Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Black Friday w Lvbet wystartował już w czwartek! Legalny polski bukmacher przygotował dla swoich użytkownik bonus w wysokości do 200 zł! Co należy zrobić, aby go otrzymać?

Aby otrzymać bonus w promocji Black Friday w Lvbet należy dokonać depozytu w wysokości minimum 25 złotych wybierając “Bonus do 200 złotych” widoczny na koncie. Bonus jest dostępny dla użytkowników, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Po wniesieniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x25”. Następnie należy przygotować kupon kombi (minimum z trzema zdarzeniami i kursem łącznym minimum 2.50 oraz minimalnym kursem na selekcję 1.25) za otrzymane środki bonusowe, a następnie aktywować na kuponie mnożnik kursu całkowitego “x25”.

Bonus o równowartości 200 złotych (bonus 8 złotych z mnożnikiem kursu x25) otrzymasz wnosząc depozyt w wysokości 400 złotych.

Odbierz bonus od Lvbet

Promocja obowiązuje do 29 listopada (piątek) do godziny 23:59.

Warto również pamiętać, że kwota depozytu uprawniającą do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega trzykrotnego obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedno zdarzenie powinno być z kursem minimalnym 1.50.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.