Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10198)

Arkadiusz.Czerepach 01.08.2019 23:28

[III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/JUHPMRJZT3/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/JUHPMRJZT3/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/JUHPMRJZT3/3.jpg

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/JUHPMRJZT3/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

BlurgH 02.08.2019 07:37

Już w meczu z Lechią pojawiały się przebłyski coraz lepszej gry, być może na boisku zobaczymy Vukana. Mimo wszystko mam wrażenie, że jeszcze Trybiki Stolarczyka (tak wiem, brzmi to tak samo jak Ogórki Zdzisława, ale cóż...) nie zatrybiły do końca.

Rozum mówi: 1pkt, serce podpowiada, że pierwsze 3 pkt zostaną w tym sezonie w Krakowie.

maciekkk 02.08.2019 08:24

Powrót Vukana w tym momencie jest dla nas kluczowy. Oglądałem wszystkie sparingi w Myślenicach przed sezonem. I nasza gra wyglądała wtedy dobrze tylko wtedy w połowach, w których on grał. Większość akcji była rozrzucana przez niego, dlatego jego powrót jest dla nas kluczowy.

nero 02.08.2019 11:03

Górnik ma być?
Ruch planuje do nas przyjechać w zorganizowanej grupie?

bridgeburner 02.08.2019 11:06

Trzeba w końcu coś strzelić i w końcu wygrać
Za tydzień Szczecin a po 4 meczach z 1-2 pkt to się może zacząć ciepło robic

nero 02.08.2019 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1541911)

Ciepło w jakim sensie?
Nasza liga jest taka świetna, że spokojnie możemy zimę zakończyć na ostatnim miejscu i zmobilizować się tylko na rundę wiosenną.

Toeju 02.08.2019 12:13

Wrócił Basha, zdecydowanie łatwiej było nam rozegrać piłkę od tyłu. To dobry prognostyk, bo to może być klucz w najbliższym meczu, jeżeli będziemy potrafili mądrze operować piłką, spokojnie wychodzić z nią od własnej bramki.. to będzie zdecydowanie łatwiej nam wygrać z Górnikiem, Górnikiem który stracił serce drugiej linii. Stracili Żurkowskiego, stracili Gvillę. Czas najwyższy strzelić bramkę, u nas w domu powinno być nam łatwiej. Nie spodziewam się debiutu Chuci w podstawowej jedenastce, być może zamelduje się z ławki. Co do Vukana, fajnie byłoby gdyby zagrał od początku, ale to też traktuję z dużym zapasem i spodziewam się tej samej 11stki co w meczu z Lechią, z wyłączeniem napastnika. Jeżeli Paweł doszedł do zdrowia to wolałbym, aby on wyszedł z przodu zamiast Krzyśka.

wolfy 02.08.2019 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1541911)

Jeżeli komuś po czterech kolejkach zrobi się ciepło to jest idiotą. Tyle, nie ma o czym dyskutować, to jest fakt.
Jak po czterech kolejkach poprzedniego sezonu wyglądała Cracovia? Jak wyglądała po siedmiu?
Albo Wisła - jak weszła w poprzedni sezon?

Ja mam wrażenie, że wiele osób nie sięga myślą dalej niż kolejkę do tyłu.

Wiesz co się stanie jak po czterech meczach będziemy mieli 2 punkty? Za przeproszeniem - gówno, możemy potem zdobyć mistrzostwo, awansować do pucharów, dostać się do ósemki...

My nawet jeszcze nie skompletowaliśmy składu, na bank podstawowy po 10 kolejkach będzie się różnił od obecnego, pewnie sporo.

Bawi Cię nakręcanie sztucznej paniki?

bridgeburner 02.08.2019 13:51

Nie chodzi o panikę
Właśnie przez to że nasza liga jest jaka jest to jak ktoś wpada w passę porażek to ciężko się z niej potem wyrwac
Dajesz przykład sąsiadki ok ale na przeciwnym biegunie masz Sosnowiec
Na wiosnę grali znosnie skład wzmocnili a się z dołu wygramolic nie zdołali
Zdaje sobie sprawę że stan lunktowy po 4 kolejkach niewiele znaczy dla tabeli na koniec
Ale na nerwowa atmosferę czy frekwencję wpływ już mieć może i tylko o to mi chodzilo

wolfy 02.08.2019 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1541921)
Nie chodzi o panikę
Właśnie przez to że nasza liga jest jaka jest to jak ktoś wpada w passę porażek to ciężko się z niej potem wyrwac
Dajesz przykład sąsiadki ok ale na przeciwnym biegunie masz Sosnowiec
Na wiosnę grali znosnie skład wzmocnili a się z dołu wygramolic nie zdołali
Zdaje sobie sprawę że stan lunktowy po 4 kolejkach niewiele znaczy dla tabeli na koniec
Ale na nerwowa atmosferę czy frekwencję wpływ już mieć może i tylko o to mi chodzilo

Sosnowiec spadł nie przez złą atmosferę, tylko przez parodię w obronie. Ich rekordu straconych bramek chyba nikt już nie przebije...
Dodajmy, że o utrzymanie walczyli do samego końca.

Proponuje żebyśmy my, kibice nie robili nerwowej atmosfery i będzie dobrze.

_ukoL 02.08.2019 15:35

Dobra okazja na zdobycie trzech punktów.

funkykoval 02.08.2019 16:36

Oni bez porażki my bez zwycięstwa - wychodzi wygrana Wisły. Dla mnie Górnik walczył będzie o utrzymanie, w zeszłym sezonie widać było różnice jaką robił im Żurkowski - bez niego byli zdecydowanie słabsi

wolfy 02.08.2019 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1541933)
Oni bez porażki my bez zwycięstwa - wychodzi wygrana Wisły. Dla mnie Górnik walczył będzie o utrzymanie, w zeszłym sezonie widać było różnice jaką robił im Żurkowski - bez niego byli zdecydowanie słabsi

W sumie ma to sens.

Patryko 02.08.2019 19:47

Żal byłoby nie wygrać z tak osłabionym Górnikiem na własnym terenie. Mam przeczucie, że łatwo ich ogramy.

2-0 Brożek Boguski

Karherop 03.08.2019 10:01

U siebie musimy punktować, tym bardziej z takimi drużynami.

Liczę na błysk Silvy i chociaż minimalna wygrana.

Cygan82 03.08.2019 10:57

Wedlug mnie wyjdziemy składem, Buchalik, Sadlok, Klemens, Janicki, Niepsuj, Basha, Wojtkowski, Boguski, Mak ,Savicevicz, Silva. Ciekawie się zrobi jak Kuba i Chuca będą gotowi do gry,ale to akurat dobrze,bo będzie większa rywalizacja. Co do meczu stawiam 4-1 (Wojtkowski, Mak,Silva )

Adrio 03.08.2019 17:57

3-1

Maszyna ruszy do przodu w tym meczu!

FraMat 04.08.2019 23:17

W żadnym meczu tej kolejki nie wygrał gospodarz.
Może czas coś z tym zrobić?

Pepinho 05.08.2019 09:36

Jak nie teraz to kiedy? brak zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu będzie nie tylko porażka sportową ale zespół mentalnie może przez dłuższy czas pozostać w kryzysie.
Z przeciwnikiem takim jak Górnik trzeba zagrać o pełną pulę. Jestem ciekawy jak spisze się nasza obrona mająca za zadanie powstrzymanie Angulo i Jimeneza.

Toeju 05.08.2019 12:03

Jak nie teraz, to w może w kolejnej kolejce. Bez ciśnienia, ważne by było widać poprawę gry, wyniki i punkty przyjdą same.

Cytat:

brak zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu będzie nie tylko porażka sportową ale zespół mentalnie może przez dłuższy czas pozostać w kryzysie.
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Kibice sukcesu na forum czy tt mogą się załamać i zacząć siać panikę, piłkarze będą dalej robić swoje.

Maine_Coon 05.08.2019 12:11

czy Chuca bedzie chociaż w kadrze?

MiroPL 05.08.2019 13:32

Osobiście jestem za tym aby wygrała Wisła ale mam złe przeczucia, że wygra Górnik lub będzie remis.
Co do samego sezonu niestety również bardzo sceptycznie jestem nastawiony i jakoś realny cel widzę pierwszą 8.

Obym na koniec był zaskoczony pozytywnie i to nie jest sianie paniki, tylko bardziej zawiedzenie poprzednimi sezonami.

szprotson 05.08.2019 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1541939)
Żal byłoby nie wygrać z tak osłabionym Górnikiem na własnym terenie. Mam przeczucie, że łatwo ich ogramy.

2-0 Brożek Boguski

a to kogo tam u nich brakuje??

U nas skład z ostatniego spotkania, spodziewam sie .... zarówno 3-0 jak i 0-3.

Toeju 05.08.2019 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1541978)
czy Chuca bedzie chociaż w kadrze?

Nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, więc nie.

FraMat 05.08.2019 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1541982)
Nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, więc nie.

hmmm....
Cytat:

Oczywiście sporo pozytywnej nadziei wlało w serca kibiców sprowadzenie z Hiszpanii pod Wawel Víctora Moyę Martíneza, czyli mówiąc krótko - Chuki, ale trener Stolarczyk dobitnie dał do zrozumienia, że z "marszu" zawodnik ten miejsca w składzie nie otrzyma. Tak stało się wprawdzie z naszym innym nowym zawodnikiem, a mianowicie z Jeanem Carlosem, ale w tym przypadku Stolarczyk zamierza wprowadzać Hiszpana do zespołu stopniowo. Na jego debiut można jednak dziś liczyć i dla części kibiców może to być mały magnes, aby stawić się na Reymonta.
To jak to jest w końcu?

Patryko 05.08.2019 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1541981)
a to kogo tam u nich brakuje??

U nas skład z ostatniego spotkania, spodziewam sie .... zarówno 3-0 jak i 0-3.

Środka pola? Żurkowski to był ich motor napędowy w tamtym sezonie.

brylant17 05.08.2019 19:50

Oj Krzysiu Krzysiu....Dlaczego!!!! Ku...wa

AAAA Chuca

Danielek1906 05.08.2019 21:07

Drzazga musi poćwiczyć nad wykończeniem bo to była masakra. Chuca i Vukan bardzo dobre wejścia, da się? Da. O dziwo Klemenz wyrasta nam na solidnego obrońcę :) Co do samej gry to oczy krwawiły, ale mam nadzieję, że wraz z powrotem kuby, vukana i wejściem chuci w zespół będzie tylko jeden. Czekamy na napadziora i info o Bashy.

ps. Brożek długa młodość ;)

mr_kwolf 05.08.2019 21:09

Dzisiejszy mecz dobitnie pokazał jak ważny i niezbędny jest w naszej grze Savicevic. Bez niego, nie ma nikogo w środku kto jest w stanie minąć rywala czy zagrać podanie między linie, który przyspieszy grę.

Duży plus na Brożka, poprzepychał obrońców Górnika jak juniorów i jakby nie patrzeć rozdał dzisiaj trzy asysty. Nie jego wina, że Drzazga dwóch nie strzelił.

Wynik idzie w świat. Nikt nie będzie za chwilę pamiętał, że to był typowy mecz na remis z sytuacjami z obydwu stron.

czaro 05.08.2019 21:28

Fajnie, że graliśmy do końca i że udało się wygrać.

Z czasem gra będzie pewnie lepsza, bo zgranie + powroty po kontuzjach. Mam nadzieję, że odejście Sobolewskiego nie odbije się za bardzo na zespole.

Myślę, że potrzebujemy grać dwoma środkowymi pomocnikami, a może nawet trzema i wtedy cofniętym Bashą i nieco bardziej wysuniętymi Chucą i Savicevicem. To mogłoby wypalić. W tych pierwszych meczach środek nie dawał sobie rady, ale to nie jest tajemnicą i jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę luki w kadrze. Byle tylko nie przejść na system, który nas stale okaleczy w tym miejscu pola.

Liczę na dziesiąte już chyba odrodzenie Burligi, bo Niepsuj za dużo psuje.

Wasilewski zaliczył aż taki zjazd, że Janicki jest od niego lepszy?

Klemenz zaskakująco dobrze.

Sadlok bardzo niedokładny. To już kolejna runda. Co się z nim stało?

Miło popatrzeć na Brożka, który w kluczowych momentach umie się przepchnąć, zastawić się czy podać. Profesor. A i biega jakoś szybciej i więcej niż rok-dwa lata temu.

Drzazgi bym nie krytykował. Ma swoje ograniczenia, ale stara się zrobić krok naprzód, rozwinąć się i to widać. Wychodził do piłek, fajnie sobie zgrał głową wcale nie taką łatwą piłkę, w akcji ze słupkiem zachował się ok. Ten lob rzeczywiście bez sensu, ale to skutek tego, że jest pod formą i wybity z rytmu. Zdarza się.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com