Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A. (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10278)

Harcownik 18.06.2021 22:08

Cytat z sieci:

w szeroko pojętej sieci pojawiło się sporo akcentów niezadowolenia, a bo to polityka trafiła do Wisły a to Wisła to teraz pisiory i rydzyki a to oszust i złodziej wchodzi z kapitałem... do braci po szalu którzy mają tu wątpliwości polecam chwilę refleksji, a może lepiej jak byśmy mieli sponsora szejka z bliskiego wschodu który za swoje miliony nakazałby usunięcie krzyża z herbu Wisły i wszystkich symboli w klubie mogących kojarzyć się z chrześcijaństwem a piłkarzom zakazano by przeżegnania się przy wejściu i zejściu z murawy?? a może lepszy byłby milioner z europy zachodniej który zmieniłby chorągiewki w narożnikach na tęczowe razem z opaską kapitana a piłkarzom nakazano by klękać przed pierwszym gwizdkiem w poddańczym geście wobec lewackiej organizacji BLM?? może lepiej???... w Wiśle byli różni sponsorzy np kojarzeni ze systemem komunistycznym jak ekipa Cupiała z nim na czele i jakoś nikt się nie krzywił, był sponsor produkujący prezerwatywy i też nie było źle.....

Jaroo1 18.06.2021 23:44

Abyśmy tylko jakoś politycznie się nie dali wydymać. Pieniądz nie śmierdzi, tak wyglądaja biznesy i tyle. Trzeba robić swoje, kołować kasę i nie dać sobie na głowę wejść/nie zeszmacić się.

SlawekS 19.06.2021 01:02

Nie jestem zwolennikiem Obajtka i uważam, że powinna zająć się nim prokuratura. Nie wiem czy jest winien zarzucanych mu czynów, ale w praworządnym kraju winno się takie rzeczy wyjaśniać. Z przyjemnością przeczytałem jednak to co Obajtek powiedział na konfie na temat Wisły i na temat współpracy Orlenu z Wisłą.

Uważam też, że spółki skarbu państwa powinny sponsorować reprezentacje narodowe bądź zawodników w sportach olimpijskich reprezentujących nasz kraj a nie kluby piłkarskie, żużlowe, siatkarskie etc.
Ale skoro nie ma takich systemowych rozwiązań wprowadzonych (a szkoda) to my również możemy starać sie pozyskiwać środki z takich firm, podobnie jak czynią to inni.

Szacun dla Trio za umowę z Orlenem. Jest ona trudna do przecenienia. Nie chodzi mi tylko o kasę ale również, a może przede wszystkim o prestiż z tego płynący. Rewelacyjny PR.Taki deal otwiera nam naprawdę potężne możliwości biznesowe na przyszłość.

Tyle lat narzekań i starań po porządnego sponsora i wreszcie udało się. Pierwsza wielka firma od czasów Ery i Tyskiego (TFK nie liczę bo to układ właścicielski).

No i jeszcze szansa na to, że nasza akademia będzie w ścisłej czołówce jeśli chodzi o szkolenie młodzieży w naszym kraju. Fajnie się to układa.

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.

Merkury 19.06.2021 08:26

Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.

AgresywnyChomik 19.06.2021 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1568711)
Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.

Jakas wskazowka co Orlen moze rozumiec pod pojeciem "sukces sportowy"?

Ja rozumiem ze nowe rozdanie, dobry PR ale serio pytam czy my juz mozemy sie koncentrowac na tu i teraz (2 lata) czy ciagle mamy dlugi do splacenia i jednak musimy myslec w dluzszej perspektywie?
Nie widze u nas "sukcesu sportowego" w ciagu 2 lat ktory ma byc ciagloscia rozsadnego budowania a przeciez juz poswiecilismy na to pare lat, mam nadzieje ze nie zejdziemy z tej drogi.

Arkadiusz.Czerepach 19.06.2021 12:28

ad L... :
wyraźnie, wielokrotnie banowany frajerze, pisałem że za dobre wynagradzam a za złe karzę
jeśli nadejdzie coś złego , i będzie to wynikiem jakiejś kretyńskiej decyzji Kuby , to nie omieszkam tego skrytykować

wiem że oceniasz swoja miarą , ale ja nie jestem ćwierćinteligentem i nie zamierzam na nikogo wylewać pomyj za jakąś serie porażek (nigdy tego nie robiłem) , Stolara broniłem do końca itp

rafkur 19.06.2021 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1568710)

I na koniec: możemy spierać sie o różne rzeczy, mieś różne poglądy - to normalne. Ale obrażanie kolegów po szalu? Wyluzujcie. Vanna Ly razem z Filipiakiem się z was śmieją.

Nie kambodżański książę a Pan Hartling się z tego śmieje ! :haha:

LucjuszWielki 22.06.2021 23:44

Wrcajac do Orlen Oil - w Kanale sportowym dzwoni jakiś baran z Płocka:

"Orlen truje mieszkańców Płocka i powinien wspierć ich klub, a nei konkurencję w lidze"
"w Płocku jest prezydent z opozycji i to dlatego zasponsorowali Kraków, żeby utrzeć mu nosa"
"jest to polityczna decyzja krzywdząca Wisłę Płock"

:D

bódyń 23.06.2021 05:38

No na pewno ma sens, ze kominy Orlenu stoja w Plocku a kasa poszla do Krakowa. To moze ich wkurzyc.I wcale sie nie dziwie.

pawlozm 23.06.2021 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1568769)
No na pewno ma sens, ze kominy Orlenu stoja w Plocku a kasa poszla do Krakowa. To moze ich wkurzyc.I wcale sie nie dziwie.

A wiesz, że Orlen Oil ma główną siedzibę w Krakowie?
A wiesz, że Orlen Oil to spółka 4 podmiotów? Rafinerii Trzebinia, Rafinerii Jedlicze, rafinerii Czechowice i Petrochemii Płock?. 3/4 są poza Płockiem, są znacznie bliżej Krakowa niż Płocka ;)
Jeszcze dodam, że Orlen Oil sam na siebie zarabia, nie jest dotowane przez państwo z naszych podatków. Robi smary i oleje, sprzedaje je i m a kasę. Bo głosy, że takie spółki nie powinny dawać kasy na kluby są śmieszne. Że to niby kasa podatników. jakich podatników?? Podatników idzie kasa jeśli miasto daje miliony niektórym klubom. Do takiej firmy jak Orlen i jej spółek Państwo ani grosza nie dokłada.

TSWojtas 23.06.2021 07:11

Cytat:

a jak Tyskie Nas sponsorowało to też czułeś absmak ;) ?

LucjuszWielki 23.06.2021 09:56

Cytat:

Ja tu sensu nie widze. To koncern KRAJOWY, "dobro" narodowe, a nie Płocka firma...

Arkadiusz.Czerepach 23.06.2021 12:54

dokładnie tak

Ogryzek 29.06.2021 11:54

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15686789

Karherop 30.06.2021 10:01

Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.

wściekłe pięści węża 30.06.2021 10:05

Myślę, że w umowie są zawarte odpowienie regulacje, że w przypadku, kiedy Wisła skończy sezon na np. 4. miejscu lub wyżej, to kwota idzie w górę. Podobnie w przypadku np. zdobycia PP lub awansu do pucharów.

Karherop 30.06.2021 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1568898)
Myślę, że w umowie są zawarte odpowienie regulacje, że w przypadku, kiedy Wisła skończy sezon na np. 4. miejscu lub wyżej, to kwota idzie w górę. Podobnie w przypadku np. zdobycia PP lub awansu do pucharów.

DB na konferencji powiedział że nie ma takich dodatkowych punktów premiujący sukcesy sportowe, o ile czegoś nie przekręcił ;)

pawlozm 30.06.2021 12:41

Spokojnie ;) Przecież aneks do umowy można napisać w każdej chwili, po każdym sezonie. O czym z resztą między wierszami było mówione, że nie zamykają się na rozwijanie tej umowy.

ciastek88 30.06.2021 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1568897)
Mimo wszystko dziwi długość umowy. W 4 lata stawki nawet na spodenkach mogą poszybować sporo w górę.

Zwłaszcza po awansie do LM :P Wtedy to i Orlen na przodzie koszulki to będą dla nas biedaki i będzie trzeba gadać z Gazpromem

Blixa 01.07.2021 01:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1568897)

Ja tym widze strategiczne kontrolowanie ryzyka jezeli Orlen sie ulotni za dwa lata. Dobrze sie zabiezpieczyc dluzsza umowa z dobrze znanym sponsorem.

Ogryzek 22.07.2021 15:50

https://www.eska.pl/krakow/wisla-kra...laCB9DbxhfIEqc

No i fajnie :)

Ogryzek 29.07.2021 08:16

https://www.wislaportal.pl/News.html...Az00#.facebook

Arkadiusz.Czerepach 29.07.2021 09:27

super !!!!!

picasso 30.07.2021 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1569818)

działałem w kobiecej piłce przez pare lat...powiem tyle, trenera to wybrali....mozna było lepiej.dużo lepiej

Kac 13.08.2021 21:39

ile jeszcze frajerstwa?

Merkury 13.08.2021 21:49

Myślę że aż do spadku a potem Panowie stwierdza że im nie wyszło. Jak można trzy lata popełniają te same błędy.

dziki 15.08.2021 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1570642)
Myślę że aż do spadku a potem Panowie stwierdza że im nie wyszło. Jak można trzy lata popełniają te same błędy.

I jakie to błędy?

Griszka30KR 15.08.2021 17:24

Ja nawet nie odnoszę do Twojego pytania,ale jeżeli przydarzy się kolejny przegrany mecz przez postawę naszych piłkarzy,powinni zacząć wyciągać też wobec Nich konsekwenje...

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com