Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A. (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9691)

Savik 01.04.2020 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1551658)
To nie żart, pisałem - dajcie trochę czasu ;)

:tsw_wisla_flaga::hura::hura::hura::hura::hura:

Serek - ale jak to Prima Aprilis :cenzura:;)

KOMINEK 01.04.2020 12:34

No faktycznie nawet nie pomyślałem że temat powinien zmienić nazwę.
A zaczęło się

22.08.2016, 12:17. TS Wisła właścicielem Wisły Kraków S.A.

W nawiązaniu do konferencji prasowej na Wisła.TV, Towarzystwo Sportowe przejmie (jest to już pewne, lecz jeszcze nie sfinalizowane) Wisłę Kraków S.A.

Nowe informacje niech będą udostępniane tutaj.

!!IRIVER!! 01.04.2020 14:17

Kto by pomyślał, że takie przez te lata wywiąże się takie nomen omen powiązanie między założycielem tematu, a jego "przedmiotem". ;) Najważniejsze, że po wycięciu raka (zamknięciu bandy) i chemioterapii (redukcja długu) pacjent zaczyna powoli wracać do formy i rekonwalescencja, choć pewnie jeszcze chwile potrwa, przebiega pomyślnie. :)

Lvcas 02.04.2020 02:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1551662)
No faktycznie nawet nie pomyślałem że temat powinien zmienić nazwę.
A zaczęło się

22.08.2016, 12:17. TS Wisła właścicielem Wisły Kraków S.A.

W nawiązaniu do konferencji prasowej na Wisła.TV, Towarzystwo Sportowe przejmie (jest to już pewne, lecz jeszcze nie sfinalizowane) Wisłę Kraków S.A.

Nowe informacje niech będą udostępniane tutaj.

Formalnie jeszcze TS jest właścicielem. Nie szlalałbym póki nie klepną tego na umowie

szym_ek 02.04.2020 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1551683)
Formalnie jeszcze TS jest właścicielem. Nie szlalałbym puki nie klepną tego na umowie

:help::evil::help:

10 znakUw

Karherop 02.04.2020 11:32

Dobrze że ten rozdział można zamknąć gruba kreską. I nastąpiło tone najmniej oczekiwanym momencie.

Horn 02.04.2020 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1551671)
Kto by pomyślał, że takie przez te lata wywiąże się takie nomen omen powiązanie między założycielem tematu, a jego "przedmiotem". ;) Najważniejsze, że po wycięciu raka (zamknięciu bandy) i chemioterapii (redukcja długu) pacjent zaczyna powoli wracać do formy i rekonwalescencja, choć pewnie jeszcze chwile potrwa, przebiega pomyślnie. :)

Byle by teraz pacjent nie złapał koronawirusa, albo chociaż łagodną wersję :-)

Proud 02.04.2020 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1551671)

Tak swoją drogą to czytając pierwsze strony tematu to myślę, że należą się przeprosiny użytkownikowi pepe72 ze strony wielu userów :) A dla pepe72 gratulacje, że czuł pismo nosem...

Jeszcze jeden ciekawy cytat:

W koncu koniec tej udreki. Wisła w rekach ludzi, ktorzy ja kochaja i nie pozwola jej przepasc.

Nie ważne kto to napisał, bo myślę, że w tamtej chwili wielu kibiców miało takie zdanie. Nie wrzucam tego, żeby śmiać się osób, bo pewnie równie dobrze ja mogłem tak wtedy napisać. Chodzi mi bardziej o to, żeby pokazać jak życie, szczególnie to kibicowskie, bywa przewrotne. I jako naukę na przyszłość dla nas wszystkich.

serek.c2 20.04.2020 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1550746)
Pożyjemy.., zobaczymy.., oby.., na razie nic nie wskazuje, żeby to się dobrze skończyło.

https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...adczenie-klubu

Arkadiusz.Czerepach 20.04.2020 17:43

no i de facto teraz nowa nazwa tematu zyskuje moc faktyczną

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com