Wszystko wskazuje na to, że bez rewolucji w składzie krakowska Wisła przystąpi do potyczki z Zagłębiem Lubin w ramach 35. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wielce prawdopodobne, że do wyjściowej jedenastki po pauzie za kartki wróci Nikola Mitrović.

Maksymilian Banaszewski na celowniku Wisły

Między słupkami bramki „Białej Gwiazdy” stanie najpewniej Julian Cuesta, który w najbliższych dniach powinien otrzymać propozycję przedłużenia kontraktu, o czym poinformował w rozmowie z ZapinamyPasy.pl wiceprezes Wisły Damian Dukat.

Z kolei w obronie zobaczymy najpewniej sprawdzony kwartet, składający się z: Jakuba Bartkowskiego, Frana Veleza, Marcina Wasilewskiego i Zorana Arsenicia.

W drugiej linii oprócz Serba Mitrovicia zagrają najprawdopodobniej Tomasz Cywka, który po sezonie trafi do Lecha i Pol Llonch, który bardzo możliwe, że niebawem podpisze nowy kontrakt z klubem ze stolicy Małopolski.

Z kolei w ataku krakowskiej Wisły o kolejne trafienia będzie miał powalczyć Carlos Lopez, któremu na skrzydłach będą pomagać Jesus Imaz i Rafał Boguski.

Prawdopodobny skład Wisły na mecz z Zagłębiem:

WISŁA (4-3-3): Cuesta – Bartkowski, Wasilewski, Fran Velez, Arsenić, Llonch, Cywka, Mitrović, Jesus Imaz, Boguski, Carlos Lopez.

Nie zagrają:

WISŁA: Buchalik, Palcić, Głowacki, Sadlok (kontuzje)

Opracował ŁP