Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (http://www.wislakrakow.com/forum/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (http://www.wislakrakow.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Sektor X (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10134)

gigant 17.03.2019 07:49

Sektor X

Tak mnie naszło po przeczytaniu posta któregoś z kolegów. Nie warto by było wrócić do starej tradycyjnej nazwy sektora? Sektor X, jak to pięknie brzmi. Niech będą A B X D itd... Zmienionoby herb, nazwę czy barwy byłaby wojna jakich mało. Zmieniono adres i nikt nie mówi R20 tylko R22. Wróćmy do historycznej nazwy i niech każdy dumnie mówi idę na dychę. Gdzie masz karnet? Na dziesiątce. Niech zniknie to jeb.ane C

wiertar 17.03.2019 08:00

+1

10znakow

Coglin 17.03.2019 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1536075)
Tak mnie naszło po przeczytaniu posta któregoś z kolegów. Nie warto by było wrócić do starej tradycyjnej nazwy sektora? Sektor X, jak to pięknie brzmi. Niech będą A B X D itd... Zmienionoby herb, nazwę czy barwy byłaby wojna jakich mało. Zmieniono adres i nikt nie mówi R20 tylko R22. Wróćmy do historycznej nazwy i niech każdy dumnie mówi idę na dychę. Gdzie masz karnet? Na dziesiątce. Niech zniknie to jeb.ane C

Nie warto.
Dawna "dziesiątka" coś reprezentowała - i jeśli chodzi o doping i w innych aspektach :)
Obecne C - każdy widzi jak jest.
Może jeśli by poszło w dobrym kierunku to za kilka lat.
Ale na razie to byłby to wstyd dla ludzi, którzy tworzyli tamta atmosferę.

PabloTS 17.03.2019 08:51

pomysł dobry , ale tak jak napisał Coglin, nie teraz , nie ten czas, wielu z nas ma sentyment i wiele dobrych wspomnień związanych z dawną X i niech tak pozostanie

master17 17.03.2019 08:51

Zły dział i była już kiedyś poruszana kwestia tego tematu. X coś sobą reprezentował i było to wyjątkowe miejsce, które zostało zrównane z ziemią i zastąpione czymś nowym.

LucjuszWielki 17.03.2019 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1536075)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1535992)

Nie chcą dopingowac to uj na ryło i tak ludzie będą śpiewać. Chodziłem na dawny sektor X, byłem zażenowany pokemoństwem, które se nazwe C obrało gwałcąc tradycję i co? I mam wyebane na jakiś zorganizowany doping, bo sami ludzie się zorganizują, jakbyście chodzili na mecze dłużej niż od 2011 roku to skumalibyście..

heh zwykle wzniecam pożar na tym forum :D

semion 17.03.2019 16:42

I tak wszyscy by wymawiali jako sektor "iks"

Wojtas 17.03.2019 19:52

Sektor X,szacunek ,duma ,i to ze stoją tam prawdziwi Wislacy.
Młody musial poczekac i zasłużyć zeby być godnym tam stanąć.
To byly czasy.I zostawcie ten sektor juz w spokoju.

Karherop 17.03.2019 20:28

Sektora X już nie ma, a jeśli ktoś jest jego spadkobierca to... D.

Dariook 17.03.2019 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1536172)

Spadkobierca czy dawca ? :lol:

regan 17.03.2019 22:12

Jacy sentymentaliści... :D "zostawcie w spokoju" :D

Jak dla mnie X to ludzie nie miejsce. Tradycje trzeba pielęgnować i trzymać zasady a nie ją do grobu wrzucać.

Żyleta poszła za bramkę i to nie reklama żyletek tylko ludzie, którzy tworzą atmosfere na Legii. U nas zaś odwrotnie. X odeszło wraz z koparkami.

Ja zawsze nasz młyn nazywam X i będę go tak nazywał, bo X to jest dla mnie ludzie, atmosfera, klimat a nie miejsce, czy sentymenty.

To prawda, że czasy się zmieniają, ale to nie powód, żeby tradycje zakopywać do grobu. Gdybyśmy tak ze wszystkim robili, to wiele idei, wartości poszłoby w chu.j ale to nie o to chodzi

Może czas na nowe otwarcie z wielką pompą i szansa na coś mocnego, coś czego będzie zazdrościć cała kibicowska Polska, coś co przejdzie do historii i będzie wspominane przez lata.

Trzeba się na to otworzyć, potencjał jest niesamowity a X jako synomim wyznaczania nowych, wielkich standardów

Jestem za!

Karherop 18.03.2019 07:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1536176)
Spadkobierca czy dawca ? :lol:

I tylko udajesz że nie rozumiesz? :>

funkykoval 18.03.2019 08:20

We Wrocławiu kibice nazywają swój sektor "Oporowska" - niestety na stadionie cały czas jest sektor B. Szkoda czasu dawnej X nie przywrócą żadne odgórne działania. Wczoraj na E też było nieźle....

gigant 18.03.2019 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1536172)

To niech D będzie dziesiątką. Tam widzę te same twarze co kiedyś. Stara wiara. Zawsze są

master17 18.03.2019 15:31

Ludzie, to już nie wróci, a z roku na rok jest gorzej ...

regan 18.03.2019 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1536262)
Ludzie, to już nie wróci, a z roku na rok jest gorzej ...

Tak tak. Od 15 lat ;)

TIR_DO_SŁUBIC 18.03.2019 15:55

Magia i piękno historii X skończyły się wraz z odejściem Guliego od prowadzenia dopingu.

squax 18.03.2019 16:21

Temat raczej do zamknięcia. Klimatu sektora X i tej atmosfery nic nie wróci.

Flinston 18.03.2019 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez squax (Post 1536265)
Temat raczej do zamknięcia. Klimatu sektora X i tej atmosfery nic nie wróci.

No z obecnymi rządzącymi klubem i ich nastawieniem to nawet trudno o namiastke. Zresztą inne czasy, inny stadion... Nowe stadiony zostały pobudowane to większość klimatu zostało zatracone, i mówie ogólnie o wszystkich ekipach w Polsce.

Mintokur 12.04.2019 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1536162)
Sektor X,szacunek ,duma ,i to ze stoją tam prawdziwi Wislacy.
Młody musial poczekac i zasłużyć zeby być godnym tam stanąć.
To byly czasy.I zostawcie ten sektor juz w spokoju.

....pamiętam ..... piękne czasy ....papieros ...0/5 L ...sędzia kalosz ...szacunek dla starszych kibiców
to wszystko to co charakteryzowało X (dziesione)

Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2006 WislaKrakow.com