Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00 (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10136)

Jaroo1 04.04.2019 23:08

Nic nie robię. Czyli tak samo jak Ty. Wypowiadam się, czyli tak samo jak Ty. Nie mam wpływu na odpalanie/nie odpalanie rac, czyli tak samo jak Ty.
Po prostu mnie śmieszy jak ludzie sobie dali wejść na glowę a teraz się między sobą będą bić i wyzywać bo im pan kazał np. nie odpalać rac.
Chcecie aby UW płaciło kary za race. Zaplacicie 20 tys zł za derby za używanie obraźliwych haseł? Które użuwał cały stadion? Chociaż tak na prawdę nawet nie wiadomo konkretnie, o które hasła chodzi. Jakoś o te 20 tys nikt nie placze.

For_FuN_ 05.04.2019 00:09

Dziwna logika... normalna osoba nie ma ochoty odpalać racy, a co za tym idzie nie zajmuje się kwestiami prawnymi w tym zakresie. Tylko jakiś ....eusz, który nie był w wojsku(gdzie można było się pobawić znacznie ciekawszymi rzeczami) może się tym podniecać. Ewentualnie jakiś upośledzony bunt wobec przepisów prawa.

iamironman 05.04.2019 06:52

Pomysł z odpalaniem raz w ostatniej minucie pierwszej połowy wydaje się najrozsądniejszy. Przyłączam się do pytania:
Cytat:

Zaplacicie 20 tys zł za derby za używanie obraźliwych haseł? Które użuwał cały stadion? Chociaż tak na prawdę nawet nie wiadomo konkretnie, o które hasła chodzi. Jakoś o te 20 tys nikt nie placze.
O które hasła chodzi?
Śmieszne to wszystko, murzyn się obraża jak się mu powie , że jest czarny, albo, że jest murzynem. Żyd obraża się jak mu się powie, że jest żydem. Paranoja

Mintokur 05.04.2019 07:06

Ludzie czytam te wszystkie wpisy i nie mogę uwierzyć głupocie.

Przecież każdy wie , że są kary za race.
Każdy ma świadomość , żę Wisła nie ma pieniędzy

Każdy wie , że kibole "walili" i nasz ukochany klub , aż dupa piecze.
Niestety byliśmy bardzo bezsilni i bezradni aby się temu przeciwstawić.
Dlatego teraz Wiśle należy się nasza pomoc. To nasz obowiązek.

Robienie Wiśle szkody to prawie jak masochizm.
Z jednej strony pomagamy jej przetrwać , a z drugiej każemy jej płacić kary za głupotę niektórych z nas.
Tak niektórych z nas , bo nie można wykluczyć , że wśród palących race byli ci co wspomagali Wisłę w różnych akcjach ratunkowych .

Koniec pier......enia o prawie czy bezprawiu o paleniu rac.
Jest zakaz palenia i koniec w tym temacie z argumentacją !!!!!!

Kto nie rozumie tego zakazu to niech zapali sobie race w domu oglądając mecz w TV
a nawet pokrzyczy o paleniu żydów w obecności swojej całej rodziny ,
a nie pośród dzieciaków z Młodej Armii Białej Gwiazdy .

bódyń 05.04.2019 07:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1537392)
I jak jest patrzenie na VAR przez sedziego to wtedy te reklamy leca ta?

VAr stal sie lementem widowiska. Sedzia patrzy ludzie, mysla: da karnego nie da. Uzna bramke nei uzna.

Jak sa race i zadymienie ludzie mysla: co za debile.

Co do kar i twierdzen, ze UW placilo akry/bedzie placic. Zaplacilo jakies juz?
Mozna zobaczyc przelewy za kary. Na konto Wisly poszedl przelewm z tytulem "za kare na mecz X". ?

silver03 05.04.2019 07:38

No to UW rozpoczyna zbiórkę, czas start!

Karherop 05.04.2019 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1537416)
No to UW rozpoczyna zbiórkę, czas start!

Już oficjalnie? link?

silver03 05.04.2019 07:59

Zgodnie z ich postem na fb, dziś powinien się pojawić link do zbiórki.

wolfy 05.04.2019 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1537419)
Zgodnie z ich postem na fb, dziś powinien się pojawić link do zbiórki.

Myślę że to był "żart" tych debili.

PSYCHOLTSW 05.04.2019 10:18

@wolfy "debiluj" sobie odbicie w lustrze, przynajmniej wtedy wiesz, że nie obrażasz kogoś niesłusznie.

rasel1906 05.04.2019 10:28

Jest duch w narodzie szybko zbierzemy ciekawe co powiedza hejterzy wtedy :)

Pepsaj 05.04.2019 10:38

A jakie to ma znaczenie, że szybko zbierzecie? Robicie coś co jest zakazane, nieakceptowane przez większość i kibiców, a przede wszystkim godzi w dobre imię Klubu, który każdy z nas rzekomo kocha. Jak się kogoś kocha to się robi wszystko żeby mu pomóc, a nie zaszkodzić.

Pytanie jest jedno i podstawowe: czy race Wiśle pomagają czy szkodzą?

Jagul 05.04.2019 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1537434)

Popłaczą się z dumy

Karherop 05.04.2019 10:46

Cytat:

Najpierw zbierzcie. I szczerze życzę Wam tego, ale mam pewne wątpliwości.

TIR_DO_SŁUBIC 05.04.2019 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1537433)
@wolfy "debiluj" sobie odbicie w lustrze, przynajmniej wtedy wiesz, że nie obrażasz kogoś niesłusznie.

Pawle K***k, jesteś jedyną osobą na tym forum która nie może nawet łudzić się że w lustrze nie zobaczy debila :haha:

Cytat:

Wszyscy płaczą, Jadczak bije brawo!

PSYCHOLTSW 05.04.2019 11:14

nieakceptowane przez większość kibiców? były gwizdy i buczenie, czy otwarte usta i robienie zdjęć? bijecie piane i tyle w temacie :)

Miskiewicz_Wierny 05.04.2019 11:15

.............................

wolfy 05.04.2019 11:19

Cytat:

Popłaczę się ze szczęścia.

Pepsaj 05.04.2019 11:21

Wyrażam tylko swoje zdanie. Moim zdaniem race, szczególnie, gdy klub jest na cenzurowanym są bez sensu. Obawiam się, że następnym razem skończy się zamknięciem C i już odczuwalnymi stratami dla Klubu, który przecież nie ma kasy.

FraMat 05.04.2019 11:45

https://twitter.com/SociosWisla/stat...99554838831104

Zaczęło się.
Gdzie można zapoznawać się z jakimiś wynikami?
Piszą, że na profilu UW, ale ja akurat nie wiem gdzie ten profil jest.
Ktoś? Coś?

Z drugiej strony te pieniądze wpływają bezpośrednio na konto Wisła SA. Jak więc UW wie ile wpłynęło?

Arkadiusz.Czerepach 05.04.2019 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1537439)
Pawle K***k, jesteś jedyną osobą na tym forum która nie może nawet łudzić się że w lustrze nie zobaczy debila :haha:

Wszyscy płaczą, Jadczak bije brawo!

wiem że wiosna, ciepło ale już nie przesadzaj z tym optymizmem :rotfl:

ShadyUW 05.04.2019 12:03

https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction

Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.

Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.

W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.

Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda :)

Karherop 05.04.2019 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1537446)
https://twitter.com/SociosWisla/stat...99554838831104

Z drugiej strony te pieniądze wpływają bezpośrednio na konto Wisła SA. Jak więc UW wie ile wpłynęło?

https://www.youtube.com/watch?v=nz3RA3oM1Qk

TIR_DO_SŁUBIC 05.04.2019 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ShadyUW (Post 1537448)
https://www.facebook.com/ultrawisla/..._post_reaction

Tutaj post z informacją o zbiórce. Ze względów technicznych pieniądze trafiają na konto TS, który będzie nam regularnie podawać jego stan, a my będziemy podawać tę wiadomość dalej.

Potem natomiast TS przeleje pieniądze na konto Wisły SA i podamy potwierdzenie przelania pieniędzy.

W przypadku gdyby udało się zebrać więcej niż potrzeba, całą nadwyżkę przekazujemy na budowę boiska dla Akademii.

Jutro wjeżdża natomiast na licytację z zyskiem na rzecz akcji przedmiot-petarda :)

Zużyta raca, bielizna Miśka, czy darmowa porada prawna u Sarapaty?

Mintokur 05.04.2019 19:45

Peter‏ @PZgraja

W odpowiedzi do @serekc2 @miszka86 @SociosWisla
Ja się zastanawiam czy się będziemy co dwa tygodnie zrzucać bo to trochę spuszczanie kasy w kiblu. Za 40 koła to można chłopakom z akademii obóz zorganizować albo wysłać na jakiś fajny turniej.

................ dobre pytanie co ???????

South 05.04.2019 19:48

A kasę na ratowanie klubu można dac na glodujace dzieci,po .... dawać na klub. Dobre pytanie co ?

red01 05.04.2019 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mintokur (Post 1537502)
Peter‏ @PZgraja

W odpowiedzi do @serekc2 @miszka86 @SociosWisla
Ja się zastanawiam czy się będziemy co dwa tygodnie zrzucać bo to trochę spuszczanie kasy w kiblu. Za 40 koła to można chłopakom z akademii obóz zorganizować albo wysłać na jakiś fajny turniej.

................ dobre pytanie co ???????

No no, a pieniądze bogatych zamiast leżeć na kontach bankowych mogłyby być rozdane na [tu miejsce na pomysły, jeden lepszy od drugiego i słuszniejszy] :help:
Świat tak nie działa. Ktoś zbiera, ktoś wpłaca, ktoś inny to zlewa, a ktoś inny organizuje swoją zbiórkę bo mu się coś nie podoba. Takie życie przyjacielu.

Mintokur 05.04.2019 19:55

Pisałem w tej sprawie o poranku w dniu dzisiejszym. Więc tylko zacytuje mój pogląd.

Kto nie rozumie tego zakazu to niech zapali sobie race w domu oglądając mecz w TV
a nawet pokrzyczy o paleniu żydów w obecności swojej całej rodziny ,
a nie pośród dzieciaków z Młodej Armii Białej Gwiazdy

Now 05.04.2019 20:00

Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają

serek.c2 05.04.2019 20:09

Poważnie, nie czaję z czym macie problem? Ja osobiście miałem problem z tym, że race odpalono akurat w takim momencie dla klubu (uważam, że powinniśmy je sobie darować, choć osobiście uwielbiam klimat stadionu z racami). Stało się jednak, kara nas nie ominęła - ludzie z UW organizują więc zbiórkę (dobrowolną, na którą wpłacą ludzie, którzy się poczuwają do zapłacenia tej kary). I to też jest wg wielu złe :D

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com