W niedzielę czekają na Reymonta czekają nas emocjonujące derby. Mecz Wisły z Cracovią to również dobra okazja do skorzystania z jednej z promocyjnych ofert LV BET, którą jest otrzymanie freebetu 20 złotych bez konieczności wpłacania depozytu.

LV BET od kilku lat jest jednym z głównych sponsorów naszego klubu. Jeszcze niedawno jego logotyp znajdował się z przodu meczowych koszulek, ale kilka miesięcy temu firma ustąpiła miejsca nowemu sponsorowi Wisły, którym został Orlen Oil. Aktualnie logo znajduje się na spodenkach zawodników Białej Gwiazdy.

Rejestrując się w LV BET można uzyskać szereg bonusów, a jednym z nich jest freebet 20 złotych bez depozytu, który można wykorzystać na zakład dotyczący np. niedzielnego meczu Wisły z Cracovią. Co trzeba zrobić? Wyjaśniamy.

  1. Dokonać pełnej rejestracji konta w LV BET klikając w ten link.
  2. Podczas rejestracji zaznaczyć opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
  3. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych LV BET.
  4. Bonus pojawi się na Twoim koncie po weryfikacji konta.

W LV BET w dalszym ciągu można również skorzystać z promocji dedykowanej posiadaczom karnetów na mecze Wisły. Taki upoważnia do odebrania bonusu o wartości 50 zł. Wystarczy przesłać zrzut ekranu z systemu biletowego http://bilety.wisla.krakow.pl/ wraz z widniejącym na nim imieniem, nazwiskiem i numerem karnetu na adres mailowy [email protected] w tytule wpisując Karnet Wisła Kraków.