Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=229)

Przemoo 26.06.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 557455)
Przepraszam bardzo, Blaszczykowski we Wiśle gral dwa lata i przy pierwszej okazji poszedl na zachod to ze jest dobry i mlody nie rozni go od innych.
Nie porwnoj go do Glowackiego bo naprawde nie wiem czym on sobie tak was zaskarbil ze robicie z niego najwiekszego Wislaka.

tez nie wiem czemu i sie zgadzam z Toba.
Prawda jest ze obiecal : Jeszcze tu wrócę!! i licze na to :)

Ricken 26.06.2008 14:24

Różnica jest taka że Kuba poszedł za granice jako młody perspektywiczny zawodnik aby się rozwijać a dla Wisły chciał grać jest młody pewnie jeszcze wróci a Darek w Wiśle grać nie chciał i co chwile mówił że pragnie odejść i spróbować się za granicą.

felipe 26.06.2008 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 557447)
czy Kubie Błaszczyowskim będą pamiętać przyszłe pokolenia Wiślaków ...i to ich bedzie się wymieniać jako piłkarzy którzy Białą Gwiazde mieli w sercu a nie tylko na trykocie...

bez przesady, jak chłopaczek który pokopał piłkę w klubie ze dwa lata i wyjechał z niego przy pierwszej lepszej okazji za granicę ma stawać sie legendą 100 letniej ekipy z tradycjami jak Wisła to ja nie mam pytań :)

Legendą to jest Maldini w Milanie, Raul w Realu...
Wiem, że u nas pod tym kątem bieda, ale szanujmy sie i nie rzucajmy takich haseł na daremno bo je deprecjonujemy...

Przemoo 26.06.2008 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 557461)
Różnica jest taka że Kuba poszedł za granice jako młody perspektywiczny zawodnik aby się rozwijać a dla Wisły chciał grać jest młody pewnie jeszcze wróci a Darek w Wiśle grać nie chciał i co chwile mówił że pragnie odejść i spróbować się za granicą.

nie ma watpliwosci ze miedzy nimi jest duza roznica . chodzi o to czemu po dwoch sezonach daje sie Kubusia do hall of fame? fakt jest to swietna osoba ktora mimo tragedii, ktorej by nie znioslo wiekszosc z nas potrafil sie wybic i stac sie swietnym pilkarzem licze, ze jeszcze wiele przed nim i mam nadzieje ze nie predko wroci do Wisly a jak wroci to albo pod koniec kariery albo na jakis czas zeby potem stac sie najlepszym prawoskrzydlowym w Europie ;)

ten typ z Varteksu jest ponoc ofensywnym pomocnikiem a nie skrzydlowym... ale moze zle zrodla mialem. z Singlara sie ciesze lecz Bartczak by sie przydal.. mysle ze czekaja na niego i ewentualnie od niego zalezy czy podpisza Slowaka

saklak1906 26.06.2008 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 557455)
Przepraszam bardzo, Blaszczykowski we Wiśle gral dwa lata i przy pierwszej okazji poszedl na zachod to ze jest dobry i mlody nie rozni go od innych.
Nie porwnoj go do Glowackiego bo naprawde nie wiem czym on sobie tak was zaskarbil ze robicie z niego najwiekszego Wislaka.

Tylko na transferze Blaszcza to najwiecej zyskal Klub inkasujas sporo eurasow.Czy Ty kiedykolwiek uslyszales z ust Kuby ze chce odejsc? czy kiedykolwiek pokazal to na boisku? nawet jak juz byl sprzedany to jeszcze pol sezonu zapierdalal nie odkladajac nogi.

Idac tokiem rozumowania niektorych forumowiczow ktory z zawodnikiem zasluguje na szacunek zeby byc prawdziwym Wislakiem, moze zaczniemy robic badania DNA zeby zobaczyc ktory ma wislackie geny co?. I do piero wtedy z nim podpisywac kontrakty- ludzie to sa tylko pracownicy, czy wy codziennie w pracy deklarujecie swoim wspolpracownikomn i szefowi mowiac JAK JA KOCHAM TA FIRME, W INNEJ NIE BEDE PRACOWAL

<Crasch> 26.06.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 557468)
Tylko na transferze Blaszcza to najwiecej zyskal Klub inkasujas sporo eurasow.Czy Ty kiedykolwiek uslyszales z ust Kuby ze chce odejsc? czy kiedykolwiek pokazal to na boisku? nawet jak juz byl sprzedany to jeszcze pol sezonu zapierdalal nie odkladajac nogi.

Idac tokiem rozumowania niektorych forumowiczow ktory z zawodnikiem zasluguje na szacunek zeby byc prawdziwym Wislakiem, moze zaczniemy robic badania DNA zeby zobaczyc ktory ma wislackie geny co?. I do piero wtedy z nim podpisywac kontrakty- ludzie to sa tylko pracownicy, czy wy codziennie w pracy deklarujecie swoim wspolpracownikomn i szefowi mowiac JAK JA KOCHAM TA FIRME, W INNEJ NIE BEDE PRACOWAL

Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.
mógł zostać by powalczyć z Wisla jeszcze raz o lige mistrzów, jak Żurawski.

Nie słyszaszem że chce odejść, ale widziałem że odszedł a to chyba jest bardiej wiarygodne.
Nie wsadzajcie go do legend klubu póki jeszcze sobie na to nie zasłużył.
jak naraie o wieeeeele bliżej do tego ma Głowacki niż Kuba.
Legendą może być Żurawski czy Baszczynski z tych czasów. Ale jeszcze póki nie wróci (i tak nie jest pewne czy wróci, ) i nie zrobi czegoś dla Wisły legendą nie będzie.

żeby nie było szacunek mam w jaki sposób odszedł, może lubi Wisłe, ale jeszcze nie pokazał nic by mówić o nim "prawdziwy Wislak"

ps. twoje ostatnie zdania za nic nie mają związku z moimi postami.
ps2. kosowski także nie odstawiał nigdy nogi we Wiśle i takze nie podpisał nowego kontraktu bo to klub niechciał. Ale jest jechany niemiłosiernie.
Uoprzedzam przed nastepnymi postami : "za co chwalicie drugiego, za to nie chwalicie trzeciego"

saklak1906 26.06.2008 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 557494)
Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.

Nie słyszaszem że chce odejść, ale widziałem że odszedł a to chyba jest bardiej wiarygodne.
Nie wsadzajcie go do legend klubu póki jeszcze sobie na to nie zasłużył.
jak naraie o wieeeeele bliżej do tego ma Głowacki niż Kuba.
Legendą może być Żurawski czy Baszczynski z tych czasów. Ale jeszcze póki nie wróci (i tak nie jest pewne czy wróci, ) i nie zrobi czegoś dla Wisły legendą nie będzie.

żeby nie było szacunek mam w jaki sposób odszedł, może lubi Wisłe, ale jeszcze nie pokazał nic by mówić o nim "prawdziwy Wislak"

ps. twoje ostatnie zdania za nic nie mają związku z moimi postami.
ps2. kosowski także nie odstawiał nigdy nogi we Wiśle i takze nie podpisał nowego kontraktu bo to klub niechciał. Ale jest jechany niemiłosiernie.
Uoprzedzam przed nastepnymi postami : "za co chwalicie drugiego, za to nie chwalicie trzeciego"

Ja tez nie twierdze i sie przy tym nie upieram ze Kubie sie nalezy miano LEGENDY, troszke chyba na to jest za mlody.
Ale dyskusja w tym temacie zeszla do tego komu nalezy sie szacunek, kto zdrajca i jak z klubu odszedl.Nie mozemy mowic ze Kubie sie szacunek nie nalezy bo odszedl nie powalczyl z Wisla o wyzsze cele itp itd.Bo grajac dla Wiseli zrobil wiele, mi na zawsze pozostanie w pamiecj jak kracil Legionistami w wygranym meczu 3-1 na Reymonta.

Powiedz mi, lub wymien jakie cechy lub co musi zrobic pilkarz zeby zostac PRAWDZIWYM WISLAKIEM i zeby zasluzyc na szacunek kibicow. Bo jak przejzysz kilkanascie stron tego tematu to z wypowiedzi wynika ze prawie zaden bo odeszedl a mogl zostac.

PvD 26.06.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 557494)
Ja*****
Jak widać odszedł,

bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.

<Crasch> 26.06.2008 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 557498)
bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.

Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.
Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?:D

Saklak
Prawdziwym Wiślakiem będzie dopiero wtedy gdy dotrzyma danego słowa "jeszcze tu wróce"
Wrócimy gdy bedzie można ocenić wykonanie danego słowa:p
Wszak kibiców Wisły nie można okłamywać.

Ja zacząłem dyskusje na temat Błaszczykowskiego i ją kończe, bo to nie ten temat jeśli będą jeszcze do tego jakieś uwagi zapraszam na priv.

PvD 26.06.2008 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 557511)
Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.

to sie zdecyduj czy uciekł czy masz do niego szacunek za odejście, no chyba ze w twoim kodeksie wartosci za ucieczkę można jednocześnie szanować :D
Cytat:

Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?:D
oczerniasz Kubę zarzucając mu ucieczkę co jest niezgodne z rzeczywistością wiec podstawy są
nie obracaj kota ogonem

wystarczy mieć jedną wersję swoich poglądów na temat odejścia a nie zaprzeczać samu sobie

<Crasch> 26.06.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 557400)
Żeby tylko się nic Słowakowi nie stało w tym sparingu:D
http://sport.onet.pl/0,1248675,17771...wiadomosc.html
Sądny dzień.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 557517)
to sie zdecyduj czy uciekł czy masz do niego szacunek za odejście, no chyba ze w twoim kodeksie wartosci za ucieczkę można jednocześnie szanować :D

oczerniasz Kubę zarzucając mu ucieczkę co jest niezgodne z rzeczywistością wiec podstawy są
nie obracaj kota ogonem

wystarczy mieć jedną wersję swoich poglądów na temat odejścia a nie zaprzeczać samu sobie

Ja nie zaprzeczam samemu sobie tylko źle napisałem, wiem już że określenie "ucieczka" nie nadaje sie do takcih transferów:P
ok, kończmy już z tym jak coś dalej to na Priv

Wrócimy do tego tematu jak będzie do nas wracał:D

kaelowiec 26.06.2008 22:57

jak nie wiecie to nie piszcie najpierw spytajcie a potem mocne słowa

Kuba jak mało kto zżył sie ze środowiskiem kibiców , jest członkiem stowarzyszenia , utrzymuje serdeczne kontakty i stałą łączność telefoniczną z niektórymi kibicami

to chyba go odróżnia od tzw. zwykłego pracownika który przychodzi odbębnić kontrakt (nawet jesli ma swietne wyniki) po czym zmienia firme na lepiej płatną

nie sądzisz ?

Michał Wróblewski 01.07.2008 08:22

W sobotę przeczytałe m wywiad z Jackiem Bąkiem. Reprezentacyjny obrońca stwierdził, że chce aby Leo nadal pravcował z reprezentacją, że tylko jeden Polak może go godnie zastapić...Kto? Henryk Kasperczak. Jak myślicie? Czy Kasperczak sprawdziłby się jako trener druzyny narodowej? Pozdrawiam

AYALA 01.07.2008 09:15

poza Heńkiem Kasperczakiem także inny były trener Wisły jest wymieniany jako nastepca Leo a mianowice Franz Smuda.

arti 01.07.2008 09:36

Moim zdaniem HK ma dostateczne doświadczenie i sukcesy żeby być selekcjonerem. Inna sprawa, że Leo rownież je ma.
Problemem jest nie tyle trener co ciency kopacze, którzy w wiekszości jak są w lepszych klubach to grzeją ławę, grają tylko ci w gorszych. Starsi są na równi pochyłej, a mlodzi uciekają z Polski za lepszą kasą, dostają ja i siadają zazwyczaj na dupie...
Kaźmierczak, Matusiak, Janczyk itp. to ostatnie przykłady, kolejny to będzie Kokos.
Ze Smudą może lepiej dajmy sobie spokój od razu.

Żmijka 01.07.2008 10:57

Tomasz Kłos poinformował we wtorek, że definitywnie kończy piłkarską karierę. W minionym sezonie był kapitanem ŁKS Łódź, z którym utrzymał się w ekstraklasie. Od 1 lipca były reprezentacyjny obrońca jest menedżerem łódzkiego klubu.

Od dłuższego czasu Kłos miał problemy z kręgosłupem. Przewlekły uraz przyspieszył decyzję o zakończeniu kariery.
- Koniec z graniem. Teraz rozpoczynam nowy rozdział w swoim życiu. Na pewno będzie inaczej niż na boisku, ale cieszę się z nowego wyzwania. Zaczyna się ciężka praca, lecz nadal będę robił to, co lubię. Jako menedżer będę współpracował z dyrektorem sportowym klubu Julkiem Kruszankinem. Wspólnie musimy zrobić wszystko, by Marek Chojnacki miał w zespole takich zawodników, którzy będą gwarantowali wysoki poziom sportowy - powiedział Kłos.

Silvestro 02.07.2008 18:33

Kamil Kosowski :

http://www.apoel.net/apoel2/

Jasiek Paulista tam ma grać i Marcin Żewłakow .

dorotja 03.07.2008 08:42

Henryk Kasperczak, były szkoleniowiec m.in. Wisły Kraków, odrzucił ofertę pracy w najsłynniejszym afrykańskim klubie Zamalek Kair - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Szefowie pięciokrotnego triumfatora afrykańskiej Ligi Mistrzów proponowali Kasperczakowi dwuletni kontrakt wart milion dolarów.

Michał Wróblewski 03.07.2008 08:49

Pewnie Kasperczak szykuje się do odegrania roli zbawcy poslkiej piłki. Kto wie, może wykopie Leona Zawodowca z reprezentacyjnej posady? Ale teka ciut poważniej. Jak myślicie? Dlaczego Kasperczak odmówił? Czy rzeczywiście może objąć reprezentację? I czy sądzicie, że sobie da radę? A jaśli tak lub nie, to dlaczego?

vaazon 03.07.2008 09:01

http://pl.youtube.com/watch?v=3IvzcHA3x5w

1:04 Szymkowiak ładnie śpiewa :P

dorotja 03.07.2008 10:40

Marek Holocher został nowym trenerem piłkarzy Orła Piaski Wielkie, drużyny występującej w krakowsko-wadowickiej piątej lidze.

Holocher zastąpił Krzysztofa Szopę, który w końcówce minionego sezonu prowadził równolegle Orła i pierwszą drużynę Garbarni. Po awansie tego drugiego klubu do III ligi nie był w stanie prowadzić dwóch zespołów, a zdecydował się prowadzić nadal "Brązowych". Marek Holocher pracował w Wiśle (trener bramkarzy), Alwerni i Dalinie, a w ostatnim sezonie Gościbi Sułkowice i Hejnale Krzyszkowice.

Dziennik Polski

kaelowiec 03.07.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 561462)

masakra

kojarzysz wszystkei nazwiska ?

ja rozkminilem jeszcze citke i kucharskiego

ale wiocha , hehe skóra do jeansów i fryzurka z przedziałkiem :)

i pomyslec ze niektorzy teraz sa kreatorami mody :)))

Blacha92 03.07.2008 11:16

Występują: Marek Citko, Mirek Szymkowiak, Bartek Karwan, Czarek Kucharski

Blacha92 03.07.2008 11:25

Jop w drużynie z Anelką i Tonim
http://sport.onet.pl/0,1264200,1781828,wiadomosc.html

Uran235 03.07.2008 13:29

Cytat:

Na pewno oprócz Szymka jest jeszcze Kucharski, Citko, Karwan i przynajmniej jeden Żewłakow, ale nie mogę rozpoznać jednego kolesia. Najsmutniejsze w tym klipie jest to, że obecni ligowcy nawet butów tym piłkarzom nie mogą czyścić.

Lemoniadowy Joe 03.07.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 561591)
Na pewno oprócz Szymka jest jeszcze Kucharski, Citko, Karwan i przynajmniej jeden Żewłakow, ale nie mogę rozpoznać jednego kolesia. Najsmutniejsze w tym klipie jest to, że obecni ligowcy nawet butów tym piłkarzom nie mogą czyścić.

Wichniarek

manson777 05.07.2008 18:40

Gora strzelił gola w przegranym 1-2 meczu Szinniku ze Spartakiem Nalczik

pysio 05.07.2008 18:46

Cytat:

2:03

i chyba Bednarz się do teledysku też załapał :D

tofik 06.07.2008 11:57

Dan w Rumunii uczestniczi w promocji centrum szkolenia dla dzieciaków, sponsorowanego przez Gillette.
Jak coś pokręciłem to sorry, ale tylko reklame widziałem :)

7 kotów 07.07.2008 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 563287)
400 tys euro za kolesia ktory gral w drugiej lidze w Troyes , na Cyprze i teraz w spadkowiczu ligi greckiej ,mowcie co chcecie ale to wg mnie nie bedzie kalsowe wzmocnienie na puchary...
Cleber mial bodaj 31 lat jak z nami podpisal kontrakt (sam sie dziwie ze to zrobil) a na Uche sie widac nie poznali bo bym mlodzianem i jego talent dopiero eksplodowal pozniej

Talent Uche ?
Czys Ty widzial mecze tego wielce utalentowanego Uche w Bordeaux ?
Gdzie on teraz gra ?

Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.

Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com