Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9315)

Kocur 19.07.2014 10:56

Ekstraklasa

Dobra, żeby nie mieszać w tematach jedziemy z nowym na kolejny sezon :)

Piątek:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2:3
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1

Sobota:

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 1

Niedziela:

Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
Lech Poznań - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

Poniedziałek:

Górnik Zabrze - Cracovia

Kocur 19.07.2014 19:45

Lechia zrobiła chyba największe zakupy przed sezon i .... remis na wyjeździe z Jagą.

Ogryzek 19.07.2014 20:01

Lechia potrzebuje czasu żeby się zgrać. Ocenimy te zakupy dopiero po rundzie. Poza tym w Białymstoku wielu ekipom gra się ciężko. Tak czy owak czas będzie działał na korzyść Lechii:)

Kocur 19.07.2014 20:24

No mam nadzieję - za to Legia też mocno ciśnie, co prawda dopiero 1 połowa ale syndrom "Patryka" nadal żywy :lol:

mitmichael 19.07.2014 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1368810)
Lechia potrzebuje czasu żeby się zgrać. Ocenimy te zakupy dopiero po rundzie. Poza tym w Białymstoku wielu ekipom gra się ciężko. Tak czy owak czas będzie działał na korzyść Lechii:)

A to nie byli juz zgrani wczesniej? Przeciez pojechali Panathinaikos 4-0 :D

Ogryzek 19.07.2014 21:28

No i wielka Legia się zesrała na dzień dobry z naszą ligą w nowym sezonie:D
Na tym tle remis w Łęcznej należy przyjąć ze spokojem. A na poważnie - potwierdzeniem że Legia to profesjonalny klub będą puchary. Minimum awans i wyjście z grypy LE albo awans LM. Wszystko inne to będzie mega porażka. Kilka sezonów temu udało się wyjść z grupy LE z Legią Skorży. Teraz Legia ma 2 razy większy budżet...

El'kabat 19.07.2014 21:46

Budżet budżetem,ale chuja grają już od dłuższego czasu.A szczęście kiedyś się skończy.
Według mnie jak nie stanie się cud,to Irlandczycy w środę ich wykopią,bo u siebie są mocni jak na półamatorów :D
Ewentualnie,gdyby fartem awansowali to ich Celtic już ustawi. Superpuchar już przejebali,a jak w lidze ich radovic nie pociągnie to o mistrzostwie sobie mogą pomarzyć.

PhantomRanger 19.07.2014 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1368830)
No i wielka Legia się zesrała na dzień dobry z naszą ligą w nowym sezonie:D
Na tym tle remis w Łęcznej należy przyjąć ze spokojem. A na poważnie - potwierdzeniem że Legia to profesjonalny klub będą puchary. Minimum awans i wyjście z grypy LE albo awans LM. Wszystko inne to będzie mega porażka. Kilka sezonów temu udało się wyjść z grupy LE z Legią Skorży. Teraz Legia ma 2 razy większy budżet...

Co utwierdza w przekonaniu, że pieniądze nie grają. Można mieć nawet 4x większy budżet tylko co z tego jeśli piłkarze to amatorzy? kilka lat temu przerabialiśmy to my, teraz 7egia. Jeżeli płace nadal pozostaną na obecnym poziomie w E klasie lub wyższe, to my z bagna nie wyjdziemy nigdy. Nie żebym się przejmował porażką warszawki, ale zaraz powiedzą, ze na rewanż się szykują i przez to na max nie zagrali. Jednym słowem standart.
Tak po prawdzie, ostatnim dobrym trenerem z zagranicy był Dan Petrescu.

Yossarian 19.07.2014 21:53

Wg. 90minut.pl na meczu w stolycy 8700 osob.Tez jakis bojkot tam maja ?

wiesniak84 19.07.2014 21:58

Superpuchar przegrali, blamaz z Irlandczykami, rywal nieciekawy, wakacje, pogoda ladna najwspanialszym kibicom na swiecie piknikom sie poprostu nie chcialo isc.

Mario Nh 19.07.2014 22:07

Ale z drugiej strony dlaczego Legii ma się powieść w walce o Lige Mistrzów?
Zatrudniają trenera, który dopiero się przyucza do zawodu, a Legia jest dla niego poligonem doświadczalnym.
Kapitanem jest człowiek, który gdy odchodził z poprzedniego klubu, to jego kibice wypisywali poematy na swoim forum, ze udało się tak słabego piłkarza sprzedać za niezłe pieniądze.
Grot ataku na ten moment stanowi mający bodaj 35-36 lat Saganowski. Jeśli się pomyliłem przymknijcie oko.

Cóż, dziś oglądałem Legie końcowe 20 minut. Za te wszystkie prowokacje, popychania powinny lecieć kartki.
Bufoniada. Zachowanie Kuciaka wybitnie zabawne.
Widać, że w stolicy przejaw frustracji sięga zenitu. A sezon na dobre jeszcze się nie rozpoczął.

No i ta frekwencja. Uwzględniając wszystkie minusowo wakacyjne czynniki, 9 tysięcy to trochę słabo jak na Mistrza Polski.
Brawa dla Bełchatowa i ich trenera.

0 22 19.07.2014 22:23

Gruby początek. Coś czuję w kościach, że po środzie dym. Dobrze, że punkty i tak na dwa :D

PhantomRanger 20.07.2014 08:24

Berg wyjaśnił na konferencji pomeczowej o co chodzi w piłce "[...]Przekonaliśmy się, że mecze wygrywa się po golach, a nie po okazjach do ich zdobycia [...]."

Yossarian 20.07.2014 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1368870)
Berg wyjaśnił na konferencji pomeczowej o co chodzi w piłce "[...]Przekonaliśmy się, że mecze wygrywa się po golach, a nie po okazjach do ich zdobycia [...]."

O zesz k...a !
Po prostu geniusz.
Gdyby nasz Franek tak zeznal to zjedliby go razem z butami

silver03 20.07.2014 09:16

Najśmieszniejsze jest to, że Legia chce równać do europejskiego profesjonalizmu przez odpuszczenie Superpucharu ligi, odpuszczeniu pierwszych meczy w lidze i oszczędzaniu "największych gwiazd" na pół amatorski zespół w eliminacjach :lol:

mitmichael 20.07.2014 10:21

Berg po meczu w LM - trzeba cos zmienic. Berg po porazce z Bełchatowem - trzeba cos zmienic. Niedługo mu zabraknie mozliwosci :D

Kamson 20.07.2014 11:40

Eeee tam. Przy tak szerokiej kadrze to jeszcze może zmieniać i zmieniać :D

Mario Nh 21.07.2014 19:21

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na takiego piłkarza Lechii jak Zaur Sadajew.
Wielu bramek w swojej karierze nie strzelił, ale na tle naszych ligowców wygląda naprawdę nieźle.
Silny, szybki z niezłym dryblingiem.
Przydałby się w Krakowie do duetu z Brożkiem.

Kocur 21.07.2014 20:38

Jak widać żydy zaczęły jak zawsze z przytupem, oby tak dalej. Jednak ta pierwsza kolejka nie była taka tragiczna :)

brylant17 21.07.2014 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1368892)
Berg po meczu w LM - trzeba cos zmienic. Berg po porazce z Bełchatowem - trzeba cos zmienic. Niedługo mu zabraknie mozliwosci :D

Poczekaj zostaje jeszcze "wypada przeprosić kibiców" :lol: Jak na razie podoba mi się porażka Legi i Pasiastych :D

shaggy 21.07.2014 21:09

Sezon zaczął się dobrze z kilku powodów:
- remis Wisły spowoduje, że nie będzie tutaj stada optymistów co nas ustawią w pierwszym rzedzie do mistrzostwa, ani stada pesymistów którzy płakaliby po porażce.
- wtopy (L)osersów ostudzą słoików, a Leśny nie będzie mi wyskakiwał z lodowki na każdym kroku, do tego zdązył już przeprosić ( przepraszam na Twiterze mozna interpretowac: Przepraszam Smude ze sie go czepiałem, przepraszam polska mysl szkoleniowa ze sie z niej wysmiewalem, przepraszam Rumaka ze deprecjonowałem jego umiejetnosci, przepraszam i zaluje ze sprzatnalem Lechowi sprzed nosa Ojame)
- oklep pasiastych dam spowoduje ze utwierdza sie w przekonaniu ze nie pasuja do tej ligi

domin_czyzyny 21.07.2014 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1369039)
Jak widać żydy zaczęły jak zawsze z przytupem, oby tak dalej. Jednak ta pierwsza kolejka nie była taka tragiczna :)

Ze stwierdzenia nie lubię poniedziałków wyszedł całkiem miły dzień- żydy dostały od żaboli !!!!

Ogryzek 21.07.2014 21:59

No i parchatoidy przegrały z przetrzebionym Górnikiem na początek:D
(Brak Nakoulmy i Olkowskiego)

A tak się nie mogli na cmokać po naszym remisie na forum z Łęczną że tak słabo zaczęliśmy. Pomijam fakt że główny temat na ichniejszym forum to nasze problemy finansowe. Ajajaj a tu taki klops na dzień dobry z Zabrzem:)

Marcin_fan 22.07.2014 10:49

Ktoś z PS upadł chyba na głowe http://www.przegladsportowy.pl/pilka...86381,381.html
Piszą że np Sadlok przeszedł do Wisły za 650tyś euro albo że Dawidowicz poszedł do Benfiki za ok 500tyś euro

PhantomRanger 22.07.2014 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1369089)
Ktoś z PS upadł chyba na głowe http://www.przegladsportowy.pl/pilka...86381,381.html
Piszą że np Sadlok przeszedł do Wisły za 650tyś euro albo że Dawidowicz poszedł do Benfiki za ok 500tyś euro

Czytaj ze zrozumieniem " Maciej Sadlok przeszedł do Polonii Warszawa za ok 650 ty euro "

Marcin_fan 22.07.2014 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1369099)
Czytaj ze zrozumieniem " Maciej Sadlok przeszedł do Polonii Warszawa za ok 650 ty euro "

Ooo faktycznie, mój błąd. Ale z transferem Dawidowicza chyba sie nie walnąłem ;]

piotrek06 22.07.2014 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1369102)
Ooo faktycznie, mój błąd. Ale z transferem Dawidowicza chyba sie nie walnąłem ;]

Nie twój błąd tylko PS poprawił swój bo jak wcześniej wchodziłem to jak byk było napisane Wisła Kraków

Marcin_fan 22.07.2014 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1369109)
Nie twój błąd tylko PS poprawił swój bo jak wcześniej wchodziłem to jak byk było napisane Wisła Kraków

No to super bo to znaczy że nie mam problemów ze wzrokiem

Lukasz 22.07.2014 14:53

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...u_siebie_.html

W 4 kolejce (10 sierpnia) być może zagramy z Ruchem u siebie.

Kocur 25.07.2014 19:06

Bełchatów liderem ;)

Dzisiaj przejechał po scyzorykach 2:0

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com