David Juncà odchodzi z Wisły Kraków
Hiszpański obrońca David Juncà nie będzie dłużej zawodnikiem Wisły Kraków.
Hiszpański obrońca David Juncà nie będzie dłużej zawodnikiem Wisły Kraków. Umowa nie została przedłużona.
David Juncà trafił pod Wawel w grudniu 2022 roku. Debiut zaliczył już 10 lutego 2023 roku w meczu z Resovią, wygranym przez Białą Gwiazdę 2:0. Podczas pobytu pod Wawelem rozegrał 31 meczów, zdobył 1 gola i zanotował 4 asysty.
Dziękujemy i życzymy powodzenia!
Poprzedni post
Rezerwy Wisły Kraków awansowały do III ligi
Następny post
