Kontrakt Vullneta Bashy nie zostanie przedłużony
Vullnet Basha to kolejny zawodnik, którego piłkarska przygoda pod Wawelem dobiegła końca.
Vullnet Basha to kolejny zawodnik, którego piłkarska przygoda pod Wawelem dobiegła końca. Dotychczasowa umowa łącząca pomocnika z Wisłą Kraków nie zostanie przedłużona.
Vullnet Basha po raz drugi do Białej Gwiazdy dołączył w czerwcu 2022 roku, po rocznym pobycie w Grecji. Po powrocie na R22 zaliczył 33 występy w FORTUNA 1 Lidze oraz w Pucharze Polski, zdobył 1 bramkę i dorzucił 2 asysty. Łącznie w barwach krakowskiej drużyny rozegrał 118 meczów, w których zdobył 5 goli i 7 asyst.
Dziękujemy, Vullnet!
Poprzedni post
Anton Chichkan na dłużej przy R22
Następny post
