Bez trzech zawodników Wisła Kraków będzie musiała sobie radzić w niedzielnym starciu z Legią Warszawa. Ponadto dwóch piłkarzy „Białej Gwiazdy” musi uważać na kartki, bo ewentualna kara w tej postaci będzie skutkować pauzą w starciu z Lechem Poznań tuż po przerwie na mecze kadry.

W gronie nieobecnych zawodników wykluczonych z gry z powodu kontuzji są: Marcin Wasilewski, Vullnet Basha i Ivan Gonzalez. Chociaż w przypadku „Wasyla” i hiszpańskiego obrońcy na razie nie wiadomo, jak długo potrwa ich rozbrat z piłką, to niewykluczone, że już w przyszłym tygodniu do treningów z drużyną wróci szwajcarski pomocnik.

Rozmawiaj o meczu z Legią na naszym forum >>

Dodajmy, że gotowi do gry są już Arkadiusz Głowacki i Zdenek Ondrasek. Doświadczony obrońca miał okazję do gry w ostatnim boju z WKS-em, gdy wszedł na plac gry w 85. minucie za Frana Veleza.

Natomiast czeski napastnik po dłuższej nieobecności może wrócić do meczowej kadry „Białej Gwiazdy”, chociaż do dyspozycji Joana Carrillo był już na mecz poprzedniej serii gier, podobnie jak Marko Kolar, Martin Kostal, Patryk Małecki, czy Denys Bałaniuk.

Tymczasem na kartki w boju z mistrzami Polski muszą uważać Carlos Lopez i Zoran Arsenić. Obaj mają na swoim koncie po trzy żółte kartki.

Opracował ŁP