W spotkaniu trzeciej kolejki Centralnej Ligi Juniorów krakowska Wisła na stadionie w Zabierzowie zremisowała 2:2 z Lechem Poznań. Po tym starciu wiślacy legitymują się dorobkiem czterech punktów na koncie, tracąc do lidera rozgrywek Zagłębia Lubin pięć „oczek”.

IV Liga: Wysoka wygrana wiślaków

Po pierwszych trzech kwadransach rywalizacji lechici schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką po trafieniach Damiana Kołtańskiego i Adriana Ratajczyka.

Po ponad godzinie gry do głosu doszli jednak wiślacy. Najpierw kontaktową bramkę dla Wisły zdobył Sławomir Chmiel, z kolei kilka chwil później do wyrównania doprowadził Wiktor Szywacz. Tym samym zawody zakończyły się podziałem punktów.

W kolejnej serii gier krakowianie w roli gospodarza zmierzą się z Lechią Gdańsk. Z kolei trzeci w tabeli Lech zagra z Cracovią.

Wisła Kraków – Lech Poznań 2:2 (0:2)

0:1 Damian Kołtański 28 min
0:2 Adrian Rajaczyk 31 min
1:2 Sławomir Chmiel 62 min
2:2 Wiktor Szywacz 68 min

Skład Wisły Kraków w meczu z Lechem Poznań w ramach Centralnej Ligi Juniorów: Kot – Warczak, Koncewicz-Żyłka, Maćkowiak, Pischinger (46 min Szywacz), Zima, Duda (58 min Chełmecki), Nocoń (68 min Magdziarz), Ćwik (46 min Klimek), Chmiel, Wydra.