Janekx89 w swoim cyklicznym felietonie dla portalu Zagranie.com poinformował, że Jesus Imaz znajduje się w kręgu zainteresowania Cracovii. Znany użytkownik Twittera przekonywał też, że Hiszpan został zaoferowany przez swojego menedżera Lechowi Poznań.

Dawid Kort: Wszyscy staramy się być razem

Jesus Imaz trafił do ekipy z Grodu Kraka w sierpniu minionego roku na zasadzie wolnego transferu z Cadiz CF. W szeregach „Białej Gwiazdy” hiszpański piłkarz zaliczył łącznie 49 meczów, w których zaliczył 14 trafień.

Zawodnik aktualnie przechodzi rehabilitację po kontuzji mięśniowej, której doznał w ostatnim czasie. Pewne jest jednak, że w tym roku 28-latek już nie zagra, a szkoda, bo w najbliższy piątek „Biała Gwiazda” zmierzy się na swoim obiekcie z Lechem Poznań, który być może będzie miał swój udział w osłabianiu Wisły zimą.

„Kolejorz” ostatniego lata kosztem Wisły wzmocnił się, pozyskując Tomasza Cywkę. Tymczasem teraz wieść niesie, że szeregi teamu ze stolicy Wielkopolski może zasilić Jesus Imaz, którego wartość jest szacowana na 0,5 mln euro. Chociaż w grze o piłkarza ma być też lokalny rywal „Białej Gwiazdy” w postaci Cracovii, który wyrażał zainteresowanie Hiszpanem już latem.