Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Tuż po ogłoszeniu decyzji o odwieszeniu licencji Wisły, ruszyła sprzedaż karnetów na mecze w rundzie wiosennej. Jaki jest cel? Pobicie rekordu ustanowionego przez Widzew Łódź. Specjalny bonus dla posiadaczy karnetów na mecze Wisły przygotował również sponsor naszego klubu – firma bukmachera LVbet.

Kibice Widzewa zakupili dokładnie 16 311 karnetów na mecze swojej drużyny. Czy poprawienie tego osiągnięcia jest możliwe? Naszym zdaniem, szczególnie po wydarzeniach wokół klubu w ostatnim czasie, oczywiście tak!

We wtorkowe popołudnie ruszyła sprzedaż biletów za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Można je nabywać już od 210 zł (karnet normalny) i 135 zł (karnet ulgowy). Co ważne karnet obejmuje wszystkie pozostałe w obecnym sezonie mecze zarówno rundy zasadniczej, jak i finałowej.

Cennik karnetów na mecze Wisły Kraków w rundzie wiosennej sezonu 2018/19

Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na wyłożenie jednorazowo całej kwoty, mogą zakupić karnet w systemie ratalnym PayU. Aby skorzystać z takiej opcji, należy przy zakupie przy internet wybrać odpowiednią opcję przy wyborze płatności, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami.

Stacjonarna sprzedaż biletów w Strefie Kibica ruszy w środę 23 stycznia o godzinie 11:00.

Bonus 50 zł od Lvbet dla posiadaczy karnetów

Firma bukmacherska Lvbet, która jest sponsorem Wisły Kraków, przygotowała specjalną ofertę dla posiadaczy karnetów na mecze Wisły Kraków. Każda osoba, która dokonała zakupu karnetu na mecze w sezonie 2018/19, może odebrać od Lvbet bonus w wysokości 50 zł na grę.

Jak to zrobić? Wystarczy wysłać na adres [email protected] zdjęcie swojego imiennego karnety na mecze Wisły w sezonie 2018/19, w tytule maila wpisując Karnet Wisła Kraków. Promocja dotyczy zarówno karnetów na rundę jesienną, jak i karnetów na cały sezon.

Odbierz bonus od Lvbet

Weryfikacja karnetu może potrwać do 48 godzin. W tym czasie środku bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika. Bonus w wysokości 50 zł będzie ważny 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75 (wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy). Bonus nie może być użyty w połączeniu z żadną inną promocją.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.