Cenną wygraną we wtorkowym meczu zaliczyli piłkarze krakowskiej Wisły, pozostawiając w pokonanym polu Wisłę Płock. Po zakończeniu spotkania krótkiej wypowiedzi klubowej stronie internetowej udzielił David Niepsuj.

Skrót meczu Wisła Kraków – Wisła Płock [wideo]

Defensywnie usposobiony zawodnik zwrócił uwagę na to, że „Biała Gwiazda” zakończyła mecz z zerem po stronie strat. Warto odnotować, że ta sztuka udała się krakowianom po raz dziesiąty w trakcie trwającego sezonu ligowego.

– Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni z tego, że udało nam się osiągnąć cel, którym było zwycięstwo. Wiemy, jak wygląda nasza sytuacja, dlatego te trzy punkty są dla nas bardzo cenne i budują odpowiednią atmosferę. Zagraliśmy przy tym mądrze w obronie i mecz kończymy na zero z tyłu, co jest dodatkowym powodem do zadowolenia – mówił Niepsuj cytowany przez Wisla.krakow.pl.

Po raz pierwszy po koronapauzie na trybunach stadionu im. Henryka Reymana pojawili się kibice Wisły. Zawodnik również w tej kwestii zabrał głos.

– Nasi kibice wiele razy już udowadniali, że w trakcie meczów przy Reymonta potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę i świetnie nas dopingować. Teraz było podobnie, bo do ostatnich minut spotkania zagrzewali nas do walki i pomogli w osiągnięciu celu – rzekł Niepsuj.