świetną serię notują juniorzy Wisły Kraków w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18. W sobotę młodzi wiślacy w pokonanym polu pozostawi poznańskiego Lecha, wygrywając z ekipą z Wielkopolski 2:0.

Maciej Stolarczyk: Legia to ciągle mocna drużyna [konferencja prasowa]

W meczu rozgrywanym w Zabierzowie wynik rywalizacji został otwarty w 25. minucie, gdy piłkę do siatki z rzutu karnego skierował Daniel Morys. Z kolei w 90. minucie rezultat spotkania ustalił Szymon Jeziorski. Tym samym krakowianie odnieśli swoje 11. zwycięstwo w sezonie.

Wiślacy po rozegraniu dwudziestu meczów ligowych plasują się na trzeciej pozycji z dorobkiem 36 punktów na koncie. Liderem rozgrywek jest Korona Kielce, legitymująca się dorobkiem 48 „oczek” na koncie.

Swój kolejny mecz młoda drużyna Wisły rozegra już 6 kwietnia, mierząc swoje siły z Legią Warszawa. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 14:00.