Wisła Kraków w trakcie minionego weekendu pokonała 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała w swoim ostatnim spotkaniu kontrolnym przed starciem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w Totolotek Pucharze Polski. Po sobotnim spotkaniu kilka zdań na komentarza wyraził szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Warto zaznaczyć, że przed startem nowej kampanii wiślacy zaliczyli już dwa zwycięstwa. W boju z „Góralami” wygraną krakowskiej Wiśle dał gol strzelony w 33. minucie rywalizacji przez Macieja Sadloka.

– Na pewno mamy bardzo dobry materiał do analizy. Po takich grach kontrolnych uczciwie mogę spojrzeć na drużynę pod kątem doboru składu, łatwiej jest bowiem o decyzje, które mają być po prostu dobre dla zespołu – mówił Artur Skowronek cytowany przez Wisla.krakow.pl.

– Zapewniam, że właściwie wybierzemy jedenastkę już na mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tym bardziej, że przed nami jeszcze głębsze przyjrzenie się sparingowi z Podbeskidziem. Chcę podkreślić, że zwycięstwa są ważne, bez względu na to, o jaką stawkę toczy się mecz. Zawsze robimy wszystko, aby taka mentalność towarzyszyła naszym piłkarzom i trenerom – zaznaczył opiekun Wisły.

Po raz pierwszy w koszulce krakowskiej ekipy zaprezentował się w sobotę Adi Mehremić. Na temat występu tego zawodnika trener „Białej Gwiazdy: także zabrał głos. – Trzeba zwrócić uwagę na cały zespół, który zasługuje na pozytywne oceny. W sobotę po raz pierwszy zaprezentował się Adi – widać, że zawodnik ten może wpłynąć na rywalizację w zespole na pozycji środkowego obrońcy, jest dobrym piłkarzem, dlatego znalazł się w naszej drużynie – mówił Skowronek.