Przedsmakiem meczu w ramach 32. kolejki polskiej ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa, było sobotnie starcie w Centralnej Lidze Juniorów obu ekip. Odnotujmy, że spotkanie 24. kolejki tych rozgrywek zakończyło się remisem.

Joan Carrillo: Zła passa jest po to, aby ją skończyć [konferencja prasowa]

Krakowianie do swojej potyczki podchodzili po wygranym boju ze Stalą Rzeszów 3:1. Z kolei legioniści w minionym tygodniu na stadionie AON Rembertów pokonali 1:0 Stomil Olsztyn.

Wynik rywalizacji został otwarty bardzo szybko, bo już w 10. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Feliks, który wykorzystał dośrodkowanie Patryka Plewki i głową skierował piłkę do siatki.

Tymczasem do wyrównania doprowadził Mateusz Grudziński, który ustalił wynik spotkania w 20. minucie gry. Jednocześnie ekipa z Grodu Kraka zanotowała swój czwarty kompromis w trwającej kampanii Centralnej Ligi Juniorów.

W tabeli „Biała Gwiazda” plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem 43 punktów na koncie. Z kolei Legia jest liderem rozgrywek, legitymując się 56 „oczkami”.

Kolejnym rywalem wiślaków w Centralnej Lidze Juniorów będzie Wisła Płock. Spotkanie jest zaplanowane na 28 kwietnia na godzinę 11:00.