Kamil Wojtkowski
fot. Radosław Bełżek

W piątkowym meczu 34. kolejki PKO Ekstraklasy z ŁKS-em Łódź, Wisła po raz kolejny będzie musiała sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych zawodników. Ostatnio do tego grona dołączyli Jakub Błaszczykowski i Gieorgij Żukow.

Ponadto trener Artur Skowronek nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Brożka, Łukasza Burligi, Michała Maka i Vukana Savicevicia. Poza szóstką kontuzjowanych zawodników, w składzie zabraknie również Heberta, który pożegnał się z klubem, po tym jak nie zostało przedłużone jego wypożyczenie.

Czytaj także: Skowronek przed meczem z ŁKS-em: Zagramy na 100 procent

Wiele wskazuje na to, że do dyspozycji szkoleniowca będą mogli być Krzysztof Drzazga i Kamil Wojtkowski, którzy ostatnio również zmagali się z problemami zdrowotnymi.

– Wiele jest prawdy w tych nazwiskach, że nie będą brani pod uwagę. Krzysztof Drzazga jest jednak w pełnym treningu i jest brany pod uwagę na mecz w Łodzi. Problemy ze stawem kolanowym ma jeszcze Michał Mak i to jest wszystko, jeżeli chodzi o nasze problemy – powiedział Artur Skowronek podczas czwartkowej konferencji prasowej.

W piątkowym meczu w Łodzi będzie mógł również zagrać David Niepsuj, który ostatnio pauzował za żółte kartki.