Przede wszystkim bez Pola Lloncha i Macieja Sadloka krakowska Wisła przystąpi dzisiaj do meczu 32. kolejki polskiej ekstraklasy z Legią Warszawa. Poniżej prezentujemy przewidywany skład na to starcie.

CLJ: Wisła na remis z Legią

Między słupkami bramki „Białej Gwiazdy” najpewniej swój piętnasty mecz ligowy w tym sezonie rozegra Julian Cuesta. Hiszpan przed sobą będzie miał czteroosobowy blok defensywny.

Na bokach defensywy zagrają Matej Palcić oraz Zoran Arsenić. Natomiast w roli stoperów w boju z mistrzami Polski najpewniej zagrają Fran Velez i Marcin Wasilewski.

W drugiej linii kolejny razy zobaczymy najprawdopodobniej Nikolę Mitrovicia, który może zaliczyć swoje jedenaste spotkanie w szeregach Wisły. Pomagać mu będzie między innymi Tomasz Cywka.

Z kolei Hiszpana Lloncha zastąpi najpewniej Petar Brlek. Chorwat będzie miał jedną z ostatnich okazji do zaprezentowania się kibicom krakowskiej ekipy od pierwszej minuty meczu, bo po zakończeniu sezonu kończy się jego wypożyczenie z CFC Genoi.

W roli skrzydłowych powinniśmy zobaczyć Tibora Halilovicia i Jesusa Imaza, a o gole dla Wisły powinien zadbać przede wszystkim Carlos Lopez.

Prawdopodobny skład Wisły na mecz z Legią:

WISŁA (4-3-3): Cuesta – Palcić, Wasilewski, Fran Velez, Arsenić, Brlek, Cywka, Mitrović, Jesus Imaz, Halilović, Carlos Lopez.

Nie zagrają:

WISŁA: Głowacki, Ivan Gonzalez, Basha, Sadlok (kontuzje), Bartkowski, Llonch (zawieszenie)

Opracował ŁP