Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3140)

sayek89 16.06.2008 17:03

Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4066

Zagramy z Liverpoolem ;)

gdsmk 16.06.2008 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 552384)

przynajmniej będzie nadzieja na jakiś skrót z meczu, LFC pewnie nawet zrobi transmisje na żywo

rafalek 16.06.2008 17:21

Noo..to się będzie działo..tylk szczerze powiem, ze mam nadzieję, ze Liverpool nie zagra podstawowym składem...jak tak to cienko raczej bedzie..na czwórce sie pewnie nie skończy...ale wazne, ze bedziemy grac z tak silnym przeciwnikiem, poniewaz moze to zaprocentowac pozniej w meczu o LM(będą jaja jak trfimy tam na Liverpool..haha)

toomeq 16.06.2008 17:26

a czy przypadkiem 20 lipca nie gramy superpucharu?

Tomek_TS 16.06.2008 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 552393)
Noo..to się będzie działo..tylk szczerze powiem, ze mam nadzieję, ze Liverpool nie zagra podstawowym składem...jak tak to cienko raczej bedzie..na czwórce sie pewnie nie skończy...ale wazne, ze bedziemy grac z tak silnym przeciwnikiem, poniewaz moze to zaprocentowac pozniej w meczu o LM(będą jaja jak trfimy tam na Liverpool..haha)

Chyba lepiej zeby zagrali podstawowym.

rafalek 16.06.2008 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek_TS (Post 552397)
Chyba lepiej zeby zagrali podstawowym.

Zależy jak na to patrzec. Jeżeli chcemy ugrać jakis dobry wynik, to lepiej nie...

Lecz jezeli chcemy wyciągnąć wnioski z ostrego w.......u i zobaczyc jak gra Liverpool w swoim podstawowym skladzie, to jak najbardziej tak..:lol: :-D

pj.patryk 16.06.2008 17:35

To dla mnie świetna informacja. Akurat w tym czasie będę w Szwajcarii i może uda mi się wybrać na ten mecz.
Wie może ktoś ile mniej więcej może kosztować bilet na ten mecz?

Pablo84 16.06.2008 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 552393)

Ja .......e, a po co **** są sparingi?

Czasami użytkownicy tego forum, swoją "elokwencją" doprowadzają mnie do takiego stanu:
V
http://chillmost.com/images/smash-laptop.gif

P.S
Straciłem już rachubę.Czy mógł by ktoś napisać z jakimi zespołami zagramy na obozie w Austrii?

Witoldon 16.06.2008 18:45

Martwi mnie data tego sparingu... Nie wierzę, że dzień później piłkarze wrócą do kraju i będą w stanie zagrać na 100%
Cytat:

Wiadomo jednak, że mecz, którego formalnym gospodarzem jest Wisła Kraków, odbędzie się 20 lipca.

Wasiu 16.06.2008 18:47

3. lipiec Austria Wiedeń
8. lipiec FC Kopenhaga
10. lipca chyba jeszcze miał być sparnig z kimś.

Zastanawiam sie jak będzie ten sparing z Liverpoolem wygladal. Ma byc 19. lipca wiec chyba 3 tygodni tam nie będą siedzieć. Czyżby pojechali do Austrii jeszcze raz na mecz z Anglikami ? Albo plan przygotowan sie zmieni. Odnoscie sparingpartnerow mowil sie jeszcze o Podbeskidziu po powrocie z Austrii.

Żmijka 16.06.2008 18:50

03.07 - Austria Wiedeń
08.07 - FC Kopenhaga
11.07 - Panathinaikos Ateny
i może 05.07 - Maccabi bodaj.

marcinmkrakow 16.06.2008 19:00

Sparing z Liverpoolem to super sprawa. To będzie dobre przetarcie przed nowym sezonem. Im więcej silnych sparingpartnerów tym lepiej. Byłoby fajnie jakby jeszcze przed sezonem i meczami el. LM odbył się na R 22 jakiś mecz z mocnym sparingpartnerem, np. tak jak w 2006 roku kiedy to przyjechał pod Wawel Celtic Glasgow.

sayek89 16.06.2008 19:06

Borussia Dortmund może wpadnie pod wawel

marcinmkrakow 16.06.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 552467)
Borussia Dortmund może wpadnie pod wawel

No już odkąd Kuba Błaszczykowski odszedł do Dortmundu mówi się o zorganizowaniu tego meczu i z tego co słyszałem, to tego lata również nie dojdzie do tego meczu. Ponoć nie ma dogodnego terminu, w którym można by ten mecz rozegrać. Z tego co mi wiadomo to do tego meczu może dojść dopiero za rok...

tofik 16.06.2008 19:19

Superpuchar też na Reymonta. Chyba można to uznać jako przedsezonowe przetarcie :)

Bartosz 16.06.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinmkrakow (Post 552459)
Sparing z Liverpoolem to super sprawa. To będzie dobre przetarcie przed nowym sezonem. Im więcej silnych sparingpartnerów tym lepiej. Byłoby fajnie jakby jeszcze przed sezonem i meczami el. LM odbył się na R 22 jakiś mecz z mocnym sparingpartnerem, np. tak jak w 2006 roku kiedy to przyjechał pod Wawel Celtic Glasgow.

Podobno w planach jest mecz z Racingiem Santander przy R22.
Wypowiedź Skorży z połowy maja:
Cytat:

Po powrocie do kraju szukamy jeszcze silnego sparingpartnera. W tej chwili mówi się o Racingu Santander, który, z tego co wiem, ma być w Polsce - powiedział trener Maciej Skorża

Jurand 17.06.2008 20:05

Czyli jak wygladaja przygotowanie w tym roku? Najpierw zgrupowanie w Austrii, gdzie gramy z Austria, Kopenhaga i Panathinaikosem, a potem w Szwajcarii, gdzie gramy z Liverpoolem i moze kims jeszcze?

Wojtas 18.06.2008 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 552487)
Superpuchar też na Reymonta. Chyba można to uznać jako przedsezonowe przetarcie :)

No to juz za miesiac 20 lipca.Ale zadnej ostatecznej decyzjii zdajsie jeszcze nie ma.Ale z (L) ,bedzie fajnie :D

A co do sparingpartnerow ,to naprawde wreszczcie porzadne zespoly,chyba najmocniejsze nawet Kasper zdajscie z takimi nie gral.
Pogratulowac tego Liverpoolu ,pogratulowac :)

gdsmk 18.06.2008 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 553176)
No to juz za miesiac 20 lipca.Ale zadnej ostatecznej decyzjii zdajsie jeszcze nie ma.Ale z (L) ,bedzie fajnie :D

A co do sparingpartnerow ,to naprawde wreszczcie porzadne zespoly,chyba najmocniejsze nawet Kasper zdajscie z takimi nie gral.
Pogratulowac tego Liverpoolu ,pogratulowac :)

19 lipca Liverpool, 20 Supersuchar, z czegoś trzeba zrezygnować...

saklak1906 18.06.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 553218)
19 lipca Liverpool, 20 Supersuchar, z czegoś trzeba zrezygnować...

Odpowiedz jest prosta z superpucharu:D

tofik 18.06.2008 11:39

Nawet najlepszy sparing nie da tyle, co mecz o stawkę. Ja bym jednak superpuchar zagrał.

rafalek 18.06.2008 11:43

Gościu...wiesz jak na nas będą potam kluby patrzyly? Umawiają a poźniej odwolują, i niebędziemy grali sparingów z zadnymi silnymi drużynami. A może zagramy jeden i drugi mecz.. Z Liverpoolem I składem, a superpuchar rezerwą..i będzie jak w PE..rezerwy Wisly, ograją I skład Legii..haha

banasik 18.06.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 553230)
Gościu...wiesz jak na nas będą potam kluby patrzyly? Umawiają a poźniej odwolują, i niebędziemy grali sparingów z zadnymi silnymi drużynami. A może zagramy jeden i drugi mecz.. Z Liverpoolem I składem, a superpuchar rezerwą..i będzie jak w PE..rezerwy Wisly, ograją I skład Legii..haha

Taaa ****a...można by coś wyslac do PZPN zeby przelozyli termin na 3-4 dni do przodu

sandbender 18.06.2008 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 553228)
Nawet najlepszy sparing nie da tyle, co mecz o stawkę. Ja bym jednak superpuchar zagrał.

Boże... Superpuchar w lipcu jako mecz o stawkę, który da więcej niż sparing z LFC?
Co Wy pijecie?

saklak1906 18.06.2008 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 553241)
Taaa ****a...można by coś wyslac do PZPN zeby przelozyli termin na 3-4 dni do przodu

Oni sa nam tak przychylni ze zrobia to z przyjemnoscia. Co bylo rok temu z Chicago Trophy? ile bylo placzu ze Wisla lekcewazy OE itp. A propos Chicago Tropchy jest w tym roku?

Gucio25 18.06.2008 19:50

na początku była mowa, że ma być to coroczny turniej, ale z tego co poszperałem po cyberprzestrzeni, ani widu, ani słychu, żadnych informacji i nawet amerykanie nic nie wiedzą, a podobno tamtegoroczny turniej nie był zbytnio opłacalny, więc pewnie go w tym roku nie ma.

a co do superpucharu, jedyna właściwa decyzja to jego przełożenie na inny termin, sparing z LFC napewno da nam dużo więcej, niż mecz z Legią, a Superpuchar nie ucieknie.

westersyl 18.06.2008 19:57

10.07. WISLA KRAKOW (u Prenedorfu) - z oficjalnej strony NK VARTEKSU

Coś mi się zdaje, że raczej nie gramy z PAO. Być może jest tak, że słabszy skład będzie grał z NK, a lepszy z PAO ale to moim zdaniem mało prawdopodobne.

daro77 18.06.2008 21:37

Witam!byc moze juz ktos zadal to pytanie(niestety nie znalazlem)ale ja chcialbym sie dowiedziec czy te wszystkie mecze sparingowe odbeda sie w wiedniu czy tez w roznych miastach Austri???Pozdr....
03.07 - Austria Wiedeń
08.07 - FC Kopenhaga
11.07 - Panathinaikos Ateny
i może 05.07 - Maccabi bodaj.

rafalek 18.06.2008 21:44

O ile mi wiadomo(ile bylo napisane w artykułach), to żaden mecz nie jest w Wiedniu. Wszystkie oprócz meczu z FC Kopenhaga są w BadWaltersdorf, ale nie jestem pewny..

PM 19.06.2008 01:08

Sparing z Austrią Wiedeń odbędzie się w Bad Waltersdorf, z FC Kopenhaga w Bad Radkersburg. Wydaje mi się że z Maccabi raczej się nie zmierzymy wcale. O ile mi wiadomo, swoje zgrupowanie kończą mniej więcej wtedy, kiedy my do Austrii dopiero przyjeżdzamy. O sparingu z Panathinaikosem też niewiele póki co wiadomo. Wszystko wyjaśni się, gdy drużyna rozpocznie treningi.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com