Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A. (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9691)

PhantomRanger 26.08.2016 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1451658)
Kopiujemy model Legii ? ;)

Póki co jeszcze nie wpadli na pomysł kobiety kierownika drużyny i mam nadzieje, że nie wpadną.

Teraz słowa wypowiedziane na konferencji przekuć w czyny.

Vinci 26.08.2016 10:53

Fajni ludzie i ze świeżymi pomysłami. Pozostaje trzymać kciuki :)
Studia menadżerskie UJ powoli owocują w samym Krakowie :)

mitmichael 26.08.2016 10:58

W angielskich klubach tez prezesem sa kobiety a kluby bardzo dobrze funkcjonuja. Najwazniejsze, ze Wisła zaczynaja rzadzic ludzie, ktorzy ja kochaja i nie pozwola przeminac.

Franeklowcabramek 26.08.2016 11:13

Najważniejsze, że teraz Wisła Kraków S.A nie przegra żadnej sprawy w sądzie mając na czele prawnika i radczynię prawną.

crux.a 26.08.2016 11:15

Kobieta na czele klubu to świetny pomysł. Trudniej teraz pisać, że władzę w Wiśle przejęli bandyci. Ten jeden ruch bardzo dużo zmienia wizerunkowo.

W dodatku nie jest pustą lalą z Playboy'a, tylko ma odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje zawodowe. Mówiąc inaczej: to nie jest ruch przede wszystkim wizerunkowy, prezesem została prawniczka i manager sportu.

No i wisienka na torcie: nie pojawiła się w klubie wczoraj, zna go od podszewki, jest wiślaczką.

Pani Prezes, powodzenia!

Błaszczu_WIŚLAK 26.08.2016 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1451675)
Najważniejsze, że teraz Wisła Kraków S.A nie przegra żadnej sprawy w sądzie mając na czele prawnika i radczynię prawną.

Ale wiesz, że DG odpowiadał za poprzednie przegrane sprawy w CAS :) ?

Franeklowcabramek 26.08.2016 11:25

Teraz jest bogatszy o doświadczenie na pewno. Może i przegrał ale to nie on tworzył takie a nie inne umowy z piłkarzami czy się mylę? :)

Zwitter 26.08.2016 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1451675)

Teraz kontrakty i inne umowy będą podpisywane przez ludzi się tym zajmujących od dawna, za Tele-Foniki nie wiadomo jak z tym było. Jeżeli kontrakt/umowa jest źle skonstruowana to nawet najlepszy prawnik nie pomoże.

Powodzenia dla nowych władz. Mają kupę roboty. Zaczynając od takich błahych spraw jak kiełbasa na meczu. Trochę czasu minie zanim to ogarną, ale wierzę w tych ludzi.

nesta 26.08.2016 11:42

Jedyną słabą stroną zarządu jest w tym momencie pion sportowy. Rozumiem, że wsparcie w tym zakresie przyjdzie ze strony wkrótce powołanego dyrektora sportowego (Kapka?).

Franeklowcabramek 26.08.2016 11:42

Dobrze, że to dopiero początek sezonu ale niedobrze, że za 5 dni kończy się okienko transferowe :)

Błaszczu_WIŚLAK 26.08.2016 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1451680)
Teraz jest bogatszy o doświadczenie na pewno. Może i przegrał ale to nie on tworzył takie a nie inne umowy z piłkarzami czy się mylę? :)

Nie no, wiadomo. Daniel to super człowiek i na pewno w pełni poświęci się Wiśle :) Tego jestem w stu procentach pewien. Najważniejszą sprawą jest, żeby wraz z Panią prezes miał siłę i cierpliwość pousuwać z klubu pewne relikty TF, które niestety mocno sabotują klub swoją nieudolnością. Ale jakoś jestem spokojny, że im się to uda ;)

PhantomRanger 26.08.2016 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1451684)
Nie no, wiadomo. Daniel to super człowiek i na pewno w pełni poświęci się Wiśle :) Tego jestem w stu procentach pewien. Najważniejszą sprawą jest, żeby wraz z Panią prezes miał siłę i cierpliwość pousuwać z klubu pewne relikty TF, które niestety mocno sabotują klub swoją nieudolnością. Ale jakoś jestem spokojny, że im się to uda ;)

Zgadzam się w całej rozciągłości. Dodatkowo, wielkim optymizmem napawa zapowiedź większego udziału spółki w rozwoju Akademii Piłkarskiej. Możliwe, że wreszcie przestanie ona być na papierze w celu uzyskania licencji. Jeżeli słowa zostaną przekute w czyny za kilka lat może zaczniemy zarabiać na naszych wychowankach.

batman forever 26.08.2016 12:01

Ja nie bardzo rozumiem skąd tu tylu naiwnych. Przecież powszechnie wiadomo, że nowa Pani Prezes nie ma nic do gadania.

Błaszczu_WIŚLAK 26.08.2016 12:02

Co do szkolenia to pierwszą najważniejsza kwestią jest odsunąć Kmiecika od juniorskich drużyn. Ja wiem, że legenda, że trzeba mieć szacunek, ale co AP zrobi dobrego to ten gościu w mig popsuje...

AdrianoZKS 26.08.2016 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez batman forever (Post 1451686)
Ja nie bardzo rozumiem skąd tu tylu naiwnych. Przecież powszechnie wiadomo, że nowa Pani Prezes nie ma nic do gadania.

Pewnie, a sponsorami i kwestiami prawnymi zajmują się legendarni brodaci z WSH.

kicur 26.08.2016 12:04

Pani Prezes, co ja mogę powiedzieć ? POWODZENIA !!!!!

Franeklowcabramek 26.08.2016 12:05

Cytat:

Halo! Pora się obudzić! Bogusława Cupiała w Wiśle już nie ma.

KrzychooR 26.08.2016 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1451683)
Dobrze, że to dopiero początek sezonu ale niedobrze, że za 5 dni kończy się okienko transferowe :)

Jest dużo zawodników z kartą w ręku ;)

Gercu 26.08.2016 12:22

Czy to prawda, że nowa Pani Prezes reprezentowała ostatnimi czasy niejakiego "Miśka"? :)

Mimo wszystko powodzenia, bo jest dużo ciężkiej pracy do wykonania!

nesta 26.08.2016 12:41

Opinia wcale nie jest taka zła jak widać. Kilka razy było poruszone na konferencji jak duży odzew w środowisku biznesu wywołała zmiana właściciela.

A czym różni się praca jak ktoś ma Wisłę czy inny klub w sercu od zwykłego najemnika, było widać na przykładzie podanym od R. Szymańskiego na końcu konferencji. Gdzie ktoś całe noce spędził w samochodzie, aby zebrać wszelkie papiery z kancelarii JM potrzebne do przeprowadzenia transakcji. W innym układzie rzecz trwałaby pewnie z tydzień + i słyszelibyśmy komunikaty - rozmowy trwają. Kto wie czy tak nie jest ze wszystkim właśnie - transferami, rozmowami ze sponsorami itp. Albo komuś zależy albo ktoś tu jest tylko dla stołka.

pchelas 26.08.2016 12:56

Cytat:

Objęcie prezesury przez panią Marzenę, to kolejny kawałek układanki ladujący na swoje miejsce.
Tej samej, w której Meresiński od początku był słupem podstawionym przez Miśka.

Mimo wszystko powodzenia, ale będe żyć marzeniem, iż TS jak najszybciej sprzeda klub porządnemu inwestorowi.

mr_kwolf 26.08.2016 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 1451698)
Objęcie prezesury przez panią Marzenę, to kolejny kawałek układanki ladujący na swoje miejsce.

Mimo wszystko powodzenia, ale będe żyć marzeniem, iż TS jak najszybciej sprzeda klub porządnemu inwestorowi.

Taaa, i te Knury i Jadczaki to też wszystko puzzelki w tej historii uknutej przez Miśka i spółki.

c. 26.08.2016 13:15

Citko tez byl slupem Miska. Potem Misiek dogadal sie ze Stanowskim z weszlo by ten stopniowo wycofywał Citkę z interesu i zamiescil jego oswiadczenie mowiace o zerwaniu wspolpracy z Meresinskim. A zeby nikt sie nie kapnął Misiek dzwonil do Citki by ten z Meresinskim sprobowali kupic Korone Kielce dla niepoznaki. A teraz Meresinskiemu grozi kilkanascie lat wiezienia i splacanie dlugow, ale bylo warto dla 300 tys zlotych od Miska. A Marzena Sarapata tak na prawde operowala finansami mafii Pruszkowskiej.

crux.a 26.08.2016 13:16

Uważam, że ocenianie prawnika przez pryzmat "dokonań" jego klienta jest nadużyciem. Mecenas broniący zabójcy ani nie staje się współwinny zbrodni, ani nie można mu przypisywać lekceważenia zbrodni. Jeśli wiecie coś na temat kryminalnych powiązań Pani Prezes ze światkiem przestępczym (a tak odbieram wspominanie tu procesu Miśka), to kawa na ławę. A jeśli to tylko insynuacje, to pomyliliście fora.

Delgado 26.08.2016 13:20

Ale przecież ona nie broniła Miśka w sprawach karnych, tylko w jego imieniu pozywała pismaków o naruszenie dóbr osobistych!

jason wiślak 26.08.2016 13:21

Ocenianie prawnika po tym, jak bardzo zdemoralizowanych ma klientów jest idiotyzmem na skalę niesamowita. Od tego są adwokaci i radcy, by te sprawy prowadzić. Im trudniejsze i bardziej poważne, tym lepiej świadczy to wiedzy i renomie prawnika. Poza tym, obrońca ma OBOWIĄZEK działania na korzyść swojego klienta, więc chyba wszystko jasne. To zawód jak każdy inny i trzeba zarabiac. Przychodzi klient to prowadzę jego sprawę i tyle. Wiazanie prywatnej sfery z zawodową jest w przypadku tego zawodu nie na miejscu.

Delgado: A gdyby broniła w karnych to co to zmienia?

lukaszsz86 26.08.2016 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1451701)
Citko tez byl slupem Miska. Potem Misiek dogadal sie ze Stanowskim z weszlo by ten stopniowo wycofywał Citkę z interesu i zamiescil jego oswiadczenie mowiace o zerwaniu wspolpracy z Meresinskim. A zeby nikt sie nie kapnął Misiek dzwonil do Citki by ten z Meresinskim sprobowali kupic Korone Kielce dla niepoznaki. A teraz Meresinskiemu grozi kilkanascie lat wiezienia i splacanie dlugow, ale bylo warto dla 300 tys zlotych od Miska.

no i zapomniałeś dodać że kibice Wisły i tak wszystko przewidzieli, więc nie potrzebnie tak bardzo kombinowali

Delgado 26.08.2016 13:26

@jason wiślak

Nie zmienia, ale denerwuje mnie jak rodzą się nieprawdziwe plotki.

c. 26.08.2016 13:28

A calkiem serio Marzena Sarapata w 2015 w imieniu Miska pozwala "Gazete Wyborczą" za naruszenie dobr osobistych (zaządal 15 tys. zl i oficjalnych przeprosin)

Pani Marzena pozywajac ow gazetę jednoczesnie bronila dobrego imienia Wisly Krakow, którą wowczas Gówno Wybiórcze szkalowalo non stop.

Sarapata nie bronila Miska na zadnej sprawie, tylko pozwala tą sku,,rwiałą gazetę do sądu broniąc Wisly Krakow, a przy okazji jej wiernego fana Miska, ktory zrobil duzo dobrego dla krakowskiej mlodziezy i starych wyjadaczy otwierajac chociazby nowoczesną silownię zeby nie siedzieli w domach przed playstation i z piwą w ręku na kanapie czy sekcje sztuk walki zeby nie chodzic po ulicy i bic ludzi tylko by w cywilizowanych warunkach kazdy mogl sobie potrenowac.

tyle.

domin_czyzyny 26.08.2016 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 1451698)

KOLEJNY KANDYDAT DO BANA. Jakiś pismak to podłapie i będzie afera na 102.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com