Bardzo interesująco zapowiada się niedzielna potyczka w ramach 22. kolejki polskiej ekstraklasy, w której Zagłębie Lubin zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków. Ekipa ze stolicy Małopolski powalczy o swoje czwarte z rzędu zwycięstwo. Z kolei team Martina Seveli ma zamiar wrócić na zwycięski szlak po porażce z Piastem Gliwice. U gości nękać defensywę rywali ma między innymi Alon Turgeman.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

28-latek dołączył do Wisły tej zimy, mając poprawić sytuację ofensywną w drużynie z Grodu Kraka. Zawodnik jednocześnie ma kontynuować dobre tradycje związane z zawodnikami z Izraela, którzy swego czasu bronili barw krakowskiej ekipy. Przypomnijmy, że w przeszłości z powodzeniem w Wiśle grali Dudu Biton, czy Maor Melikson.

Turgeman w dobrym stylu przywitał się z kibicami krakowskiej drużyny. Zawodnik już w debiucie zdobył bramkę, wykorzystując podanie od Łukasza Burliga. Urodzony w Haderze napastnik otworzył wynik rywalizacji z Jagiellonią Białystok, która ostatecznie zakończyła się triumfem Wisły 3:0.

Warto jednak nadmienić, że z ekipą z Dolnego Śląska wiślakom może być znacznie trudniej. Świadczyć może o tym statystyka meczów Wisły w delegacji, gdzie w tym sezonie krakowski team nie radzi sobie najlepiej. Turgeman ma jednak nadzieję, że przyczyni się do drugiego z rzędu zwycięstwa Wisły na wyjeździe.

Według legalnych bukmacherów szanse na to, że Izraelczyk wpiszę się dzisiaj na listę strzelców, oscylują w granicach 3,00-3,60.

Kurs na to, że napastnik krakowian zaliczy przynajmniej trzy trafienia w ofercie LVBet zakłady bukmacherskie, szacuje się na 61,00. Z kolei na to, że Turgeman zdobędzie bramkę i Wisła wygra, kurs wynosi 7,00.

Przypominamy przy okazji, że sponsor klubu – firma bukmacherska Lvbet – dla wszystkich posiadaczy karnetów przygotowała specjalną promocję, dzięki której można otrzymać bonus w wysokości 20 zł na grę.

Czy Turgeman strzeli gola, kursy

Czy Turgeman strzeli gola w meczu z Zagłębiem, kursy
Strzeli
TAK
LVBet 3,00 Sprawdź ofertę LVBet
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 15.02.2020 22:24



Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.