Zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej rozpoczęte

Wisła Kraków rozpoczęła letnie zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. Przed Białą Gwiazdą dziesięć dni intensywnej pracy, podczas których zespół będzie kontynuował przygotowania do startu sezonu 2026/2027.

Zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej rozpoczęte

Na obóz udało się 28 zawodników. Wśród nich znaleźli się zarówno doświadczeni gracze pierwszego zespołu, jak i młodzi piłkarze, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas codziennej pracy z drużyną:

W kadrze znaleźli się bramkarze: Patryk Letkiewicz, Marcel Łubik oraz Jakub Stępak.

Grupę obrońców tworzą: Julian Lelieveld, Rafał Mikulec, Alan Uryga, Maxence Maisonneuve, Bartosz Jaroch, Darijo Grujičić, Raoul Giger, Mariusz Kutwa, Jakub Krzyżanowski oraz Wiktor Biedrzycki.

Wśród pomocników znaleźli się: Julius Ertlthaler, Marc Carbó, Frederico Duarte, James Igbekeme, Wiktor Staszak, Marko Božić, Ervin Omic, Kacper Duda, Maciej Kuziemka, Filip Baniowski, Maksym Tsymbalyuk oraz Olivier Pławiński.

Formację ofensywną tworzą: Ángel Rodado, Jordi Sánchez i Karol Tokarczyk.

Pobyt w Woli Chorzelowskiej będzie stał pod znakiem treningów, zajęć taktycznych oraz budowania optymalnej dyspozycji przed inauguracją rozgrywek. Ważnym elementem zgrupowania będą również dwa mecze kontrolne, które pozwolą zweryfikować efekty dotychczasowej pracy.

Przed Wiślakami dziesięć dni ciężkiej pracy, której celem jest jak najlepsze przygotowanie zespołu do wyzwań nadchodzącego sezonu.