Patryk Plewka
fot. Grzegprz Wajda

W dzisiejszym spotkaniu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła zmierzy się na wyjeździe z liderującym w tabeli Rakowem Częstochowa. Za zdecydowanego faworyta do zwycięstwa uznawany jest zespół prowadzony przez Marka Papszuna, co widać również w kursach oferowanych przez LV BET na niedzielne spotkanie.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Raków to największa rewelacja obecnego sezonu. Piłkarze z Częstochowy, którzy swoje domowe mecze rozgrywają w Bełchatowie, do tej pory tylko raz schodzili z boiska pokonani i miało to miejsce w 1. kolejce. W kolejnych siedmiu meczach odnieśli sześć zwycięstw i zanotowali jeden remis. Takiej dyspozycji z pewnością mogą im pozazdrościć wiślacy.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki i formę prezentowaną przez obie drużyny, nie jest niczym dziwnym, że za faworyta uznawana jest jedenastka prowadzona przez Marka Papszuna. Kurs LV BET zakłady bukmacherskie na wygraną Wisły w niedzielnym meczu wynosi aż 5.80, podczas gdy na triumf gospodarzy wynosi zaledwie 1.63.

Raków Częstochowa – Wisła Kraków, kursy

 
  Wygrana
Rakowa
Remis Wygrana
Wisły
 
LVBet 1,63 4,20 5,80 Sprawdź ofertę LVBet
KURSY  
Kursy aktualne na 08.11.2020 09:57

W sześciu z siedmiu ostatnich ligowych spotkań Wisły padało co najmniej 2,5 bramki. W przypadku Rakowa statystyka ta wygląda jeszcze bardziej okazale, bowiem taka sytuacja miała miejsce w każdym z dotychczasowych spotkań drużyny w tym sezonie. Kurs na “powyżej 2,5 bramki” w LV BET wynosi aktualnie 1.63.

Odbierz od LV BET bonus powitalny do 3333 zł

Raków może się również pochwalić zdobyciem bramki w dziesięciu ostatnich ligowych spotkaniach rozgrywanych u siebie, z kolei Wisła trafiła do bramki przeciwnika w 6 z 7 ostatnich wyjazdowych meczów. Warto tutaj zwrócić uwagę na zakład “obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 bramki”. LV BET na takie zdarzenie oferuje kurs 1.86.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.