.2008 11:15

Generalnie trochę brakuje TVN'owieskiego studia i piosenki " Prosta rzecz". Pomimo tragicznego gadania Salaków, niedzielny wieczór miał swój klimat:)

Przyznam szczerze, że jestem mocno zdziwiony tym, co przygotowało TVP. Liczyłem na prowadzącego Szaranowicza, eksperta Engela i od biedy jakiegoś redaktorzynę. Bardzo, ale to bardzo miłe zaskoczenie. Iwańskiego lubie, Patyra mi nie przeszkadza, a gdy jest Szczęsny, to reszta jakoś ujdzie.

Materiały na plus i to chyba wszystko, co miłe z mojej strony.

Nie podobało mi się studio. Czułem się, jakbym oglądał żółwie ninja

Aha, "Szybka piłka" :pobity:

devios 21.07.2008 11:21

Jak dla mnie to za dużo ludzi tam siedziało. Sześciu? Co najmniej o jednego za dużo- już lepiej by to wyglądało przy trzech ludziach w studiu. Albo mogliby zostawić jednego prowadzącego. No i materiały trochę nie przypadły mi do gustu, ale może dlatego, że przyzwyczaiłem się do czegoś innego. Brakowało mi tych różnych "statystyk" z "Magazynu Orange Legła Ekstraklasa".

szczaq21 21.07.2008 11:27

Tego gościa z grzywą powinni wywalic. Takiego ćwoka ostatnio widziałem w " Sportowym Wieczorze" jako eksperta od siatkówki. On sie na piłce nie zna.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com