Wisła Kraków na własne życzenie zremisowała z Pogonią Szczecin w meczu trzeciej kolejki polskiej ekstraklasy. Po zakończeniu spotkania rozczarowania takim obrotem wydarzeń nie ukrywał trener teamu z Grodu Kraka.

Wisła Kraków, remisując dzisiaj z zespołem Kosty Runjaicia kontynuuje passę meczów bez wygranej. Podopieczni Artura Skowronka już od siedmiu spotkań nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, licząc wszystkie rozgrywki.

– Wywozimy punkt z trudnego terenu, ale nie jesteśmy z tego zadowoleni, bo nie chcieliśmy stracić bramki w takich okolicznościach. Szkoda, że nie zostaliśmy z wysokim pressingiem i nie uniknęliśmy tego stałego fragmentu gry – mówił szkoleniowiec krakowian cytowany przez PogonSzczecin.pl.

– Powinniśmy lepiej rozwiązywać sytuacje. Nie oddawaliśmy strzałów, żeby szybciej „zabić” mecz. Z drugiej strony trzeba pochwalić chłopaków za pracę. Dużo biegali. Starali się dziś o wygraną. Nie udało się. Do tego już nie wrócimy. Musimy się szybko zregenerować. Mimo wszystko musimy iść dalej i zwyciężyć w kolejnym meczu – dodał Skowronek.

Odnotujmy, że Wisła już w najbliższy piątek rozegra kolejne ligowe spotkanie, mierząc się na swoim stadionie z Wisłą Płock.