Bez Alona Turgemana i Vullneta Bashy będzie musiała sobie poradzić Wisła w ostatnim spotkaniu obecnego sezonu. W sobotę “Biała Gwiazda” zmierzy się z Arką Gdynia.

Turgeman i Basha nabawili się urazów podczas ostatniego przegranego 1:3 meczu z Zagłębiem Lubin. W środę przeszli badania, po których stało się jasne, że nie wystąpią w ostatnim meczu.

Jak informuje oficjalna strona naszego klubu, Basha doznał stłuczenia mięśnia prostego uda, natomiast Turgeman uszkodził mięsień dwugłowy.

Ostatni mecz Turgemana w Wiśle?

Niewykluczone, że dla Turgemana, który występował w Wiśle na zasadzie wypożyczenia z Austrii Wiedeń, spotkanie z Zagłębiem Lubin było ostatnim w barwach “Białej Gwiazdy”. Choć władze Wisły chciałyby zatrzymać izraelskiego napastnika w drużynie, to na przeszkodzie mogą stanąć względy finansowe. Za definitywny transfer Turgemana Wisła musiałaby bowiem zapłacić Austrii 400 tysięcy euro. Mało prawdopodobne wydaje się, aby zdecydowała się na taki wydatek. W Krakowie mają jednak nadzieję na obniżenie tej kwoty i prowadzone są już w tej sprawie rozmowy z przedstawicielami austriackiego klubu.