Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-) (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=1627)

Kibicka 12.06.2008 07:12

Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)

12345678910

medyk 12.06.2008 09:02

może i prowincjonalne ale pierwsza liga

Awe 12.06.2008 09:27

Czyli każda kobieta piłkarza, która poznała go później niż jak grał w okręgówce, a już nie daj Boże w pierwszej lidze, to zwykła lafirynda co leci na pieniądze? Ciekawe podejście.

saiko_sikboi 12.06.2008 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 550064)
Czyli każda kobieta piłkarza, która poznała go później niż jak grał w okręgówce, a już nie daj Boże w pierwszej lidze, to zwykła lafirynda co leci na pieniądze? Ciekawe podejście.

Nie kazda, ale z pewnoscia wiekszy odsetek takich zwiazkow jest opartych na zaufaniu "materialnym" a nie czytsym uczucie w porownaniu np do zawodu kelnera w restauracji :) Co do prowincjonalnej Amici - zgadzam sie, ze bl to juz klub pierwszoligowy, i Dario kontrakcik mial. Niekotorzy sa chyba nieopoprawnymi idealistami :) Zatem :

Gosia rządzi, bo ona wszystko organizuje. Ja gram w piłkę, przychodzę do domu, bawię się z synkiem i niczym innym się nie zajmuję. Gosia załatwia wszyściutko, podatki-nie podatki, rachunki. O ważniejszych sprawach dyskutujemy, ale ostateczną decyzję podejmuje ona. Imię dla syna wybierał Darek, ale też musiał ograniczyć się do propozycji przedstawionych przez narzeczoną. - Gosia upierała się przy Dariuszu juniorze, ale mnie to imię nie pasowało - opowiada.

Zrodlo - futbol.pl

tomasz1906 12.06.2008 10:51

Sprawia Wam jakas radosc wpierdalanie sie w czyjes zycie prywatne?

saiko_sikboi 12.06.2008 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 550102)
Może miała dobre umiejętności scoutingu i wyczuła jego talent ?

Wziela Go z mlodziezowki liczac na awans do Repry - teraz zabrala sie za spijanie smietanki :) Pozdro Darek, niech moc bedzie z Toba, a lawki slonecznej Italii wygodne niczym krzeselka z filharmonii ( gdzie z pewnoscia Gosia Cie zabiera dbajac o rozwoj kulturalny) Jeszcze raz dziekujemy za gre w Wisle i nie prosimy o wiecej.

Cytat:

Sprawia Wam jakas radosc wpierdalanie sie w czyjes zycie prywatne
Zobacz jaki jest tytul tego watku a sam zrozumiesz, ze poniekad o to tutaj chodzi. Poza tym owo zycie prywatne jest o tyle nieprywatnym, ze ma stosunkowo duzy zwiazek z druzyna Wisly. Po prostu partnerka Dudki ewidentnie kieruje kariera chlopaka pod siebie, i to ze strata dla Jego osoby. Cale szczescie, ze na tym raczej nie straci Wisla. Nie wpieprzamy sie w zycie prywatne zastanawiajac sie, w ja,kiej pozycji uprawiaja seks w sobotnie przedpoludnia tylko mowie, ze sam OFICJALNIE przyznaje sie do pantoflarstwa i pokazuje, do zcego to wlasnie prowadzi. Beckham tez sportowo na tym nie skorzystal - Dario chyba nie zna tego casusu.

Gwiazdka86 12.06.2008 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saiko_sikboi (Post 550073)

Gosia rządzi, bo ona wszystko organizuje. Ja gram w piłkę, przychodzę do domu, bawię się z synkiem i niczym innym się nie zajmuję. Gosia załatwia wszyściutko, podatki-nie podatki, rachunki. O ważniejszych sprawach dyskutujemy, ale ostateczną decyzję podejmuje ona. Imię dla syna wybierał Darek, ale też musiał ograniczyć się do propozycji przedstawionych przez narzeczoną. - Gosia upierała się przy Dariuszu juniorze, ale mnie to imię nie pasowało - opowiada.

To że Gosia płaci rachunki, zajmuje się domem itp. to nie znaczy że szuka też Darkowi klubu.
W wielu rodzinach to mąż pracuje i zarabia, a kobieta zajmuje sie domem i dziećmi. I czy to oznacza, że ona wybrała firmę w której pracuje jej mąż? Zastanówcie się co piszecie.
Tak naprawdę pewnie żaden z was osobiście nigdy Gosi nie poznał, ba nawet jej na oczy nie widział ( no może na zdjęciu na tym forum) a piszecie o niej najgorsze rzeczy.
Ciekawe czy wam byłoby miło gdyby o waszych dziewczynach pisano, że są z wami tylko i wyłącznie z powodu pieniędzy.
P.S. I nie pisze tego dlatego, że jestem wielką fanką Dariusza D. (bo nią nie jestem i nigdy nie byłam, podobnie jak wy niepodoba mi się, że ciągle płacze, że w Wiśle mu źle i chce stąd jak najszybciej odejść), ale dlatego że zwyczajnie szkoda mi jego dziewczyny, bo jak by przeczytała to co o niej piszecie to napewno zrobiłoby się jej przykro.

saiko_sikboi 12.06.2008 15:07

Jest pewien wywiad w wersji video, gdzie bedac potencjalnym glownym "aktorem" Pan Dario daje w wiekszosci kwestii odpowiadac swojej partnerce. Nie trzeba byc Freudem zeby z tego wywnioskowac, ze ma do gadania tzw . ch..a. Tyle ode mnie; niech kazdy ma swoja opinie.

4fan_player 12.06.2008 15:11

Boże dajcie im spokój nie robią jak chcą.. Niektórzy by chcieli im najlepiej wejść do łózka i zobaczyć kto jeszcze tam rządzi :D

mcovalski 13.06.2008 10:00

bardzo fajny artykuł dotyczący Pawła Brożka i jego wybranki w dzisiejszej GK lub Dzienniku Polskim. Jak ktoś ma to niech wklei.

saiko_sikboi 13.06.2008 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 550244)
Niektórzy by chcieli im najlepiej wejść do łózka i zobaczyć kto jeszcze tam rządzi :D

Tam rzadzi marazm i nuda :)

michal(pl) 13.06.2008 10:35

baszczu na stadionie we wiedniu

nawet podawal reke

http://img151.imageshack.us/img151/3...8002mg7.th.jpg

unpredictable_wislaczka 13.06.2008 17:14

no proszę...ale szczęścia coś nie przyniósł i szkoda,szczególnie dla niego,że siedzi na trybunach,a nie gra na murawie

spirit 15.06.2008 09:32

Wbrew temu, co jest napisane na głównej, bramkę dla Kostaryki strzelił Junior Diaz.

Źródło: http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...038/index.html

ToTylkoJa 15.06.2008 09:33

Cytat:

W pierwszym meczu II rundy eliminacji mistrzostw świata, które odbędą się w RPA w 2010 roku Grenada zremisowała z Kostaryką 2:2. Jedną z bramek dla gości zdobył obrońca Wisły Kraków, Junior Diaz.
Diaz w ekipie gości grał 90 minut, a w 75. minucie wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik spotkania. Rewanż zostanie rozegrany 21 czerwca, a gospodarzem będzie Kostaryka.

Pierwszą drużyną, która zapewniła sobie awans do III rundy jest Honduras, który w rewanżowym meczu II rundy zremisował z Portoryko 2:2. To wystarczyło, gdyż pierwszy mecz reprezentacja Hondurasu wygrała 4:0. Do 66. minuty w drużynie Hondurasu grał napastnik GKS Bełchatów, Carlos Costly.
10 znaków...

Maćko 15.06.2008 10:49

Dziennikarze GW poproszeni przez Beenhakkera o nazwiska obrońców z polskim paszportem, którzy są lepsi od tych, których Leo zabrał na EURO:

Cytat:

Arkadiusz Głowacki?

- Nie. Bardzo szanuję Głowackiego, to świetny klubowy zawodnik, ale będę szczery - jest zbyt wolny i niewystarczająco szybki w głowie, żeby grać na międzynarodowym poziomie. Nie prezentuje poziomu na mistrzostwa Europy. I ma ten sam problem, co Kuba Błaszczykowski. Kiedy mecz toczy się na jego fizycznym poziomie, wszystko jest OK. Ale kiedy mecz staje się szybszy i bardziej siłowy, obaj łatwo ulegają kontuzjom. Nie winię ich za to, ale taka jest sytuacja.
Śmieszne. Ja zawsze myślałem, że przy Jopie i Bąku Arek to demon szybkości...

PM 15.06.2008 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 551758)
Wbrew temu, co jest napisane na głównej, bramkę dla Kostaryki strzelił Junior Diaz.

Źródło: http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...038/index.html

http://www.nacion.com/ln_ee/2008/jun...es1579730.html To chyba najbardziej wiarygodne źródło. Nacion, el periodico de Costa Rica. Prowadzili relację z meczu, mają wywiady, komentarze, oceny. Można im wierzyć. GOL NUNEZA.

Komentator radiowy (telewizyjnej relacji nie było) popełnił błąd w czasie meczu, wiele serwisów - także livescore'ow - się tym zasugerowało. Tak to niestety bywa w dzikich meczach na końcu świata.

szprotson 15.06.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 551795)
Dziennikarze GW poproszeni przez Beenhakkera o nazwiska obrońców z polskim paszportem, którzy są lepsi od tych, których Leo zabrał na EURO:

Arek zbyt wolno myśli, co innego Kokos, istny procesor

Oj..panie Leo, Świerszcz dobrze napisał o układach...

sayek89 15.06.2008 12:20

Arek to najlepszy środkowy obrońca jakiego Polska ma, dziś wszystko jest na układach.

czesiu 15.06.2008 13:02

Nie ma się co napinać bo jakoś w tych wieloletnich zmaganiach pucharowych Głowa zbawcą Wisły nie był. Tyle lat w oranżu i też ofert dla niego nie było - solidny ligowiec i niech tak zostanie.

Crusi 15.06.2008 13:24

Napewno jest o niebo lepszy od Kokoszki czy Jopa, i napewno bardziej zasluzyl na wyjazd niz oni. Za to Benhakker wzial cudownego Kokosa, ktorego i tak nie wystawi bo ten poprostu jest za slaby, to samo z Jopem, zagral 45min takiej padaki ze juz murawy nie powacha pewnie... W takim razie ja widze tylko jedno rozwiazanie, naturalizowac Clebera :D

czesiu 15.06.2008 14:03

Tyle tylko, że to 22 letnim Kokosem interesują się (ponoć) włoskie kluby, a Głowa na takie propozycje musial czekać do 29 roku. No ale...

coolibeer 15.06.2008 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 551901)
Tyle tylko, że to 22 letnim Kokosem interesują się (ponoć) włoskie kluby, a Głowa na takie propozycje musial czekać do 29 roku. No ale...

A jeden włoski klub wyłożył kasę nawet na Radomatu , no ale...

buczo1985 15.06.2008 14:52

oj naraził nam sie wujek Leo:P nie wiem w czym Jop i spółka są lepsi...

DrewniaQ 15.06.2008 15:28

W tym, że Jop "gra" zagranicą, inni również!

Wojtas 15.06.2008 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 551795)

Haha tez tak pomyslaem ,nie wyglupial by sie Benhakker z takim wypowiedziami.Jop o 2 klasy nizej niz Glowa ,no chyba ze o powolaniu decydowlo to ze gra w ze Rosyjskiej a nasz Arek "tylko " w cienutkiej Orange ..

Nie podoba mi sie tez zaciag jakichs holenderskich fizjologow itd ktorych na lawce siedzi kilku ,otoczenie sie Kaczmarskiem ,Dziekanowskim.....Jak ktos juz pisal Swierszcz napewno wiedzial co mowi i w kadrze sa uklady i ukladziki

Mistrzu_ 15.06.2008 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <PM> (Post 551799)
http://www.nacion.com/ln_ee/2008/jun...es1579730.html To chyba najbardziej wiarygodne źródło. Nacion, el periodico de Costa Rica. Prowadzili relację z meczu, mają wywiady, komentarze, oceny. Można im wierzyć. GOL NUNEZA.

Komentator radiowy (telewizyjnej relacji nie było) popełnił błąd w czasie meczu, wiele serwisów - także livescore'ow - się tym zasugerowało. Tak to niestety bywa w dzikich meczach na końcu świata.

Tutaj jest skrót z tego meczu http://www.youtube.com/watch?v=40om3oP5A1c

Ciumba 17.06.2008 15:48

http://pl.youtube.com/watch?v=bXAokK78xu4

TU tez jest ten mecz

laxa 18.06.2008 09:22

Bo polscy kibice byli za głośno
Fakt/MS /08:44
Zdaniem pomocnika Wisły Kraków, Wojciecha Łobodzińskiego w czasie spotkania z Chorwacją fani biało-czerwonych dopingowali za głośno!
- Na stadionie było tak głośno, że ciężko było się komunikować. Nie mogłem dogadać się z Marcinem Wasilewskim i w pewnych sytuacjach nie wiedziałem, jak się ustawić - skomentował po meczu Łobodziński.

Więcej w "Fakcie"

Widocznie aby Łobodziński coś grał, musi być cisza na stadionie

medyk 18.06.2008 09:35

niech se stopery wsadzi w uszy. żal to czytać.

mam nadzieje że to FUCKt przerobił tą wypowiedź.

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com