Wisła Kraków świętuje 120 lat: wyjątkowy mecz z Wrexham AFC - konferencja prasowa
Za nami konferencja prasowa poświęcona obchodom Jubileuszu 120-lecia Wisły Kraków. Podczas spotkania przedstawiono główne założenia jubileuszowych wydarzeń oraz kluczowe wydarzenie, jakim będzie wyjątkowy mecz z Wrexham AFC.
Za nami konferencja prasowa poświęcona obchodom Jubileuszu 120-lecia Wisły Kraków. Podczas spotkania przedstawiono główne założenia jubileuszowych wydarzeń oraz kluczowe wydarzenie, jakim będzie wyjątkowy mecz z Wrexham AFC. W konferencji prasowej wzięli udział: Jarosław Królewski – Właściciel i Prezes Wisły Kraków, Peter Moore – Akcjonariusz Wisły Kraków i były piłkarz Wrexham AFC, Rob Faulkner – Dyrektor Generalny ds. Biznesu i Komunikacji w Wrexham AFC oraz Mickey Thomas – Ambasador Wrexham AFC.
Zobaczcie relację z tej konferencji.
×
‹
›
Poprzedni post
Spotkanie w Galerii Bronowice 2026
Następny post
