Wzmocniona komunikacja po meczu #WISCER

Po meczu w ramach 4.

Zdjęcie: Wzmocniona komunikacja po meczu #WISCER

Po meczu w ramach 4. rundy kwalifikacji do Ligi Konferecnji, w którym Biała Gwiazda zagra z Cercle Brugge zadbaliśmy wraz z Zarządem Transportu Publicznego w Krakowie zadbaliśmy o wzmocnienie komunikacji po zakończeniu spotkania.

Do dyspozycji kibiców Zarząd Transportu Publicznego udostępni 6 tramwajów:

- po trasie linii 20 - 2 tramwaje;

- po trasie linii 1 - 2 tramwaje;

- Cichy Kącik – Muzeum Narodowe – UJ/AST – Plac Wszystkich Świętych po trasie 8 (przez Monte Cassino – remont przy Smolki) – Borek Fałęcki - 2 tramwaje.

Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej, dzięki której unikniecie korków i zdecydowanie szybciej wrócicie do domów.