Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10136)

pietruch 31.03.2019 20:02

Ciekawe czy w oczach wielu kibiców obecny sezon nie będzie sezonem porównywalnym do słynnego 2002/2003.
Oczywiście zachowując SKALĘ potencjału zawodników, ligi, budżetu, potrzeb i realnych oczekiwań.

Brawo Wisła! :-)

filipowski 31.03.2019 20:02

Ta drużyna jest niesamowita,będzie co wspominać przez najbliższe lata.Mega doping (jeden z najlepszych w ostatnich latach).Nie wiem jak skończy się ten sezon,ale po takim meczu i po wygranych derbach,piłkarze już są zwycięzcami!

tomytom 31.03.2019 20:02

Mega mecz!!!
Dziękuję!

Na prawdę nie dało się obejść bez tych rac?

Vinci 31.03.2019 20:06

Nieprawdopodobna runda dla Wisły i całej społeczności.... wyjątkowy czas... :-D

ciacho 31.03.2019 20:10

Z perspektywy D doping w pierwszej połowie najlepszy od lat.
Teraz znowu komplet na Piasta!!!

bódyń 31.03.2019 20:19

A oto Top 10 frekwencji w tym sezonie
https://i.ibb.co/J3GjYK0/Zrzut-ekran...1-21-16-06.png

Co to calego stadion na Piasta to zapewne odwiesza kare za derby + jakas za race

JudasPriest 31.03.2019 20:22

Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?

jova 31.03.2019 20:24

To, co robi Stolar, to dla mnie jakiś kosmos. Patrząc jakich piłkarzy miał do dyspozycji w tym sezonie, to ta drużyna nie ma prawa tak dobrze wyglądać. Już jesienią graliśmy ponad normę, ale tak szybkie poskładanie zespołu na wiosnę, to po prostu mistrzostwo świata. Praktycznie każdy piłkarz gra przy tym trenerze powyżej swojego normalnego poziomu. Gdy go zatrudniano, zupełnie nie przewidywałem, że będzie mu szło tak dobrze. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby dostał lepszych zawodników.

ichigo 31.03.2019 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1536800)
Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?

Ze Śląskiem? ;)

Don Donson 31.03.2019 20:26

Dziejowy zaszczyt żyć w czasach Kuby Błaszczykowskiego.

Proud 31.03.2019 20:34

Połknęli, przeżuli i wysrali Legionistów.

Brawo Drużyna, i brawo PANIE Trenerze!

Wojtas 31.03.2019 20:39

Brak mi słow ,cos pieknego ,najlepszy mecz na jakim bylem od dawien dawna,atmosfera doping,cudo.

Panowie Pilkarze,Panie Trenerze Macieju pokazaliscie dzis jak sie gra w piłke i sklepaliscie dzis Legie niemilosiernie.Naprawde czuc moc w tym zespole.
Az szkoda bylo ze stadionu wychodzic zeby jeszcze chwile nacieszyc sie tym sukcesem.na A23 doping byl dobry :)
Chlopaki nie płaczą :lol: tez roz,jebalo system :lol:

Kaan 31.03.2019 20:56

Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.

nero 31.03.2019 20:56

Było mega :)))
Kto nie był niech żałuje.

kibic87 31.03.2019 21:03

Krótko i na temat. Od lat nie byłem na lepszym meczu Wisły. Gra, doping, wynik i atmosfera - fenomenalna. Coś, co trudno będzie powtórzyć. Gardło mam tak zdarte, ze przez 2-3 dni słowa nie wypowiem, ale warto było dla każdej minuty.

Dla takich chwil warto kibicować i przychodzić na stadion. Coś wspaniałego!

Adenalix 31.03.2019 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1536811)

Moim zdaniem to nasz były dyrektor sportowy Grzesiek Mielcarski.

Wojtas 31.03.2019 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1536811)

heh Wegrzyn faktycznie k.uwa ale on tego meczu nie komentowal :lol

jackieboy 31.03.2019 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał.

Mi przeszkadzała. sharksi to największy wróg Wisły Kraków.

sandomingo 31.03.2019 21:23

Kuba dziękujący po meczu facetom równającym murawę...Niesamowite!
Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałem. W pierwszej połowie Wisła grała naprawdę rewelacyjnie, Legia była bezradna. W drugiej daliśmy się.zepchnąć do obrony ale bez klarownych sytuacji. Za to nasze bramki filmowe.
Atmosfera super, niemniej jak dla mnie szkoda tego piro...Zamkną nam sektor i stracimy kasę. To nie było tego warte...
Wielki, naprawdę wielki szacun dla całej drużyny i sztabu trenerskiego! Panowie, każdy z nas myśli, byliście dziś zajebiści!

Szneka 31.03.2019 21:25

fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny

s1mone 31.03.2019 21:25

Rewelacyjny mecz i wynik.

Ja tak podejrzewałem, że mamy bardzo mocną i niedocenianą drużynę.

Jakby nie problemy finansowe to bilibyśmy się o mistrzostwo, wszak wyniki zaczęły kuleć, gdy piłkarze mieli już wielomiesięczne zaległości. Ciekaw jestem czy chłopaki podtrzymają formę. Słaby początek rundy zrzucam na karb zgrania i brak sensownego środkowego pomocnika do Bashy.

Brawo Stolar.
Brawo drużyna.

Brak mi słów do opisania uczucia euforii, które mi towarzyszy. Jakby nie poprzednie derby przy kauflandzie to bym powiedział, że takich emocji nie przeżywałem bardzo dawno.

Doceńmy tą drużynę i trenera. Gramy pięknie, nasze mecze to multum pozytywnych emocji. Ten sezon w porównaniu do poprzednich jest jak przysłowiowa Chiquita do zwykłego banana. Wszystko dzięki trenerom i zawodnikom. Czapki z głów.

styska 31.03.2019 21:39

Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera!
Dla takich chwil warto żyć!

Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj!

Jesteście Wielcy!

Kamson 31.03.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.

Tak samo stawiałem. Dobrze, że nie trafiliśmy :)

Kierwa, ale meczycho. Mega atomofera.

WISŁA TO JEST POTĘGA!

sl@y 31.03.2019 21:58

Jadę sobie z meczu i w radio leci piosenka zespołu weekend.....:D

Za każdą chwile z tobą oddał bym,
To co najdrosze WISEŁKO!!!
Od zawsze jesteś pragnieniem mym
Ja będe Cię nosił na rękach

BRAWO PANOWIE, dzięki za mecz!!!

santiago_1986 31.03.2019 22:11

Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.

AntyMod 31.03.2019 22:56

za ciosem chlopaki .....w 1 ósemcebyc czarnym koniem ......i jeszcze raz derby , i znow upokorzyc to gowno

Adenalix 01.04.2019 00:35

Nasi dzisiaj zagrali koncert we włoskiej La Scali. Za trzy dni graję w remizie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że mentalnie nastawią się na bitkę na stadionie, na którym wieje pustką i wiatrem. Gdybyśmy grali wszystko u siebie przy 33K bylibyśmy Mistrzem Polski.
Dzisiaj miał miejsce mecz, który ma pewno zapamiętam na długo. Gratulacje dla piłkarzy i trenerów. Mamy szczęście żyć w ciekawych czasach. Ta drużyna i sztab na prawdę mają charakter.
Osobiste odczucie: nie podobały mi się gwizdy na Carlitosa. Fanem nie jestem, ale chłop nam wygrał nie jeden mecz, w tym w pojedynkę derby. Stawianie go w jednym rzędzie z frajerami jest moim zdanie nie tegez.

maciekTSW 01.04.2019 00:55

A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę
- mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć)
- najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował.

Blixa 01.04.2019 05:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1536822)
fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny

Niesamowite glupoty gada ten pajac. Peszko strzela gola a ten pol minuty pozniej gada o jakims aucie Kuby i ze gol moze nie powinien byc zaliczony. .

Levis88 01.04.2019 06:32

Coś pięknego! Dzięki za walkę i zaangażowanie!
Gołym okiem widać, że chłopaki mocno się razem trzymają.
DRUŻYNA!

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com