Artur Skowronek
for. Radosław Bełżek

Szkoleniowiec Wisły Artur Skowronek podczas poniedziałkowej konferencji prasowej poinformował, że żaden z zawodników nie narzeka na problemy zdrowotne po ostatnim spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wszyscy piłkarze, którzy byli w kadrze na sobotni mecz, są również do dyspozycji szkoleniowca na środowy pojedynek z Lechią Gdańsk.

– Piłkarze, którzy grali w ostatnim meczu są zdrowi. Wszyscy z kadry meczowej są do naszej dyspozycji. Co do innych, to cały czas jesteśmy w procesie treningowym. Jutro mamy jeszcze kolejny dzień i być może ktoś jeszcze z tych piłkarzy do nas dołączy – mówił trener Artur Skowronek podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Szkoleniowiec nie ujawnił nazwisk zawodników, którzy mają szansę wrócić do meczowej kadry, ale wśród kandydatów znajdują się Adi Mehremic, Stefan Savic i Nikola Kuveljic.

W meczu z Podbeskidziem, pod nieobecność Mateusza Lisa stanął Michał Buchalik. Na ławce rezerwowych zasiadł natomiast zaledwie 16-letni Miłosz Jaskuła. Czy coś zmieni się w tej kwestii w kontekście meczu z Lechią? – Jutro będziemy mieli odpowiedź, czy zwiększy się pole manewru w kwestii bramkarzy – powiedział Skowronek.