Wszystko wskazuje na to, że Carlos Lopez pozostanie w Wiśle przynajmniej do końca obecnego sezonu – poinformował dyrektor sportowy “Białej Gwiazdy” Manuel Junco.

Obecna umowa najlepszego strzelca naszego zespołu wygasa z końcem obecnego sezonu, ale Wisła ma możliwość jej przedłużenia. W ostatnim czasie wiele mówiło się jednak o możliwym odejściu Hiszpana już zimą, gdyby do klubu napłynęła atrakcyjna oferta.

– Tak jak mówiłem miesiąc temu, będziemy myśleć o sprzedaży zawodnika, jeżeli cena będzie adekwatna. W tym momencie wygląda na to, że rozgrywki rozpoczniemy w takim składzie, jakim obecnie dysponujemy. Myślę, że Carlitos będzie u nas przynajmniej do końca sezonu. Bardzo się cieszę, że tak wygląda sytuacja – powiedział Manuel Junco.

Manuel Junco poinformował również, że Wisła przedstawiła Carlitosowi ofertę podpisania nowego kontraktu i czeka na jego odpowiedź. – Carlitos dostał od nas propozycję przedłużenia umowy. Teraz piłka jego po jego stronie. Czekamy na odpowiedź. My chcielibyśmy przedłużyć kontrakt – stwierdził podczas czwartkowej konferencji prasowej